Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá připustím tedy že vojenský podotýkám vojenský zásah je na škodu jak jinak a jaký by byl průběh v lýbii jak by to podle Vás dopadlo nějaké řešení . prosím o odpověď: že by jsme zavřely oči. Mějte krásný den a buď te šťastný že žijete kde žijete a můžeme o tomhle jen debatovat a nemusíme běhat venku s pistolema.
  • nevim jestli je kadafi posranej ale ma starosti o lidi.kdyby meli bombardovat prahu ostravu a brno tak bych te chtel videt ty chytrej demokrate.
    • a proč teda když mu jde hrozně o své lidi tak proč do nich střílí proč si s nima nepromluví když je to takovej lidumil ty chytrej komunisto proč to nedopadlo jako v egyptě!!! nemohlo plukovník je tyran
    • ty srovnáváš plukovníkovo getho s ČR ty jsi ppřebral dneska viď
    • dalsi :-D má strach o lidi???? o své lidi kteří patří jenom jemu viď má strach o svojí prdel protože by nemohl už syslit tak jako syslil doteď a určitě by skončil zle a když útočil proti těm zlým povstalcům tak nevraždil svoje jo??????? ty bláho
  • Přesně tak káždej máme své a to nám nikdo neveme . Taky děkuju za názory a měj se hezky.
    • Jen poznámku, názor jsem ochoten změnit pouze v případě, že mě nekdo argumenty přesvědčí, že nemám pravdu. Občas se to stane a v tom případě rád uznám chybu. Ale tohle už nejsou názory ale mlýnek, blablabla dokola a to mi připadá jako média. Je zajímavé, že po vojenské intervenci vyšli do ulic lidé demonstrující proti zásahu a bezletové zóně, Jak mi tohle vysvětlíš:
      už to vidím, jak jsou tpo pohůnci zaplacení režimem. Aliance rozmlátí na co přijde, podpoří kriminalitu a pak uteče, jako z iraku. Tady šlo zajisté taky o tyrana husajna a o lidi. Kdo byl zodpovědný za zničené nemocnice, že se netrefili, a že tam byl v kanceláři člen alkajdy. Dodnes nikdo.
      • Souhlasím s tímto názorem a také jsem ochotná naslouchat argumentům(ne domněnkám) a přidávám jen, že i podle amerických politologů ani jeden důvod, uváděný na podporu vojenských zásahů v Iráku, Afganistánu, Jugoslávii atd. nebyl pravdivý.
      • samozřejmě v režimu který je v lýbii tak jsou lidé spřátelení s tím režimem ale ted jsem koukal na čt 24b a byli tam rozhovory s lidmi kteří o tom něco vědí jednoznačně dostal strach kadafí, proč??? jednoduche musel by skoncit a dopadlo by to s nim zle je to tyran diktátor a hajzl nejdřív není to dlouho řval z auta jak bude Lýbie plout v krvi jak vyžene imperialisty a teď najednou hají obyvatelstvo chce chránit cizince a jejich majetek je vyčůranej a potvrdilo se moje že odsouhlasení bezletové zóny přispělo aspoň k tomu že kadafí přestal a vyhlásil příměří. On moc dobře ví že by to nerozdýchal a skončil by stejne jako husajn je to tak je to diktátor a musi komunikovat a obavatelstva ktere chce zmenu je vetsina to je jiste ale samozrejme maji strach z pomsty v Egypte bylo stesti ze armada nezasahla v lybii se to nepovedlo armada a policie vrazdila sve lidi jako na bezicim pasu. nikdo mi to nevysvetli a hazet to na ropu je hrozne alibisticke. Kazdy kdo z techto zemi do ted dovazel ropu tak na tom vydelal vice nez po konfliktu protoze cena sla nahoru atd. hazet to na chut po rope je mimo.
        • a ještě jedno: před 3 hodinami ministr obrany Lýbie vyhlásil že poslední bašta vzbouřenců město ve kterém, žije 1000000 srovná se zemí tak to mluví za vše. najednou jim na nich záleží je to hrozný kadafího pověsit a utrhnout mu hlavu za to jaky zvěrstva a hnusárny dělal svým milovaným občanům civilním hrůza hrůza hrůza
  • nejnovější zpráva NATO SE ÚTOKU ZATÍM NAZAPOJÍ čt24 speciál zrovna teď a kadafí temn profesionál vyhlásil příměří že by byl posraný strachy tak teď mluvte ropní magnáti
    • v jemenu taky nic není:-))))))))))))))
      http://zpravy.tiscali.cz/pri-protestech-v-jemenu-byly-zabity-desitky-lidi-70806

      Tam taky OSN nezasáhne
      • proč se takhle bráníš člověčeje to hrozný :-D
        • nikdy se nebráním, vždycky útočím a vždycky dosáhnu svého.
          • to je dobře takovejch lidí si vážím myslím to upřímně ten kdo hají svůj názor a jde za ním a bojuje a docílí svého a doufám že dobrého tak těm všechna čest.
            • taky nebylo špatné se s tebou utkat. Holt si necháme každý ten svůj. Dík za dialog.
    • já taky vyhlašuji příměří. Protože volovi nevysvětlíš, že je tráva zelená.
      • samochvála smrdí jsem rád že víš že tráva je zelená aspoň v tomhle s tebou souhlasím
  • chudáčku, já se s tebou musím patlat po noční, to tě nenapadlo? Ale já se tím nechlubím, narozdíl od tebe. A nauč se číst, spojiji tě s nickem povesit muammara
    • zase jenom otáčíš debatu někam na noční a nejakej nick opravdu se podívej na fakta. za prvé svět je tak nebezpečný že tady armády musejí bejt není to tady tak že by bylo všude krásně jsou prostě lidi a to je právě soudruh KADAFÍ kvůly kterým armády musejí bejt tak to je a nikdo s tim nic neudělá
      • neotáčím debatu, já jsem svůj názor napsal, a takový jouza jako ty ho nezmění, Patláš dokola to samé, jsi zablokovaný potřeboval by jsi reset.
  • pro gemu : tak mi prosím v číslech nebo ve faktech napiš co získaly tak úchvatného po provedení války než před válkou. Používáš a oháníš se ropou napiš kolik to je důležité.
    • já se ptal první, to že jde o ropu je evidentní, na to nemusím mít tabulku
      • a musím pospíchat, nebo mi na socce zavřou, doufám, že ti zvýší daně, ať se mám líp ty úderníku
        • právě to mě mrzí nejvíc že musím dělt a teď vím že zrovna na tebe do lýbie s tebou chránit tamní božský život ty Úderníku *1*
          • hlavně s počtem tvých reakcí vidím, že se taky nepředřeš *12*
        • *1* tak už vím proč se tady máme takhle špatně jestly je takových lidí více jako jseš ty tak se není čemu divit a prosím tě nemá to nic společného s názorem který máš nikomu jeho názor neberu ale já žiju v realitě a né v mystifikaci a přeludech
  • mam radost ze nejsem sam ze nechci valku ze se najdou lide kteri maji svuj mozek protoze vojaci maji dute hlavy.a jsou za vrazdeni placeni.je jim jedno koho zavrazdi jestli je to dite nebo zena.mame nahej zadek a porad jsme nekde ve valce.kdyby ty penize co to bude stat poslaly do japonska tak by udelaly lip.
    • Japonsko to je hrozná katastrofa souhlasím s tebou je to neštěstí!!!!!!!!!
      • jo usnadnilo ti to práci s bombardováním co? CR tam pošle prázdný éro, aby mohli všichni utéct, ale v libyi bude určitě alespoň 100 vojáků kontrolovat demokracii a svobodu. Když spíš pouze 6 hodin, tak si jdi lehnout, jsi unavený a blbě žvatláš
        • teď jsi mi potrvrdil , že jsi opravdu jednoduchý člověk na můj text o japonsku kde říkám že je to hrozná katastrofa ty odpovíš takhle no nezlob se na mě. měj se krásně a vzpamatujse určitě nebudeš v jádru tak hloupej jak tady vystupuješ a když budeš chtít tak ze sebou něco můžeš udělat ahoj
  • proč by se nemohl tyranský režim v Lýbii změnit tak jako v Egyptě??? Proč by lidi nemohli v Lýbii říkat svůj názor. Je tam teror a pokud se střílí do lidí tak je na okolí aby zasáhli vy blázni nebo vám to je jedno pak sedíte u televize a čumíte na zprávy a jste chytrý jak je to hrozný že by jste tam nemohli žít jděte do .... však víte co myslím ZNOVU BEZLETOVÁ ZÓNA NAD LYBIÍ NEMÁ NIC SPOLEČN0HO S ROPOU MYSLÍM BEZLETOVOU ZÓNU o tom jediném mluvím celou dobu
    • myslím, že jsi jen změnil nick jouzo: povesit muammara
      • netrfil jsi to nevím kdo je jouza ja jsem Miky a to ti slibuju OPRAVDU JSEM Miky a ne jouza nezlobse
    • Tak proč není válka v korei, tam je větší útlak / tedy údajně, protože tam nic není a kde nic není ani nato nebere ty duševní zbytku
      • tak už jsme v korei. Myslíš si že kdyby se tam lidi proti rezimu zvedli takhle ve velikém jako to bylo v egypte a ted v Lybii tak by svet koukal tam možná víc věci než ty si myslíš asi by jsme koukali co tam je za suroviny všichni bav se o lybii to je ted aktualni a neutikej ke stryckovi do korei. Vím že nemáš moc argumentu ale snaž se zustat u problému Lýbie
  • Pro všechny co řinčí zbraněma, jste úchylný, ovlivněný stádo blbců. Nic jiného než smog nad ostravou nebo někde jinde. Nýmandi, kteří nic neví, ale chválí tady země podílející se na vraždách civilního obyvatelstva.
    Modelová situace: líní cikáni a kriminálníci se budou bouřit, tak tu vypukne válka, protože chtějí svobodu a my jí neustále utlačujeme. Nemůžou "beztrestně" krást, znásilňovat, dostávají "malé podpory" a co je horšího nikdo je nemá za to rád.
    • Gema má pravdu, škoda, že je tak snadné vymývat mozky a že většina na to, co je a co není pravda přijde pozdě!
    • jo tak už tomu rozumím ty potřebuješ aby se o tebe někdo postaral viď ty na to nemáš aby jsi se postaral sám o sebe viď . Už ti rozumím nechodíš si náhodou každej měsíc pro socku????. Už to je jasný. Někdo ti něco provedl viď tak tě sere celej svět. pro pána krále
      • vidíš, já myslel že fronty na socce stojíš ty
        • jak bych jako modrofialovej stal když jsem podle tebe tyran militaristické prase atd neblázni já jsem v lýbii byl a dost dlouho a tohle jenom schvaluji je to můj názor a za tím si stojím. a proč rusové nedělají nic protože nemůžou před světem vypadat jako zlý když 60 let žili podle Lenina Tím by všem těmto lidem řekli že vlastně ten systém byl na hovno a on na hovno byl to je ten priblém
          • tak to jseme se tam museli potkat. *6*
            • asi jo ale já narozdil od tebe praci davam a spim 6 hodin dene ztimco ty mas volno
  • bezletová zóna nemá nic společného s ropou je to pomoc pro lidi, kteří chtějí změnu na kterou mají nárok a někdo do nich za tuto jejich svobodnou možnost střílí zavírá je do lágru atd. My jsme zaplať pánbůh jenom cinkaly klíčema a ten skvělej komunistickej režim jen koukal. Fandim všem svobodně přemýšlejícím Lýbijcům
    • jenomže obyčejní libijci válku nechtěli ty militaristický prase a to jste všichni co ji chtějí. Modlím se aby jste o tom nikdy nerozhodovali. Je to normální vměšování se do svrchovaného státu a posvěcená vražda radou OSN
      • Svrchovaný stát????? určitě ti nebudu nadávat zato my nestojíš určitě jedeš na jiný frekvenci a já ti rozumím jseš jednoduchý člověk a nemá smysl s tebou debatovat já jsem řekl svůj názor pokud s ním nesouhlasíš podle mého názoru jen podle mého názoru nevíš ktéra bije v lýbii. Byl jsi tam viděl jsi běžnej život v Lýbii než tenm co ukazoval tvůj kamarád Kadafí ve státní televizi. Škoda slov
        • no to jsi si ted zvedl ego co? Hřeje tě to na prsou, jak jsi mi to nandal. Jsem rád, alespoň jeden dobrej skutek dneska.
          Akorát Vám obhájcům nata uniká pořád jedno. Nejde o lidi!!!!!
          • o co jde???? prosím vysvětli mi to asi jsem tupej ještě jednou projeď si data a podívej se kolik sadistické státy a NATO získalo profitu z válek které vedly.
            • tak tohle už nemůžeš myslet vážně:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit