Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident Zeman má velké pravomoce a možnosti, pomalu nás vytahuje s té žumpy do které nas dostali jeho předchůdci, držme mu palce.
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Martin-Koller-nejnoveji-Hlad-zizen-a-smrad-nastane-pri-valce-s-Ruskem-Chcete-to-internetovi-valecnici-A-jinak-o-tomto-se-nediskutuje-ve-valce-na-Donbase-363541

    a nevynechejte poslední odstavec *3*
    • Takže soudruh Koller je také ruský agent, který sleduje Tiscali a píše sem své příspěvky. *15*
      • to víš, že jo , a nezapoměň si vzít prášky *15* *15* *15*
  • Poprvé v životě jsem dal hlas panu Zemanovi. Co dodat? Neudělal jsem chybu. Děkuji PANE PREZIDENTE:-)
  • Díky Bohu že pan Zeman byl zvolen 80 procenty voličů, nedovedu si představit na jeho funkci někoho jiného, to by byla katastrofa. zatím si vede velmi dobře a nebojí se říci pravdu, vzdejme mu hold.
    • Špatně hodnotit pana prezidenta můžou jen lidé z nižží inteligencí tak zvaně omezení, je jich ale minimálně.
  • Konečně Zeman získal vedení. Jeho obor prvenství nádherně potvrzuje jeho další veřejný "bonmot" o tom, proč by měli vegetariáni a abstinenti "umírat". Škoda, že výraznou osobnosti roku se nestal pro své skutky ve prospěch občanů našeho státu, třeba aspoň tím, že dá vládě příklad, jak šetřit veřejné - naše peníze. Že propustí půlku hradních byrokratů a radilů a bude po Sobotkovi požadovat to samé. Ale "vrána vráně oko nevyklove".
    • On nemůže po nikom nic požadovat, protože je to pouhý neodpovědný kladeč věnců.
      • Zvláštní, přesně tyhle kecy sem píše skoro dva roky jistý tečka čapisral *15*
      • jo, vám nesvěří ani to
  • pane pročeský prezidente gratulka..palec nahoru..jen tak dál ..ty Vaše skvělé trefy ...jsem rád ,že je provokujete a oni skáčou...
    • President republiky není žádný komik nebo vůdce nějaké sekty fotbalových fanoušků, který by měl provokovat, aby někdo "skákal". Je třeba ujasnit si národní a kulturní hodnoty.
      • no to si tedy ujasni, protože se tak na první pohled zdá, že žádné nemáš *15*
  • To se nedá neposlat:

    https://www.youtube.com/watch?v=nSN_8JfPxrg&wide



    *1* *1* *1*
    • ... asi jak nelze zadržet pořádný průjem, blbe :)))
      • Copak, nelíbí? Ale vždyť ta imitace je dokonalá. *2* *2* *2*
  • V kazdem pripade ma prehled, nadhled, vi o cem mluvi, umi mluvit, proste mazak politik.
    Rekl bych, ze to ma pevne v rukou. A mensi prohresky ? Je to taky clovek. Fandim mu....
    • Ani na záchodě to nemá pevně v rukou!
      • tvoje bolest?
  • Bohužel žádní politici, kteří jsou ve vrcholové politice nemají významnou vrcholovou osobnost.Jsem jedině rád, že nevyhrál estébák a komunista Babiš
    • a svěřte se, CO je to ta významná vrcholová osobnost? *15* *15* *15* *15*
    • ... Babiš se s primitivy jako ty neslučuje, tak to je v pořádku, ubožáku :)))
  • Islám a KSČM v ČR nechceme!
    • idioty a rasisty v ČR nechceme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit