Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a celé Rusko je třeba do nekonečna trestat a pranýřovat. Rusák je absolutním odpadem světového společenství. Chová se to jak prase, žere to jak prase a má to i zvyky prasete. K nám prasata lezou s celými rodinami. Zabírají místa v sociálním bydlení pořád stojí s nataženou dlaní do nekonečna se tady snaží vetnou a zejména zůstat. Neplatí to zdravotní pojištění ale do nemocnic se to dere. Vyhnat do polí, tam je jim nejlépe - a nenechat polehávat ve špitálech.
    • Slizoune nebo kdo, o kom to píšeš?
    • ASlizoune nebo kdo, o kom to píšeš?
  • Obama pá pá
  • Ta vopice přece žádný svaly nemá. *15* *15*
  • Rusáci jsou jako vši... nikdo je nemá rád a není lehké se jich zbavit *12*
    • Já mám Rusy rád. Ať žije ruskej car! My ho uděláme českým králem. To se ví, France Josefa už stejně nemůžou pustit z hajzlu, aby jim nepodělal celej Schönbrunn.
    • Tak nevím , snad nejsi ta věš krnová?
    • stačil Kocáb a museli a museli od nás táhnout jak spráskaní psi zpátky do svých stepí. *12* *12*
      • Nemuseli vůbec nic, kdyby chtěli, byli by tady do dnes. To Američanů se Němci nemůžou zbavit.
      • Většina je toho názoru, že havloida Kocábku by už měli dávno utopit.
      • Kocáb to dostal od Stb rozkazem
  • Obombo je kokoto *1*
    • Zeman, nepiš tady pod pseudonymem!
  • Foto:

    copak to má s. Obama v horní části levého ušního boltce? Mikro naslouchadlo, komunikátor nebo nebo jinou high-tech peachovinku?
    • je špína
      • Hroch se nebaví o obamovi, ale jenom o jeho uchu
        • aha
  • ... mám radost, že existují primitivové, ale moc nudí, zloděj mého nicku na prvním místě :)))
    • primitiv z chlíva by strašně rád chtěl do diskuze. Je nicméně izolován nebo odkopáván.Tak se prasatům patří!
  • ... je mi tady smutno, jen s impotencí a bez Jourové :)))
    • ... si čurák, který pro mě nyní zanikl, jako když se rozšlápne smradlavá krysa s leprou :)))
      • někdo může napsat čuurák a server mu nenapíše, že je to zakázané slovo *6* *8*
        • ... jeden z mnoha rozdílů mezi vzdělanci a nevzdělanci, smiř se se svým zařazením :)))
          • Tady ten hlupaťák a vzdělanec! Jsi upad, ne? Obecní hlupák si hraje na akademika?
  • ... co dodat na adresu primitiva, který marně nahrazuje své IQ 8 primitivním klikáním :)))
    • prase z chlíva a hovoří o IQ? To jsi přehnal. Prasata mají neměřitelné hodnoty. Ale smrdí. Moc smrdí. Jako právě ty.
    • prase z chlíva a hovoří o IQ? To jsi přehnal. Prasata mají neměřitelné hodnoty. Ale smrdí. Moc smrdí. Jako právě ty.
  • ... závěr roku jako celý rok je zde arénou největších primitivů, kteří dovedou trochu psát :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit