Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu nonstop?
  • Tiscali, ty komiku, co to na nás zase hraješ:

    "4. srpna 2016

    Německá vláda schválila novou koncepci civilní ochrany, která občanům doporučuje nakoupit zásobu vody, léků a jídla nejméně na 10 dnů."



    KOMEDIANTI !!!
  • dneska jsem v ráži *16*
    • jsi sajmone, už několik měsíců v kuse
  • To bude příprava na válku. Buď občanská nebo Americká. *11*
    • souhlas

      vrazi z volstrýtu a imperialističtí hrdlořezi už se srocují u německých hranic
      • pravdu sajmon, souhlas
  • Natáhla jsem si zase budík, abych zde byla první, povedlo se.
    • Omyl, já už jsem tu od včerejška. *7*
      • A já jsem zde už od minulého čtvrtka
    • dobré ráno BTW *3*
  • Němci jsou stádní národ.
    • A co jse pak tak rusácká pakáž???
      Něco tak blbého dokáže "vypotit" jen trouba který nebyl dál než v Horní Dolní.
      Problém je v tom jen jeden, že zatímco civilizované národy Evropy mají "co a za co", tak východní pakáž chcípe na úbytě.
    • přéééésně, zlatí komunisté
      • Komunisté - co to je???? To je to stádo podlých podrazáckých hnusů a loupežných vrahů z doba syfilitického alkoholika gottwalda a jeho následovníků?
  • lež, lež, lež...

    němci berou obchody útokem jako předzvěst budoucího krachu, zdecimované německé ekonomiky díky nezvládnutým a zbytečným protiruským sankcím.. *11*

    na Russia Today se k tomu chystá zajímavá investigativní reportáž
  • bijec pitomečků dostane po čuni,jen co ho chytnu.Prvně ho doliskám a pak mu do té h u b y nach čiju *1*
  • ... nákupní hořečka je pouze chimérou hloupé redakce, hlasy tupanů mám u zádele :)))
    • ty seš ještě tady ty Č U R Á K U bez č u r á k a????
  • ... tiscali.cz musí být velkou charitou, že umožňuje poblinkávání primitivních hlupáčků :)))
    • č u r á k u ,č u r á k u,dostaneš do r y p á k u

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit