Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tímto svým činem dokázali, že jsou poslové Míru!!!
    • Ti Putinovi noční vlci jsou asi takovými posly míru jako byly Hitlerovy jednotky SS.
      • Prosím řekni nám v čem jsou si rovni s SS? *7*
  • A já myslel, že vlci jsou šelmy, které patří do stepi nebo do zoo.
  • Noční vlci podporují krádež Krymu. Tím pádem ztrácejí právo kritizovat Hitlera
    který také kradl území.

    V roce 1994 bylo podepsáno Budapešťské memorandum-

    Ukrajina se v něm vzdala jaderného arzenálu. Na oplátku se USA Británie a Rusko!!
    zavazují respektovat územní celistvost Ukrajiny - tedy Ukrajiny s Krymem!!

    Takže i právnický neználek pochopí že Rusko krádeží Krymu tuto smlouvu pošlapalo.
    Ukrajina by tedy měla dostat zpět jaderný arzenál.
    • vanhorne
      "Noční vlci podporují krádež Krymu"
      Nocni vlci, Putinovi pratele jsou vysoce vzdelani a kultivovani osvetovi pracovnici ktere vyslal czar Putin sirit kulturu a vysoce vytribene moralni hodnoty.
      • Krym a UA je mne ukradený.A to doslova. *3*
    • když jsme u smluv a jejich porušování co takhle jaderné odzbrojení, které jak celí svět ví prvnÍ porušilo USA.

      a nadále nerozšiřování základen NATO blíž k ruské hranici?

      a takhle mužem jet do nekonečna že?

      Krym je prostě ruský a pokud ti to vadí vem pušku a jdi to řešit.Tady podporu nehledej.Mne osobně je úplně fuk komu patří.Mne zajímá jen ČR.
      • Krym je prostě Ukrajinský a Rusko ho ukradlo.
        Rozdíl je v tom že rusko porušilo podepsanou smlouvu.

        Gorbačov žádný podepsaný list papíru v ruce nemá. Jeho chyba že spoléhal na
        slovní ujištění,. Nehledě nato že nikdo neměl právo rozhodovat za malé státy
        zda půjdou do NATO či ne. To je pouze jejich věc.

        A Rusko do toho nemá co mluvit.
        • Krym už je prostě ruský.Tak to je a zůstane.Nikdo s tím nic neudělá.Na to si můžeš vsadit *3*
          • Rus bude ještě prosit Ukrajinu, aby si Krym vzala zpátky. *3* *3*
            • jaká ukrajina?ta už v té době nebude *1* *1*
          • Hitler si také myslel že ukradené území bude vlastnit 1000 let.
            Hodně se přepočítal. Putina čeká stejný osud.

            Je srandovní pokrytecké chování Ruska - na jedné straně podporují separatismus
            na Ukrajině ale na straně druhé brutálně potlačují separatismus na Kavkaze. *5*
            • no chci vidět toho troufalce co to rusku (rusku né putinovi)vezme *1* *1* *1*
  • Krym, to je oč tu běží!
  • Putinovci se rádi ohánějí historickým nárokem na Krym.
    Pravda je taková že Rusko Krym ukradlo a porušilo Budapešťskou smlouvu z 90 let.

    Fajn. Takže Rusko nám bude muset vrátit oblasti které po pádu cara ovládl Československý
    sbor legionářů. Naše vojska tehdy porážela Rudou armáda a ovládla širokou oblast.

    Takže podle nelogiky zdejších Putinovců na ni máme nárok. Patří nám. *14* *14*
    • Nereagovat, troll Simon opět na scéně... *1* *1* *1*
      • Debata je o argumentaci a reagování.
        Ty požaduješ proruský monolog a ten na debatu nepatří. *5* *5*
        • nám nevadí debata ale ty nedebatuješ *3*
    • Zase nový nick, sajmone?! Koukám, že se v důchodu očividně nudíš. Nic nového nepíšeš, je tapetuješ. *12*
      • Urážet a špinit holky na debatě umíte.
        Jen psaní k tématu vám nejde pánové . *5*
        • ani tobě jako vždy *15*
  • Krym, který se vymanil z fašistického područí Kyjeva a SS si přece může na svých pozemcích stavět co chce a nezabrání mu v tom ani pro Obamovští koloběžkáři!
    Ať žije a vzkvétá svobodný Krym!!!!!!!!!
  • Pane vy nejste realista ale pohádkář.

    Krym ukradlo Rusko ne USA. Ukrajina se chtěla stát členem NATO ale to řeklo
    jasné NE: Na Ukrajině se roztahuje Ruská ne Americká armáda.

    USA okupuje Německo? To snad nemyslíte vážně. Provozuje tam základnu.
    Chcete vidět jak vypadá okupovaný stát? Podívejte na Československo 1968 - 1989.
    SSSR zde nastolil totalitní režim a v roce 1968 sem poslal i tanky.
    • můžete tomu říkat jak chcete. Třeba že Amerika je v Německu na přátelské návštěvě a Němci jim brání v odchodu. Mně je to srdečně jedno. Rozhodující jsou fakta a ta jsou jednoznačná....že Německo je stále kolonií pod kontrolou USA. Ať se nato podíváme z hlediska zákonů, německé ústavy a spousty různých "právních nejasností" o kapitulaci atd. anebo o "ochotě" Němců mít tam Američany. Pokud mně je známo Němci by se Američanů velmi rádi zbavili, ale neví jak "NATO" . *3* Jinak dodnes máme známé v Německu už přes třicet let, takže trochu o jejich pocitech něco vím. Ale věřte si čemu chcete. Je to vaše věc. Já už jsem si svůj názor na podkladě různých informací a zkušeností z posledních dvaceti let udělal a mám celkem jasno. Vaši iluzi Vám neberu......
      • Německo je díky poválečné pomoci USA moderní prosperující stát.
        Československo - kolonie SSSR si o takové životní úrovňi může nechat
        jenom zdát.
        • To jistě, když Československo již 25 let neexistuje. *14*
  • Soňa Křenková další z mnoha nicku,soudružky Pusinky ?
    • místní blbeček!
      • Naštěstí. *14*
  • Realisto Noční Vlci jsou všechno možné jenom ne spolek Mirků Dušínů.

    Schvalují krádež Krymu. Pak je ovšem dost pokrytecké když odsuzují Hitlera
    který území kradl také. V 90 letech Rusko podepsalo dohodu ve které se zavázalo
    respektovat územní celistvost Ukrajiny i s Krymem.

    Zaldonastov proslul tím že nechal své příznivce rozšlapat obrazy vůdců Ruské opozice.
    A sám se hlásí k tomu že chce odpůrcům Putina nahnat strach.
    Vskutku Sovětský demokrat. Jiný názor považuje za zločin.
    • NATO slíbilo, že se nebude roztahovat na východ. A rozlezlo se jak rakovina. Amerika je nešťastná poněvadž už se viděla jak má základnu u Ruských dveří a ruské loďstvo z Krymu zmizí. Jenže taktika bombardování Jugoslávie a odtržení Kosova na Ukrajině nevyšla. Chápu že to mnohé štve. Rusové se stáhli z celého světa a Američané stále okupují (pardon svobodně a demogratycky provozují základny) v Německu Japonsku Guantanámo na Kubě Afgánistán a já nevím jakou ještě díru.,...až si USA zamete před vlastním prahem, pak může udílet moralistické soudy. Zatím je to jen pokrytecké poučování vraha a lupiče normálním lidem "o nutnosti chovat se slušně a poctivě"
      • proč má prý mírumilovné USA stále základnu na

        http://cs.wikipedia.org/wiki/Diego_Garc%C3%ADa
        • Na tohle ti zdejší usastroll neodpoví, tohle nemá okopčeno v úkolovém listě.
    • Spolek zlaté mládeže USA dělající závod přes Evropu ve svejch drahejch autech je všechno možné jenom ne spolek Mirků Dušínů.

      Vlci neporušili žádný zákon v zemích kudy jeli, na rozdíl od těchto mazánků.
      Vlci uctili památku padlích.Co udělal krom bordelu a přestupků zlatá mládež?
  • Noční vlci jsou totiž podle smlouvy o pronájmu "mládežnická nezisková sociálně orientovaná organizace", který dbá o "popularizaci zdravého životního stylu, zlepšení morálního a psychického stavu obyvatel, rozvíjení fyzické kultury a sportu, o vlasteneckou a o vojensko-vlasteneckou výchovu".
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    takže pokud to chápu správně, jedná se o něco podobného, jako u nás ve třicátých letech byla činnost Orla a Sokola. Z hlediska zájmu země a lidí to tedy bylo pozitivní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit