Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já také nosím bílé šaty a neřeším, kam si je mohu vzít a kam ne. Přes léto jsem krásně opálená, tak na mně bílé šaty krásně vyniknou. Světlé barvy nosím raději než ty tmavé. Ty mi připadají takové studené. Hlavně v bílých šatech není na sluníčku takové horko :-) .

  • Jsem ateista. Díky Bohu... *2*
    • jak cimrmanovské :-)
  • Šaškárna potvrzující, že veškeré druhy náboženství měly být už dávno na světě vymýceny.
    • Takže žádná pravidla jak se mají lidé chovat, co mají a co nemají dělat, žádné uchovávání tradice, žádná snaha pochopit kdo jsme, proč tady jsme a odkud a kam jdeme, žádná snaha alespoň obrazně vyjádřit to co nechápeme...

      Má tedy platit "právo" a "pravda" toho kdo má větší klacek a dokáže se s ním líp poprat, naší starostí má být jenom dobře se najíst, v suchu a teple se vyspat a nějakou tu samičku ke kopulaci...

      Někteří jedinci se takto chovají, protože jejich psychika jim víc neumožní.
      • A co má výše uvedeného společného s náboženstvím?

        Zákony nemají převážně ateistické státy? Například náš?

        Snaha pochopit, proč tady jsme, odkud jsme apod. to podporuje náboženství? No to snad ne!
        Tedy pokud nevěříte té pohádce nazvané bible. Právě náboženství je a bývalo největší překážkou poznání a rozvoje

        A co to má být o tom klacku? Církev sama se nestavěla a nestaví do role toho " s největším klackem"? Možná bychom se sami divili, na co všechno má vliv. A teď rozhodně nemyslím jen restituce. Ta jejich honba za majetkem je stará, jak církev sama a dost pochybuje, že by se líbila Bohu, kdyby opravdu existoval.
        • Nepochopil co jsem chtěl vyjádřit. To je potom těžká diskuse.
  • Dresscode, neboli vhodné oblečení, je běžná záležitost jak v politice, v kultuře, tak i v byznysu. Existuje mnoho pravidla pro vhodné společenské jednání i oblečení v mnoha oblastech. Proč se tedy pobuřovat?
  • buch udělal lidi nahý tak že nevím o čem je tu řeč
  • Šaškárna pámbíčkářskejch povalečů!!!
  • Vždyť je to podobné jako u muslimů. Klér v jakékoliv podobě je hnusný, lidi oblbující a znásilňující...
    • Nesouhlasím. Křesťanství NABÍZÍ, kdežto islám vnucuje.
      Křesťanství hlásá lásku k bližnímu, miluj své nepřátele. Islám hlásá zabíjej nevěřící psy.
      • Křesťanství nabídlo americkým indiánům tolik, že jich během 20 let vybili přes 60 milionů. Za 2SVV podporoval Vatikán otevřeně Němce a na sklonku války jim zprostředkovávali bezpečný odchod do dalších zemí.
        Pod rouškou křesťanství vznikla první Evropská unie a NATO a potlačila sjednocovací proces ve střední Evropě, kdy se sjednocovali Slované ve střední a východní Evropě a hrozila tak veliká síla proti v té době bezvíznamným městských chudým státečkům, které ale pod římskou korouhví drancovali, jako dnes a vždy, naše zdroje. Tehdy jsme produkovali 90% světového stříbra a neměli jsme z toho vůbec nic. Tak nám naše panstvo vymlátili a naši dnešní kolaboranti na to skládají posměšky a jinak znevažují to velké, kvůli čemu se ta velká hrůza proti nám poprvé a od té doby ještě mnohokrát, postavila.
      • Křesťanství hlásá lásku k bližnímu, miluj své nepřátele .Od kterého roku se to ale dodržuje že?
  • Někteří to křesťanství tak hrozně žerou :D
  • " ... vlasy si zahalit černou manilou, tedy krajkovým závojem."
    Manila rozhodně není krajkový závoj - to mantila.
    Manila je druh pevného papíru z rostlinných vláken.
    ---
    https://en.wikipedia.org/wiki/Manila_paper
    ---
  • Hlavně že je nosí František *1*
    • Trenky nebo slipy?
      • možná má v dresscodu, že musí bejt navostro...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit