Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten český národ je stále blbější, ja nevím proč to euro nenavidí. Když čeští turiste jedou tam kde je euro tak misí ho koupit,a platí to drahé euro českými korunami. Ta měna euro by měla stopnout alespoň na 30korun za 1Euro. to potom by se vidělo jak rychle bychom měli tuto světovou měnu. už aby to tady co nejrychleji zavedli. Co pánové jako ten pan vyžraný Singer tak dělá celý den a určitě si svůj plat nechá platit v EURU. *6* *6* *6*
  • no to je dobře
  • většině Moravanů Euro nevadí. Vadí jim ten pseudodemokratický korupční paskvil zvaný "Česko" Chtěli bychom normální Demokracii.
  • dobré ránko *3*
    • přesně tak
  • Rudokožci si myslí, že co z EU jest, od ďábla jest. A co takhle rubl, ovečky, chtěly byste, chtěly?

    Je potřeba položit si otázku pro koho je dobré mít Kč. No přece pro toho, kdo má úspory v euro a nejlépe v zahraničních bankách. A jelikož se v Česku platí Kč, musí občas nějaké to euro převést na Kč. A když si banka občas zvýší kurs, tak těch korunek je víc, že.
    • hňupe chtěli bychom koruny
  • To je zase výzkum, jako všechno v tomto Absurdistánu.... To, že pár VIP hňupů z ČNB nechtějí euro, protože to jsou euroskeptici dosazení za vlády našeho Pružinského-Putinoviče-Klause, tak to neznamená, že 85% ovčanů nechtějí euro... *7* *8* *9* Pouze pomocí devalvací koruny dosahují toho, že dále ožebračují tento již dost zbídačený národ, který si nedokáže samostatně vybrat ani kvalitní hlavu státu, natož o sobě rozhodovat, aniž by si neškodil...To jenom zakomplexovaní čecháčkové si myslí,( neboť již Pružinskij a spol. již léta vymývá mozky,) že "euro je dílo ďáblovo" a přitom právě jedním z prvních velkých zel vůbec bylo zvolení euroskeptika na Hrad. Soudruh Singer by měl být souzen za velezradu na občanech ČR a veřejně pranýřován, aby si uvědomil, že krást a oblbovat národ se nemá a nesmí...Nebo mu jeho 1/2 milionu měsíčně nestačí? On a jeho náměstek, další povedený euroskeptik by měli spáchat dobrovolnou veřejnou defenestraci. Jinak ámen s touto rudou stepně-východní gubernií velkého bratra.. *8* *7* *13* *11*
    • A to víte že ano. Obzvláště vás, že? Nejdříve si něco zjistěte a pak vykřikujte. Doporučuji třeba následující rozhovor:
      http://video.aktualne.cz/dvtv/rusnok-znehodnoceni-uspor-kvuli-intervenci-zeman-se-myli/r~d6b2af08e37c11e4a66e0025900fea04/

      Přijetí Eura je nesmysl. Všechny slabší země na jeho přijetí doplácejí! Na druhou stranu, držet uměle kurz k Euru je taky kardinální blbost, když Euro padá vůči celému světu...
      • http://www.finance.cz/zpravy/finance/438005-minimalni-mzda-v-eu-v-roce-2015/ a ktere zeme??? jedina kdo je jeste pod nama je Litva a ta neni slaba kvuli €....
  • Co chce většina lidí není podstatné. Máme tady přeci demokracii, tak musíme být spokojeni s tím, že jiní rozhodnou za nás. A rozhodnou jak o přijetí eura, tak i o změně kerzu koruny k eure před přechodem. A jaká změna kurzu? No hádejte. Co můžete od těch pár všemocných bohů v ČNB čekat? Nejste Kellnerové pánové a dámy......
    • To Jirka: Vaši naivitu bych chtěla mít... Cha-cha *3* prý je v Česku demokracie. Tak jsi chlapečku nepoznal skutečnou demokracii, která je ve vyspělých zemích, ale rozhodně ne v tomto českém pasteveckém rudém bordelu, který zde neustále panuje....Já ji bohudíky poznala... Tady máme maximálně okleštěnou svobodu, protože svoboda a demokracie by byla, kdyby všichni komunisti byli zakázaní a legislativně potrestaní. Proč k tomu za 25 let tohoto pseudodemokratického paskvilu nebyla vůle je nabíledni, neboť všichni důležití bývalí komunisti a důstojníci STB sedí v dozorčích radách těch nejbohatších firem. Rovnice je vcelku prostá...Zákaz komunistů=pohoda a klidnější život pro obyčejné lidi. *7* *9*
      • Když si můj příspěvek přečtete ještě jednou (nebo vícekrát), tak možná pochopíte ironii, do tohoto příspěvku vloženou.
        A když ne, tak se taky prd stane....
      • Rovnice zas tak vcelku prostá není. Plošným zákazem komunistů ani zdaleka nezajistíte pohodu a klidnější život pro obyčejné lidi. Stačilo by však důsledně trestat všechny zločince bez rozdílu politické příslušnosti a výše bankovního konta.
    • A vy jste většina? Já jsem proti Euru. A zároveň proti zásahům ČNB. Co tahle varianta?

      Podívejte se, když přicházeli Slováci k Euru. Korunu měli záměrně oslabenou, aby ji mohli posílit chvíli před přechodem. Všichni slováci na tom vydělali a usnadnilo jim to přechod a následné zdražení, které prostě s Eurem přijde. Tak jako přišlo všude... Stále jste proti Euru?
      • Nechápu co máte proti mému příspěvku. Já netvrdím, že jsem většina, tak mě prosím přestaňte vkládat do úst vámi vymyšlené nesmysly, na které vzápětí reagujete.
        Já tvrdím obecně, že nezáleží na tom, co chce většina, protože stejně rozhodnou jiní, námi zvolení zástupci. Něco vám na tom není jasné? Když tak se zeptejte....
  • a uvědomujou si ty 3/4 čechů že mít tu € tak každej měsíc maj na průměrný vejplatě o 1600,-kč tedy (61€) na účtu víc? páč právě na každém € vám čnb sebere ty dvě kačky....
  • 3/4 čechů se radují pokaždé když ČNB zdevalvuje naší korunu jojo neni nad € za 28,- každej rok mít veškeré zboží dražší jojo to je prostě "boží" *11* *12* *16* už i ti slováci nás předehnali mají větší minimální mzdu a "zkrachovalí" řekové co maj € déle tak ty dokonce víc jakdvojnásobné mzdy mají, jen u nás 3/4 čechů se radují z koruny se kterou si ČNB dělá co chce!!!
  • Vo co Go, tady v Ostbayern tj. z příhraničních oblastí, platíme Eurem od doby, kdy bylo zavedeno. Tak jaké štráchy, že ofic. platidlem je Kč, dělá bordel, je nezbytné mít dvojí měnu v peněženkách, a nahrává to individuím z ČNB, k ožebračování obyvatel. Pokud bude v ČR platidlem Euro, tak již ČNB nebude mít příležitost jakkoli měnu regulovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit