Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh hrdina afroamerický muslim, velitel SS a brouk Pytlík jsou k neutahání.
  • Je to pravda, ale dvou hrdinů se to netýká. Soudruha Putina a soudruha Chucka Norrise!
  • Omyl, nevěřící, naše sportovní výkony při erotických hrátkách zdarma a bez postihu dokazují, že naše hodinové výdrže vám, evropským chcípáčkům, očividně chybí a jsou něčím neznámým.
    • To má každý nadržený to není žádná výhoda. *1* Jedině že trénuješ na ovcích ,to by pak byl jiný level. *3*
    • Ano já nejraději souložím s afroamerickým vopičákem z SS.
      • Afroamerický vopičák ze Sovětského Svazu? Něznájem.
    • Ano, já to s asiatem Putinem dělám denně!
      • Závistivci mi naklikali mínusy.
  • "Tím se vysvětluje to, že ženy dosahují často lepších výkonů na dlouhé vzdálenosti než muži," dodává John Temesi."
    Škoda, že nám John neřekl kde na to přišel. Nenašel jsem žádnou sportovní disciplínu,
    kde by ženy měly lepší výsledky než muži.

    The North Face Lavaredo Ultratrail Datum konání:26. - 28. 6. 2015 Místo startu:Cortina D’ampezzo (Itálie) Délka hlavního závodu:119 km Pozitivní převýšení: 5850 m

    Traťový rekord muži:
    Didrik Hermansen (NOR) 12h 34' 29''
    Traťový rekord ženy:
    Caroline Chaverot (FRA) 13h 40' 34"
    • Díky! Něco podobného jsem hned chtěl po přečtení napsat i já. Přesně ten odstavec jsem chtěl i já zkopírovat a reagovat na něj *1*
      Já už se většinou směju, už když čtu, že "vědecký tým zveřejnil výsledky", protože tuším, že to budou z 90% nesmysly, ničím nepodložené. Jo pardon. Podložené výsledky dlouhodobého výzkumu toho týmu: Jsou to lehkoživové, ale aby dostávali další prachy, musí občas něco zveřejnit. A po čase to zase jiný "vědecký tým" vyvrátí *1* *1* *1*
      A všichni jsou dobře placeni.
  • Muskulatura žen a mužů je zcela odlišná. Takže podobné srovnávání je nesmysl.
    Navíc i každý jedinec snese jinou zátěž.
  • není pravda,pokud budeme ovšem srovnávat na stejné sportovní úrovni,nemůžem srovnávat chlapa s hospody s tou holkou na fotce na skále
  • To má opravdu logiku, to mi chcete namluvit ,že třeba výkon v maratonu má lepší čas žena??? Trapný pokus. *3*
  • Ten článek psala nějaká feministka?
  • Co si pamatuji z hodin tělocviku tak ženský na tom zrovna moc slavě nebyly teda :D
  • prima a teď jak dopadl ten výzkum brouka chrousta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit