testovaci text

Diskuse pro Článek

Odešla jsem ze strany prolezlé korupcí, říká poslankyně, která napadala gaye

11. 1. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Poslankyně Pavlína Nytrová, která na sebe upozornila slovy o tom, že homosexuálové budou chtít legalizovat sex s dětmi, v prosinci vystoupila ze sociální demokracie. Rozhodla se tak proto, že je ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 20

napsat komentář

KočiKočičákčák (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat! *1* *16*
12.1.2017
vlákno reagovat

OVAR (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Když tam lezla, tak jí to nevadilo? Jak se vůbec tak neuvěřitelně hloupoučká paní dostala do Parlamentu?
11.1.2017
vlákno reagovat

zzzz (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

hlavně že ty se dál jak na pozici metaře nedostaneš
12.1.2017
vlákno reagovat

Dotaz (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

ale jo šla aby
11.1.2017
vlákno reagovat

Shapiro (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

11.1.2017
vlákno reagovat

Hmm (inkognito)

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

No jo blondýna... *1*

Chápu, že ji vadí homosexuálové. Každý homosexuál znamená pro její v*aginu o jednoho p*nise méně. *15*
11.1.2017
vlákno reagovat

zzzz (inkognito)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nějak tu svou menšinu hájíš teplomete?
11.1.2017
vlákno reagovat

Hmm (inkognito)

0 souhlasí, 4 nesouhlasí

Hele, zzzz, já nemám žádnou menšinu ani většinu. mně je prostě jedno s kým kdo spí, můj rozhled přesahuje omezenost sexem. Ženu jsem si vybral podle svého busta a nikomu jsem si nedovoloval.
11.1.2017
vlákno reagovat

zzzz (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

jo a kam až to má zajít ti napoví třeba historie říma *7*
11.1.2017
vlákno reagovat

křesťan (inkognito)

6 souhlasí, 3 nesouhlasí

Neber úplatky neber úplaty nebo se z toho zblázníš. Sociální demokrati dluží cca. 300 mil. a nic se neděje. Věřitel jim zemřel a dluh stále nezaplacen. Připadá mi, že je to druh sportu a móda, neplatit. To je přesně jako když předseda vlády Sobotka říká neplaťte a neplaťte ani daně vždyť se nic neděje. Pane Sobotko nemusíme platit když vy vedení státu, taky neplatíte co máte?
11.1.2017
vlákno reagovat

topol (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sice naivní ale fandím ji ! To už je lidská vlastnost ,že se lidi typu "kam vítr tam plášť " cpou kde jsou prebendy ! Ale znovu opakuji ,že ji fandím ono to bez ideálů nejde !!!
11.1.2017
vlákno reagovat

po listopadu mělo být (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

lidem vysvětleno jaký je rozdíl mezi Přímou demokracií a Polopřímou demokracií. Dále měli být dotázáni zda chtějí aby je zastupovali konkrétní adresní lidé trestně a hmotně odpovědní za svou činnost stejně jako každý jiný zaměstnanec je trestně a hmotně odpovědný svému zaměstnavateli, anebo aby je zastupovaly anonymní stranické sekty bez jakékoli odpovědnosti a kontroly se sebouschválenou imunitou. A LIDÉ SI MĚLI VYBRAT JAKÝ SYSTÉM SPRÁVY CHTĚJÍ. To, že jim byl v podstatě bez jejich vědomí a souhlasu vnucen stejný režim jako za komunistů jen s větším počtem stran ale jinak stejné beztrestné zneužívání moci, lupičství a rabování které v podstatě přivedlo stát na buben je zločin a všichni politruci by měli být hnáni k zodpovědnosti zabavením majetku a uvězněním. Stávající režim je nelegitimní poněvadž nebyl nastolen SVOBODNOU VOLBOU OBČANŮ nýbrž byl jim skrytě vnucen.
11.1.2017
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

14 souhlasí, 1 nesouhlasí

Že u socialistů nikdy nebylo "naprosto čisto na stole" jsou staré věci a dobře známy. To se jenom papalášům víceméně dařilo problémy tutlat. Je jenom dobře, že občas některý z členů některé politické strany otevře oči a začne procitat. A je to dobře, že to probíhá u všech politických stran. Jinak by se občané nedozvěděli v jakém marastu jsou naše strany, které rozhodují o tom, co a jak u nás bude. Hodně o úrovni našich zákonodárců napoví televizní přenosy z Parlamentu. Ubohost sama a za naše peníze. Po revoluci si stanovili předpisy a zákony, které z nich teď dělají pány našeho bytí. Takové akce, jako tento odchod političky a poznání důvodů odchodu ze strany otevírá občanům oči, jaká faleš probíhá v našich parlamentní stranách napříč stranami. Proto by všichni členové všech politických stran a hnutí měli být ve střehu a hlídali si, co se u nich děje. Když neprávo, ozvat se a nenechat v čele nikoho, kdo nemá ani nejmenší morální, natož etické zábrany ve svých činech.
11.1.2017
vlákno reagovat

319 (inkognito)

8 souhlasí, 14 nesouhlasí

...na sebe upozornila slovy o tom, že homosexuálové budou chtít legalizovat sex s dětmi...

Za takovéto pindy by měla dostat padáka a ne, že ji budeme královsky platit ze svých daní...
11.1.2017
vlákno reagovat

dzixy tiscali.cz

13 souhlasí, 8 nesouhlasí

Teda co je na tom tak divného?? Zřejmě Ti nedochází "plíživé" pokusy vše kolem homosexuálů legalizovat. Pokud máš paměť, a asi ji moc dobrou nemáš, měl by sis vzpomenout, kde stáli gayové před, nebo ihned po revoluci, a jaké "postavení" mají dnes / patřili mezi úchyláky typu zoofilové atd, atd. /. A tak to jde pomalu, ale jistě zrůdným směrem. Nejprve právo se vzít, dědit, příspěvky na péči v nemoci toho druhého, potom právo adoptovat děti, co bude později?? Ty to asi víš, viď? Vypadá, že Tvá reakce je jednoho z nich. Nezlob se, ale heteráci, kterým příroda dala povinnost udržovat lidstvo na zemi, věci vidí trochu jinak, než vy gayové, kteří svou povinnost vidíte pouze v rozkoši. Pro lidstvo představujete pouze jednu stránku potřebnosti - pracovní sílu. Sorry
11.1.2017
vlákno reagovat

319 (inkognito)

4 souhlasí, 7 nesouhlasí

No, nezlob se ty, ale tvé názory jsou "předpotopní" komunistické...Podle tebe mají homosexuálové jen právo makat a držet hubu, žejo...
Jsi ubohý...

Paměť mi zatím slouží dobře - za komoušů všichni, kteří se nějak lišili = svou sex. orientací,nebo měli nějaký hendikep - byli z "normální" společnosti vyloučeni = hendikepovaní v ústavech a dělalo se, že u nás neexistují, stejně tak i homosexuálové, ke kterým, mimochodem, já nepatřím.
11.1.2017
vlákno reagovat

dzixy tiscali.cz

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

"Trefená hus zakejhá", nezlob se, ale nic jsi mi z toho nevyvrátil, co jsem napsal, protože to bylo tak. Nepopisuj, jak to bylo za komunistů, je jiná doba a povinnost udržovat rod je pořád stejný - na heterácích. Když jsem psal o tom, co pro společnost gayové znamenají, jistě jsem to nemyslel tak, jak sis to vzal. I gayové mají svůj život společenský i politický a vůbec jistě jsou mezi nimi nadaní lidé a svou prací jistě společnosti prospívají / většinou /. Ale nedomnívám se, že až tak mají právo na vše jako heteráci už jenom proto, že neplní tu základní funkci lidstva, národa a vůbec udržování lidského rodu. Kdyby byli všichni gayové, lidstvo by přežilo pouze jednu generaci. A to teda, nezlob se na mne, není žádný valný přínos pro lidstvo. Je to můj názor a to nejsem ani klerikál, ani komuinista. A už vůbec to, že ses snížil na nadávky, svědčí o nízké úrovní Tvé sebereflexe.
12.1.2017
vlákno reagovat

nestranný čtenář (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

To dzixy řekl bych, že potrefeně kejháš ty.
A - 319 nepoužívá nadávky, že jsi ubohý pozná každý čtenář.
B- jasně jsi napsal, že gyjové pro lidstvo představují pouze jednu stránku potřebnosti - pracovní sílu. To zní zcela jasně, každý pochopí, že jsi to TAK myslel.
C- snažíš se svůj příspěvek 11.1.2017 12:06 pouze okecat.
D- přiznej, že jsi napsal blbost.
E- byla by vhodná omluva.
12.1.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.