Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde v ofic.materiálech jsem se dočetl,že před 2 roky si vláda mistra Topolánka vypůjčila z důchodových peněz 26 miliard Kč do státního rozpočtu s tím,že se příští rok vrátí.Pak přišla vláda odborníků a na vypůjčené peníze se nějak zapomnělo.Nejsou to náhodou právě ty peníze v důchodovém s. které nyní chybí....ale nikdo již o tom nechce hovořit.
    • To máš pravdu, ty peníze šly na zalepení státního dluhu. Potom se chvástali, jak snížili DEFICIT ve státním rozpočtu!!
      Dodnes ty peníze nikdo nevrátil. To stejné bude, když chemik vezme peníze z devízových rezerv.
      Ty peníze už tam nikdo nedá zpátky a budeme mít zase výšší dluh, na který budou vyššími daněmi přispívat ještě děti našich dětí! A může se kafrat o důchodové reformě. Na důchody se vybírá dostatek peněz, ale naši "milí politici" nám tlučou do hlavy klacky, že to není pravda. Pravda je taková, že ty peníze si přehazují jak sedláci vidlemi z jedné hromady na druhou, aby nebylo vidět,
      z které kupky se potom něco nenápadně ztratí! Aféry se zametávají bez ostychu pod koberečky!
  • Pane MrDalíku (roztomilé jméno), potřeboval bych trochu blíže objasnit, jak jsou odboroví bossové živi ze stávek. Podle počtu stávek, které u nás byly, dávno by již vymřeli. Ale přesto, prosím něco málo osvěty.Díky předem.
  • a co boeing? aby na nás nespadl, teď přes nás letí *11* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • to sem nepatřilo:-)
  • Rád bych slyšel od těch primitivů, kteří tady pomlouvají paušálně minulou dobu před rokem 1989, co by ten modro bolševickej dobytek 22 let rozkrádal a privatizoval. Postavilo se spoustu škol, školek jeslí, nemocnic, kulturních zařízení a další. Republika nebyla zadlužena. Na důchodovém účtu byl dostatek peněz. Co postavili za těch 22 let od r.1989 oni??? Vše rozdali, rozkradli, a nám dneska budou kázat jak to musíme pochopit a šetřit. A to nám káží takový ubožáci, kteří na práci v životě ani pořádně nesáhli, protože slintají v politice od svých 18 let jako např, Marek Benda a jiní. Sice nebyly banány a toaletní papír, nemohl jezdit každý kam chtěl do světa, ale myslím, že převažovaly klady . Matky měly kam dát děti (jesle , školky) zdravotnictví mělo nějaký systém, lidé mohli využívat rekreace, lázně atd. Přečtěte si v tisku nebo na netu kdo se dnes válí v našich lázních a kolik našich lidí si je může dovolit. mimo jiné Kadlecová 58 to má totálně vygumovaný.
  • Pro Kadlecová.Meleš jako nebetyčné hovado.Právě do JZD nahnali komunisté mladou generaci násilím.Tehdy být jezedák bylo být jako poloviční žebrák.To co si jezedáci vybudovali,tak to bylo jejich poctivou prací.Pak přišli restituenti s požadavky,která většinu JZD zruinovala a zadlužila.Za to ,jak "porevoluční" vládní bandy zbídačili zemědělství,by zasloužili narazit na kůl.Dnes mají jezedáci nejnižší důchody.Tak neví zda mají více nadávat na komunisty,nebo na politické lumpy posledních dvaceti let.Taková je pravda.A ne to,co ty slintáš.
    • Je škoda, že nemluvíš pravdu , v době kdy já vnímala svět už v JZD byli všichni a nikdo nikoho nikam netahal, to co říkáš je z jiné "pohádky" a tu já jsem nezažila. Žila jsem část života na vesnici a chodila jsem pracovat do kravína a do prasečáku a taky na řípů, nebo na brambory. Vím moc dobře jak se dalo z naturálií uživit rodinu a jaké důchody mají to fakt nevím, ale moji kamarádi, kteří celý žívot pracovali v JZD, tak žijí a neumírají nouzí.
  • To co současná vládní banda připravuje není žádná daňová reforma,která by tuto zemi posunula pryč z cesty ke státnímu bankrotu.Začít splácet nasekané astronomické dluhy je nad duševní chápání současné vládní bandy.Umí pouze dělat dluhy další.Kalouskovi jde o to zvýhodnit živnostníky na úkor ostatních.To ,aby byly v dalších volbách byly pro pravici zase volební hlasy a oni mohli u plných koryt nadále chrochtat blahem.
  • Mám návrh... Ať se schválí zákon o zodpovědnosti vlády a poslanců za své rozhodnutí a pak ať něco vymýšlejí... kdyby to bylo, myslím že půlka nynější vlády a poslanců by už kukala na Pankráci...
    Pokud to nebude, budou z občany hrát poker ...
    • ale se zpetnou platnosti
  • Stále čekám kdy a jak moc tvrdě se začne šetřit , ale slyším jen čachry s daněmi ale o pohnání k odpovědnosti aktérů všeho plýtvání , kradení a tvrdých trestů pro zlodějské úředníky stále nic
  • V Libyi to začalo pouze 1000 nespokojených rebelů a hle je tu agrese od světového četníka a jeho nohsledů posvěcená OSN-což je rovněž odnož USA přesto,že do ní ani neplatí.Proto mám obavy až vyjde demonstrovat 200.000 nespokojených obyvatel aby se zde rovněž neobjevily osvobozující armády- jako v Panamě,Kosovu,Vietnamu,Iráku,Afganistánu,Grenadě a t d.......
  • Kalousku už i Klaus správně o tobě říká, že umíš dobře sčítat, odečítat, násobit a dělit, protože pokud chceš rušit supermzdu musíš nám vysvětlit proč si jí zaváděl, ono to skutečně nejde každý rok dělat jinak bez toho abychom neměli dojem , že nás vede parta neumětelů, kteří se řídí večerníčkovým heslem " a je to ................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit