Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se vám to mastí kluci novinářští, co?A že nenapíšete též něco od vás z domova.Jak už malí islámští smradi nepouštejí místní děcka na pískoviště, jak nepřízpusobitelné bandy na vycházkách smolí v parcich měst kdekoliv čapnou.Jak cizokrajná chátra jezdí ve vlacích na černo a napadá ty cestující u kterých vidí, že se nebudou bránit.A že jste vy pohotoví šmudlové od novin mlčeli, když islámští prasáci na silvestra v Kolíně nad Rýnem po desítkách ošahávali místní holky?Nemáte vůbec představu co by se v podobné situaci dělo u nás.
  • vanhorne
    " Česká policie ale obvinění německých médií odmítá jako neopodstatněná."Ta slavna Česká policie vi co dela.
  • Pokud migranti bezhlavě potahnou Českem,tak uvedené bude konec všech lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci.Národ tyto lumpy krutě zlikviduje.
    • avyboje Váš rozum a inteligence je nad naše chápání..

      chtěl bych se s Váma líbat
    • nesmysl. Národ bude žvanit u piva a maximálně na netu v diskusi, pak poskočí na hokejové tribuně "kdo neskáče není Čech, hop hop hop" a bude po revoluci....
      • omyl my Novorosijci pijeme vodku, dostuduj si to ty prevíte
        • jednou se vzdáte Rakousku pak Německu pak Rusku a teď naposledy Americe. Udělej si v tom jasno schizofreniku kým vlastně jsi....
          • já jsem Novorosijec velký BTW, nejlepší diskutér na tiscali

            sláva Putinovi
            • zoufalý Tečka. Vykopli tě z KSČ a od té doby ses s tím nevyrovnal....
  • přes Česko to nevadí. Hlavně aby se to vyhlo Moravsku....
    • my čečenci jsme na Moravu hrdí *3*
      • tam jste spravne doma . At se vam tam libi.
        • sousední Čečensko
      • a proto chcete aby se i s vámi jmenovala Čečensko......a proč ne banánistán nebo Germánsko.....k tomu máte blíž *5*
    • do ty vasi zatacky pred Vidni to neni ze samotny Vidne tak daleko . Treba uz tam nejakej obhacovac miri aby ti ojel vejfuk. To vis , v nouzi i moravska dira dobra.
      • takže za výfukem bude muset k tobě....máš smůlu.... *3*
        • bych te nehodnotil . Nemas na ni vubec nic , Ani penize ani schopnosti. Lzes.
          • každý není mrzák.....
            • v množství demenci konkurovat????? Je těžké tě trumfnout mistře.... *3*
            • ale ty ano. Dusevni i fyzicky.
  • Irácký migrant, který ve Vídni znásilnil chlapce, žádá o azyl pro rodinu.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401980-iracky-migrant-ktery-ve-vidni-znasilnil-chlapce-zada-o-azyl-pro-rodinu.html

    Stále je vám to havloidi málo? *3*
    • my havloidi jsme ale v bazénu žádné dítě neznásilnili, to váš rusák tu v 68 znásilnil vše co nemělo pytla

      chápeš ty úchylnej zlej trolle ??
  • Alespoň se budou moci projevit různí vítači v podobě havloidů, kchárlovců, kalouskovců, sluníčkářů, kavárenských povalečů a jiné, jim podobné, spodiny společnosti tím, že je všechny ubytují, ošatí a nakrmí z vlastní kapsy a ve vlastních bytech. Jen blázen by dal na tyto vyžírky byť jen jednu korunu.
    • ojety hadry na tyhle potulny hledace , mozna i nejakou tu korunu , nez na to cosi co se ted podepisuje geograf nebo jak. Vubec se divim kde to slovo nasel. takovej inteligent .
  • Zatím mám pouze dojem, že naše policie hlídá hranice pomocí slov na papíru. Až ta vlna opravdu příjde tak se budou vymlouvat, že namají lidi. Německý tisk bude mít asi pravdu.
    • (Německý) článek je jenom snůška obecnejch povídaček. Účelem je vypustit pokusnej balónek, co jako na TO ovčané s tím, že do léta (!) se bude mediální tlak značně stupňovat.

      Všem uvažujícím lidem je jasné, že žádní tzv. běženci, uprchlíci, migranti - přezdívá se jim různě - za normálních okolností na žádné česko-německé hranice nemohou dorazit! .. *6*

      Kuk: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2412-nova-faze-migrantske-invaze-s-gangy-prohrava-i-sicilska-mafie-mirumilovni-uprchlici-malem-pozabijeli-delegaci-z-bruselu-trasa-pres-ukrajinu-a-slovensko-na-prahu-pred-otevrenim-sobotka-se-tvari-ze-se-ho-to-netyka.htm
  • Myslím,že to není tak nemyslitelné.Jak je možné,že tzv.naši slovenští bratři nám sem vozí běžence?Pokud policie to bude mít pod kontrolou ,tak zadržet a poslat na výstavbu plotu a vypovězení na min.10 let.Již se našel převaděč z Folnavy nebo běhá s vodou po lese.Jak je možné,že nejsou dosud zadrženy a nemají propadlé auto? Včera jsem se bavil v pořadu u Jílkové jak je 1.nám.policejního presidenta vysmátý.Tak ten mě opravdu neochrání.Byl jsem potěšen,že se hlásí skuteční ochránci hranic-pohraničníci.
    • To co do Česka bude zatahovat migranty je třeba krutě vybít i s jejich rody.
      • ze nekdo nevvymlatil uz tvoje opici predky pepiku .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit