testovaci text

Diskuse pro Článek

Neštěstí ve Studénce: Soud osvobodil všechny obžalované

7. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Novojičínský soud ve čtvrtek zprostil viny všech deset lidí obžalovaných z obecného ohrožení kvůli železničnímu neštěstí ve Studénce z roku 2008. V důsledku tragédie, kdy vlak narazil do silničního ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 11

napsat komentář

kritik (inkognito)

Lesk a bída deformacie.
11.12.2017
vlákno reagovat

Na stavbě se sešli (inkognito)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

největší stavební šmejdi a šejdíři Např. fy Bogl a Krysl. Pěkně si vysoutěžili stavební práce. Stavět sami? Kdeže. Najali si nějaké podřadné brigoše z celé republiky. Brigoši vypovídali. Třeba jeden jak utíkal dřív z práce aby stihl vlak domů na Slovensko. A zrovna to spadlo. Jiný brigoš vypovídal jaké tam měli měřáky na propnutí konstrukce. Jeden velký prastarý ciferník, který se otáčel jak hodinové ručičky. Soudní znalec vypověděl že posuny na měřácích měly být po jednotlivých dílečcích! I další veselé příhody se vyprávěly do protokolu. A toto takto vyhodnotil soud? Kdeže. Pozůstalí si to měli dávno vyřídit se stavaři osobně. A drsně. Maximálně drsně jak to šlo. Soud byla šaškárna.
7.12.2017
vlákno reagovat

Věříte někdo ve spravedlnost (inkognito)

11 souhlasí, 5 nesouhlasí

našich soudů ?? Ano - líbí/ Ne - nelíbí ....
7.12.2017
vlákno reagovat

fischerovi.m tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

to naše soudnictví je opravdu nehoráznost a konečně by se to měla začít řešit.Neschopní soudci by měli být z komory vyloučeni.
8.12.2017
vlákno reagovat

Hells Angel (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

10 milionů rozdělených mezi 95 zraněných a 8 rodin zemřelých? To jste se všichni vytáhli, zvl. české dráhy!!! To jeden "zlatej padák" top managera v ČD vyjde na víc!! Petr Fejk dostal dva míče a to byl jen pouhej "ombudsman" pro styk ČD s veřejností, řadový člen středního manageementu . Aspoň všichni vidí, nakolik si majitelé zeměkoule cení lidský život obyčejného "plebsu".... a samozřejmě nikdo za nic nemůže - stejně to dopadne i s tou lávkou v Pražské Troji...
7.12.2017
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jak vidno,demokracie na soudech a pozůstalý po 8 mrtvých na schodech! Hanba!
7.12.2017
vlákno reagovat

Ťuk Ťuk (inkognito)

11 souhlasí, 1 nesouhlasí

Soudce neví proč most spadl?
Soudce se může zeptat nějakého dítěte co chodí do školky, to mu řekne proč spadne nějaká věc, která asi na horu nepoletí.
Soudce tím rozsudkem řekl, že most spadl sám a může za to asi vyšší moc a ta je od pána boha. Nedostal soudce náhodou nějaký úplateček? Co soudce dělal celých 9 let? Za co ten soudce bral plat, toto snad není normální, lidé zemřou něčí nedbalostí a vlastně se nic nestalo.
Když jsem se na to díval jako stavař, tak podpěry byly dobrý na podepření psí boudy, ten kdo je tam instaloval v četně projektanta asi na základě projektu, tak ten by potřeboval zavřít. Ten soudce by potřeboval být přikován na pranýř a mlátit do něj od rána do večera.
7.12.2017
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

12 souhlasí, 1 nesouhlasí

Opět se předvedla prohnilá justice,několik mrtvých a ten zpitomělý soudce jen,to nic to foukl větříček a tak to hapalo.Neuvěřitelné,co všechno je u nás možné.Okamžitě odvolat zmetka.
7.12.2017
vlákno reagovat

Hlupáci v talárech (inkognito)

13 souhlasí, 3 nesouhlasí

neuvěřitelné! To si snad dělají ti v talárech kozy?Takové škody tolik zraněných a ono nic? Vyfackovat bandu.Toto je výsledek jejich práce. Justice na zblití!
7.12.2017
vlákno reagovat

Byl jsem (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

u soudu před rokem se podívat. Neuvěřutelné bajky měli připraveny darebáci co to stavěli. Např. firma Gyr a něco ....Tito grázlové vysoutěžili stavbu. Najali si další druhořadou firmu. A ta tam poslala pracanty ze Slovenska. Gruch ze Slovenska vypovídal. Spíš se to podobalo stavění na pískovišti než stavbě mostu. A toto jako shledal soud v Jičíně postačujícím? Jsou to ti samí "stavitelé".
7.12.2017
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

"To si snad dělají ti v talárech kozy?"
Kozy ne, ale korunky.Podle starsich novin, mam takovy dojem, ze mezi tou firmou a byvalym krajskym hejtmanem a dalsimi ciniteli byly urcite vazby.Protoze most spadl, budou pod strekou kopat tunel, tunelari budou mit radost.☺
7.12.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.