Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mohlo, Rusko něco ovlivňovat, když je to nejzaostalejší stát na světě???Aspoň podle oficiálních médií.
    Trump má velkou podporu občanů,bohužel to jen naše média vykreslují stále stejný obrázek, rodinné TV stanice, klanu Clintonu CNN(jejímu objektivnímu zpravodajství se smějí už i Američané)
  • toho Trumpa nějak nemůžou rozdýchat ty havloidní radoby novináři a to je velmi dobře, mám z toho velkou radost
    • přééééésně, jako tenkrát Gottwalda, otce vlasti....








      PCHE !!
  • Evropské národy, na rozdíl od kosmopolitní bruselské byrokracie, nechtějí žádné nepřátelství s Ruskem. K čemu by jim bylo? Je snad někdo takový wool, že si myslí, že Rusko chce přepadnout a ovládnout Evropu? Směšné! Bylo by to stejně nesmyslné jako tažení Napoleona a dvě světové protiruské války. Nevím, co Trump. V každém případě to nebude mít jednoduché. V Americe jsou vlivné síly, které se řídí heslem - jsme páni světa. Pokud Trump tuto tézi přijme, no problem. Pokud se s jejich viděním světa rozejde, problémy mít bude.
    • Souhlas, nikoho by ani ve snu nenapadlo, že je mírumilovné Rusko někoho napadne. Jsou to přeci mírotvorci. *3*
  • Pochopitelně. Jako zastánce progresivity národa si může od Putina vzít příklad, jak nakládat s oněmi globalmultimilionáři. Klidně je nechat žít a podnikat, ale na prvním místě bude prosperita národa. I na úkor jejich všemocenských snah, jinak je smete. A už je na čase, aby se tohle stalo světovým hitem.
  • Už s ebojím otevřít konzervu jak se pořád mele o Rusku. Připomíná to rétoriku padesátých let USA.Ještě chybí J.E.H aby naháněl lidi za to že se znají s nějakým rusem *7*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426157-americka-armada-testuje-hejna-malych-inteligentnich-dronu-umeji-spolu-mluvit.html
  • Nejlepší je že Kohen v ČR nikdy nebyl tak že CNN a podobní opět lžou jak když tisknou *1*
  • jsem opět těhotná... *14*








    WOW !!!!
    • malý komsomolec je již na cestě ? *8*
      • omyl, Novorosijec, takový malý Strelkov *3*








        YEAH !!
        • I já se připojuji ke gratulaci. V Ostravské ambasádě Doněcké republiky by ho mohli pokřtít.
          Tak vše nej.
          • zlej troll je pyšný atěc








            YEAH !!!
            • dearputin.com
        • gratuluji

          strýček Grebeníček by z vás měl radost
  • Když tak koukám na ty jejich fota - který z nich má více plastik?
    • Určitě barak s bombama.
      • a co ten ten Putilínek malý bez kulí *1*
  • Nikdy jsem nemyslej, že jsou Rusové tak mocní, že je to opravdový super stát, který dokáže rozhodovat i o tom, kdy půjdou Američané na stolici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit