Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no vida, a nebyl to náhodou "humanitární granát" podle pravidel USSA demokracie???
  • Ukrajina bude má, bez výstřelu *15* *15* *15*
    • hezký pokus, až na to, že Putin o ni nikdy nestál a ani dnes nestojí
      • Jak ty můžeš vědět o co Putin stojí nebo ne *3*
        • ža by třeba z toho, jak umírněně se chová, jak veliký stát má a jak je Ukrajina v háji?
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      jdi raci zahrat divadlo do posilovny z Medvedevem mongole!!! *15*
    • za to ti děkujeme Vladimire. *2*
      • Není zač, my Rusové jsme si vždy uměli s nácky poradit a bránit svůj národ a domov...
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    za to musi Putler tvrde ZAPLATIT!!! *10* *12*
    • Za co Kaku? Za to, že někdo z nácků v Kyjevě hodil granát do davu? nevykakal se ti někdo na hlavu, Kaku?
      • spíš do hlavy....
  • Pěkně se ta Ukrajina hroutí. Nu co, mám Krym, chtěl sem Donbas a tak to vypadá, že budu mít Ukrajinu celou. *3*

    Pobaltský státy si taky časem zaberu, kdo mi v tom zabrání? Kašpaři NATO? Ti neuhlídaj ani své hranice, troubové. *15* *15* *15*
    • to, o co Rusko rozhodně nestojí je zhroucená Ukrajina, Ukrajina v občanské válce a Ukrajina, kde jsou americké základny... myslím, že je to jasné snad každému. Pokud se Pobaltí týká, byla chyba dovolit, aby vstoupilo do NATO bez jakýchkoliv omzení, například zákaz základen a omezení cvičení na tom území
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    zasrany KOMUNISTI!!! *12* *11*
    • Bc. KaKa nám vzteky kaká a to je cajk *15*
    • komunisti žerou listí
    • Komunisty do toho už nepleťte. To už je dnes jiná level.
  • Vypadá to na Majdan č.2. Prezident Porošenko jako prodloužená ruka Západu se činí.
    Kromě uprchlíků a Řecka bude muset Západ řešit ještě zkorumpovanou Ukrajinu.
    A Východní Evropa bude pod kritikou a "cálovat".
    • cálovat nebudeš, buď v klidu, sociálních dávek se to netýká
  • se chovají nefalšovaní fašisté.
  • A díky takovým jako je Tečka jsme tam, kde jsme. A bude hůř...
    On na to dojde, až mu nebo někomu z jeho rodiny budou pižlat palici, to už bude pozdě...
    Pak může skřehotat sláva Amrdolii !
    Nevzdělané a tupé stádo bude zhoubou tohoto národa.
    • Pamela
      Ale ale. Tečka je pouze tvoje nálepka pro odpůrce a odpůrkyně Putina na debatě.

      Když jsem tu začínala tvrdil jsi že Tečka je jako anonym. Také jsi mu kradl nick
      jako nyní kradeš můj.

      Já tu nálepka dostala až mnooooohem později - když jsem uveřejnila pro rusko
      nepříjemná fakta.
  • jeden granát...?
  • Pamela
    Ivane pěkná tapetka ale tahle je zajímavější a hlavně pravdivější

    Za urážky Putina na fotbale dostali fanoušci pět dnů vězení

    Běloruská policie zadržela 25 fotbalových fanoušků, kteří při čtvrtečním zápase ve městě Barysav provolávali urážlivá hesla na adresu ruského prezidenta Vladimira Putina. Mluvčí běloruského ministerstva vnitra Ivan Kubrakov sdělil, že po zápase, při němž se utkaly týmy obou zemí, policisté zadrželi 14 Ukrajinců a 11 Bělorusů. Na záznamu čtvrtečního utkání v Barysavu, který leží asi 100 kilometrů východně od hlavního města Minsku, je prý vidět skandující fanoušky, jejichž některé neslušné pokřiky urážejí ruského prezidenta. Kubrakov se nevyjádřil k tomu, jestli právě proto byli zatčeni

    To smrdí starou komunistickou totalitou viď zlá pusinko
    • no Simčo, tam nejezdi, ale co kdybys zajela někam před budovu NATO a pěkně od plic jim něco pověděla ... pak dej vědět, pošleme ti balíček do basy
      • Pamela
        V Čr na fotbale pravidelně urážejí StBáka Berbra jehož mocenská chobotnice
        korumpuje sudí - a představ si že je za to nikdo netrestá ani nezavírá.

        Ty na EU nadáváš od rána do noci a nikc se ti nestane. Kdyby jsi takto nadávala na
        vládu v Číně jdeš do báně.

        To je ten rozdíl mezi totalitním rudým východem a demokratickou EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit