Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Kalouska a jeho TOPku jsou letošní volby "přelomové",což v překladu podle politického slovníku znamená,že konečné.Blíže to znamená,že TOP09 už nemá šanci na záchranu ve Sněmovně.Rozhodně to není žádné překvapení,čekalo se na to dost dlouho.Bude to snad jediná radost,kterou přinesou volby.
  • Já k volbám nejdu a mam čisté svědomí. Nikdo mne nebude obviňovat, že jsem něco spackal a někomu pomohl nebo nepomohl. Chleba a máslo levnější nebude.
    • Největším obchodníkem se strachem je u nás Kalousek a jeho TOP09.Ani jiný program nemají. Straší ztrátou svobody,ale svou příchylností k EU ruší svobodu obyčejných občanů. Proto jsou nevolitelní !!!!!!
  • Další 3 hlasy pro KSČM a jeden pro ANO.
    • Neber mi můj nick, je to ubohé...
      • Já ti nick neberu, to je můj vlastní od nepaměti.
  • Debatu jsem neviděl, ale hádám že si navzájem docela rozuměli... Všichni přidají zaměstnancům ve státní sféře a rozhodí další miliardy které nemají.. Že?
    Byl tam někdo kdo slíbil snížit počet státních zaměstnanců? Nebo všichni jeli podle hesla Jen špatný hospodář si dobrovolně sníží rozpočet?
    Nonic já tam hodím svobodně lístek do urny a snad nás bude dost na to aby i z poslanecké sněmovny bylo slyšet něco jiného než "zařídíme, rozhodneme, zadotujeme, prerozdelime, pridame"
  • ... je šumák, kdo (ne)půjde do koalice s ANO, stačí, když při volbách těm troskám vytře zadek :)))
  • ČSSD bylo "ODSOUZENO" k zaplacení dluhu ALTNEROVI.
    Na rozhodnutí soudu SEERREE z vysoka.
    Zaorálku, Sobotko do krymu s váma.
  • to musela být pěkná čurina *15* A přitom je to jen divadlo pro ovce...
  • No, uvidíme = zatím všichni tvrdí, že s ANO do koalice nepůjdou, takže se ukáže, kdo jak splní svůj slib a kdo je sviňa, která myslí jen na své koryto a klidně se spolčí se slovenským STBákem..
    • ... jsi primitivní krysa :)))
      • No, pro mě je primitivni krysa každý, kdo pochlebuje Babišovi...
  • Nejlepší by byla koalice ANO, SPD a KSČM. ANO povede republiku k rozvoji, prosperitě, SPD zatočí se starými strukturami které za 27 let zbídačily stát a KSČM zajistí rozumné rozhodování ve prospěch lidí. Ve vládě nikdy nemělo být KDU.
    • Pan Babiš zatím ukázal, že dokáže vést k rozvoji pouze svůj byznys, a pan Okamura, pokud by měl zatočit se starými strukturami, tak by musel především zatočit s těmi starými strukturami, které byly nebo ještě stále jsou v KSČM. Opravdu koalice navrhovaná xxl by byla koalicí pro některé k smíchu, pro citlivější nátury k pláči. Největší paradoxem však je, že není vůbec vyloučena. Pak nezbývá, než přát českým voličům, aby se takovéto koalice dosyta nabažili.
    • Komunistická strana je strana zločinecká, máme na to zákon.

      Babiš hlásá fašismus (chce řídit stát jako podnik) a shromáždil kolem sebe smečku gaunerů, kteří se na babišovském fašismu chtějí přiživit. Veď všeci kradnú, nie?
    • Tto myslíš vážně?!
      KSČM zajistí rozumné rozhodování ve prospěch lidí. Ztratil jsi paměť?!
      • Otři si nudli u nosu.
        • Už se stalo...
          A co ty, už tě přebalili, utřeli prdelku...? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit