Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jde vážené redakci Tiscali opravdu jen o počet příspěvků v diskuzích?
  • Vesela kraava je filcka Simona z redakce Tiscali. Je to opravdu stara kravaa a smrdi po chcankach.Chtela by poucovat nas, slusne diskutery o politicke situaci.hi..hi
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/407573-cina-vypustila-do-vesmiru-raketu-nove-generace.html
  • Dnes to tady je samej intoš . *11*
  • ... kdo chce poznat největší póvl z kanalizace, ať si to zde rozdá s neškodným BTW :)))
    • S tebou, blijce pitomce si vytru prdeel, kdy se me zachce, ty hovnozroute..hi..hi
    • Tak už mám zjištěno že tvůj email má pořadové číslo 2445249 a to je jen krůček od odhalení tvého obličeje. To budou mít ostatní radost *3*
      • Nevyhrožuj StBáku.
        U tebe bydliště hledat nemusíme. Dle tvejch vlastizrádnejch keců je jasné že stanuješ na ruské ambasádě komouši Filtre.
        • a ty nám tu tapetuješ co?
  • Blbec pitomečků je prachsprostý debilní howado, on nadává sám sobě!!!

    Bóže to vám je vůůůůůůl!!!
    • ... jsem v pohodě, jsi neškodný poslední neschopný primitiv na netu, všichni to ví, tupče :)))
  • Blbeček pitomečků se bojí, musí šetřit síly na ranní vybírání kontejnerů, socka blbá!!!
    • ... opak je pravdou, tvá zbabělost je jasná, už se tak zbabělým bezptákem nezabývám :)))
  • ... dementní zakrslý zbabělý nevzdělaný BTW, chci tě vidět v tratolišti krve do 12 hodin :)))
    • ... ano, tak si představuji, jenom primitiv místo férového souboje dementně kliká :)))
    • ... už piš, nikdy jsem si nebyl jist bezmocí s*áče jako nyní, odpoledne mám skvělý sex :)))
  • Chachacha, blbec pitomečků, ta zabeďárovaná odulá držka je hrdina, prej tvoje IPny... pitomec nevzdělanej ani neví co to znamená, takže poseroutka si nepřijede pro rozbití tlamy, bojí se!!!

    WOW YEAH !!!
    • ... nemáš na to, jak nemáš na nic, už tě, zbabělý primitive nebudu řešit, jsi fakt MOULA :)))
      • ... proklikej se do důchodu, tupče, na takového debílka jsem si našel čas naposledy :)))
    • ... proč si dáváš primitivní hlasy, když víš, že si největší primitiv pod sluncem, nechápu :)))
    • ... asi nejsem daleko od pravdy, když si myslím, že nejsi pouze primitiv, kdy a kde?
    • ... jsi ubohý čuráček, který mi nebude diktovat, čím se mám zabývat, kdy a kde lehneš?
    • ... nechceš doučit pár nových českých slov, než rozmlátím tvou dementní držku?
  • ... zdechlina vytuhla, už se budu bavit pouze o likvidaci jejího xichtu, ARO mohu slíbit :)))
    • ... samo počítám s tím, že z kanálu nevyleze :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit