Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při dělení státu podvedl Klaus se svojí klikou Slováky slibem,že Československou vlajku pro "ČESKO" nepoužije......Klaus nelhal jen o vlajce,lhal mnohokrát,stejně jako prolhaný Havel.Česká vlajka je dvojbarevná,česká a bílá.....opravuji se:červená a bílá..
  • Při dělení státu podvedl Klaus se svojí klikou Slováky slibem,že Československou vlajku pro "ČESKO" nepoužije......Klaus nelhal jen o vlajce,lhal mnohokrát,stejně jako prolhaný Havel.Česká vlajka je dvojbarevná,česká a bílá.....
  • tato diskuse je mimořádně blbá
  • to je dobře, že Rakousko pořád štve ná š státní svátek, alespon´je vidět, že 28. říjen byl správný krok. nepodpálil to kníže --
  • A neměli bysme Rakousku vyhlásit válku nebo alespoň uvalit nějaké sankce?
  • Do hajzlu, lidi co kdyby jste konečně přestali bezdůvodně napadat pravici, mě je také z EU, USA a Židů na špatně, ale většina politiků jsou hajzlové bez ohledu na to zda jsou pravicoví nebo levicový, jděte si do Francie a žijte si v tomto sociální státě který směřuje do pekel a uvidíte zač je toho loket, ostatně politika EU je těžce levicová, ale chyba je vždy na straně pravice, že? Mám dojem že si většina občanů ČR plete několik zásadních věcí které spolu ale vůbec nesouvisí, např. Rusko není komunistické a ano překvapivě tam je větší demokracie než v USA a nově také EU. Jak to řekl Zeman ve svém projevu dnes už nezáleží tolik na tom zda je politik pravicový nebo levicový, v této době záleží na tom zda hájí zájmy své vlasti či ne.
    • jak bezdůvodně? vždyť je to pravice a její služba těm nejbohatším, která stojí za zlem
    • mě je zase z tebe špatně a z Putina.
      • PANE, odkud V.V. Putina znáte, já ho díkybohu znám osobně ale jsem si jistý, že by se s žádným idiotem nezahodil
      • To ti odpovídá blb tečka s malým pinďourem, a je to taky kozojeb!! méněcenný to ubožák z Plzně. zase coby rex.
  • příště vlajku by měli udělat z nějaké výbušné látky. Která by při pokusu jejího zapálení vybuchla.

    Klady takového řešení jsou:
    1. vandal by zůstal na místě, skoro i když v určité vzdálenosti od vlajky +/-, to znamená - rychle vyšetření kauzy.
    2. už nikdo k naše vlaječce nepřiblíží.
  • Žádné Česko není takže nemůže být ani jeho vlajka, je to vlastně Bantustan bez vlajky.
  • To by se v Moskvě nikdy nestalo.
    • to by rovnou zapálili velvyslanectví
    • proč zrovna rusofile v Moskvě, proč ne například v Helsinkách, vám už fakt hrabe jak jste naprogramovaný na východ.
  • se na vlajku není česká je to židozednářský symbol ničitelů.Dokud ji budou češi považovat za svoji nehneme se z místa vlajku židozednářů je třeba zničit navždy.Mám,ale veliké obavy že dříve bude zničen český národ vše k tomu směřuje.
    • nech už ty židy na pokoji a zameť si před vlastním prahem. Za všechno můžou jiní, ale ty jsi svatý jako to boží hovádko. Jestli ti můžu poradit, dívej se na svět optimisticky a uvidíš, že hned bude líp.
    • Ty jsi správný magor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit