testovaci text

Diskuse pro Článek

Nadané děti mají v českém školství tristní vyhlídky. Chybí podpora i peníze

16. 5. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Zatímco odborníci odhadují, že každé desáté dítě má mimořádné nadání, české školy odhalí talent pouze u jednoho z pěti set v jednom ročníku. Podle účastníků konference Fenomén nadaných dětí, kterou v ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

jarda (inkognito)

Za našich časů učitelé nelibě nesli, pokud byl žák chytřejší než pedagog. Byly i případy, kdy učitel/ka "vydal/a klatbu" na takové jedince a ten byl vysmíván...Domnívám se, že ještě někteří takoví kazí mladou generaci. Za ty prachy a CELKEM 2 měsíce volna?
Všem poctivým učitelům ale patří dík.
17.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Plně souhlasím. Navíc učitelé mají čas na "hlupoty" jako jsou dny vytváření plakátů a pod. Ještě se tam mohou dostat děti nově příchozích, co neumí číst ani psát a budou to muset na úkor ostatních dohánět.
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat

Chytráci ze školní inspekce (inkognito)

9 souhlasí, 1 nesouhlasí

co je to tady zas zas za slátanina? Kdo nasolil mezi běžně nadané a schopné děli pologramoty z defektních částí měst a vyloučených lokalit? Defekt prudí a brzdí celou třídu. Defekt napadá v hodinách učitele i spolužáky. Defekt vydává skřeky místo nějaké komunikace.A o něm velkoryse rozhodlo ministerstvo. Nedivil bych se kdyby se rodiče kolektivně vzepřeli. Nebudeme posílat svoje děcka mezi takový odpad!
16.5. (5 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.