Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další vánoce v domově důchodců. Dostala jsem křížovky a pampersky.
    podle soudruha řšeditele my staré bábky už nic jiného nepotřebujeme. *11* *11*
  • Nic proti židům, ale jaký je přesně důvod, proč by jejich návrat měl být šťastným koncem? Znamená to, že každý národ na světě prostě MUSÍ mít židovskou komunitu, jinak zahyne v křeči? Není to tak trochu pitomost?
  • Co chtějí rakušané zachraňovat. Rakousko splodilo Hitlera, je jich tam víc?
    • Hitlera nezplodilo Rakousko, on se tam narodil. Tak jako Morava nezplodila Grebeníčka, on se tam narodil.
      • Na moravě je taky nejvíce lidí podobných Grebeníčkovi stačí se podívat kolik jich prošlo parlamentem, jeden větší lump než druhý.
        To samé v Rakousku asi si nikdy neměl s úředníkem s tohoto státu nějakou debatu nebo problém. Jak prohlásil Schwarzenberg jsou to blbci. Blbec splodí zase jenom blbce, ještě jsem neviděl aby se opici narodil génius.
        Ty jsi asi jiného názoru někoho zplodit nebo se narodit. Zplodil Adam syna nebo ho zplodil nějaký národ? Kolik máš tříd v prvním stupni soudruhu?
        • vyhodím odpad do popelnice a ten hlupák ho vytáhne a natahá si ho do obýváku. a pak si mi id..ot stěžuje že má v bytě chlív. No není to r..tard cajzle?
        • Adam syna? Já znám lepší pohádku: "Žil byl jeden král a ten měl tři syny"
  • takhle brzy dopadneme i u nás, nejsi multikuti či neomarxista, nemáš rád Islám, půjdeš pěkně z EU ven, třeba i násilím !
  • Pokud si dobře pamatuji, tak bylo okolním státům nabídnuto, aby je přijali. Ale všechny okolní státy je odmítli. Takže snímek spalte a nesnažte se vzedmout vášně. Je ti již přes 70 let staré.
    • přesně
  • Jednou bude Evropa bez civilizovaných Evropanů, bude přeplněna potomky musulmanských vetřelců.
    • tak tak no, ale hlavne ze zase nikdo z evropanu nebude utocit na nekoho kvuli nabozenstvi.... Ono se to nesmi rikat, ale asi si za to zidi mohli sami, ze tak strasne vsechny sr@li! Nabozenstvi je zlo melo by se zakazat VSECHNA nabozenstvi
  • ano.. Evropu ve 20.letech začaly zaplavovat miliony negramotných židů kteří začali vysávat finance z okolí. a celá Evropa se začala propadat do bídy, nezaměstnaností..
    stejně jako dnes když Evropu zaplavují opět hordy bezdomovců co chtějí naše peníze a domovy
  • Zeman řekl někde na shromáždění národů, že všichni jsme židé. Tak je dobře, že ten film dobře dopadl, protože jen židé jsou nositeli pokroku. Jeden vynález za všechny - úrok - bez toho by to nešlo.
    • No to bychom museli nejdřív definovat kdo je to Žid a kdo jím není.
      Jinak naše evropská civilizace je anticko-JUDAISTICKO-křesťanská
      • Jen dodávám, že je třeba rozlišovat žida a Žida. To není to samé.

        Jinak stále platí: "Židé nikdy neopustili Palestinu, zůstali v ní. Z části z nich se stali křesťané, z části Starozákonní muslimové – nebo byli zabiti Římany."
  • Fajn cenzura. Nemohu napsat jediný příspěvek. Dle cenzora byl "Příspěvek vyhodnocen jako spam". Se divím, že toto prošlo cenzurou. Asi mám na Tiscali po ptákách. Toto je přípěvek, ne spam.
    • Snílku, nevím co máš za problém, vždyť tento příspěvek se tady objevil?
      • No jo, co to ale bylo za fušku to tam protlačit, a to jsem tam vlastně nic nenapsal.
        • Moc to s tím tlačením nepřehánějte. Já jsem po tlačení vždy měla plné pampersky. *11*
      • víme blbče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit