Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oduševnělé ksichty jak na obrázku tady po tisícovkách připlouvají z Afriky. Tato nevzdělatelná chátra by tady chtěla bydlet parazitovat a rozmnožovat se.
  • KulihrachBTW je ve službě a má virózu,
    • Proč furt brečíš? Máš vztek?
      • Vztek a zoufalost nás havloidů nemá meze.
  • Haló, haló, teplouš Semjon Gayínek přišel na trh se svou debilitou, netlačte se, na každého se dostane, má jí dost!!!




    Chichi, jsem já to ale čtverák!!!



    WOW !!!
    • neboj, my Novorosijci se poznáme *3*
      • jo Sajmone, podle teploty








        .
  • Článek akorát tak pro Tečku, démona plzeňských gay barů *15*
    • pojď už domů *9* , vařila jsem boršč *3*








      WOW !!
  • Nechte toho, z Gambie pochází můj taťka, v Holomóci se, na studiích - obuvník, zamiloval do mojí mamky!
    • jsi čtverák soudruhu BTW *15* *15* *15* *15*
      • fotr je negr? A nebojíš se ho večer Simone?
        • promiň překlep nicků *3*
          • v pohodě *3*
        • nebojím, nejsem se všeho připosranej jako ty smradlavej rusáku *15*
          • ale mít doma negra, víš co viď teplouši
  • Kdyby neprohlašoval, že homosexualita "není lidská" a uzákonil její trestání doživotním vězením nehrozil : "Pokud budete provozovat (homosexuální styk, pozn. red.) v Gambii, podříznu vám krky. Pokud jste muž, chcete se vdát za jiného muže a my vás dopadneme, nikdo už vás nikdy neuvidí a žádný běloch vás nezachrání," tak by Gambie a snad i Afrika pomalu už vymírala; z čeho by se rodily děti? Z toho, že se "vdá muž za jiného muže" rozhodně ne. A už narození by vymírali na AIDS ( teď nám dovezou z Thajska jednoho takového "zlatého hocha", snad symbolicky přímo do Prahy na letiště Václava Havla!).
    • v Rusku už homosexualitu dokáží velmi efektivně léčit, četl jsem o tom velmi zajímavou studii, tímto skládám poctu ruským lékařům








      WOW !!
      • proč tam nejedeš Simone Křenku? Možná i u tebe bude léčba úspěšná.
  • Tak a teď tam bude pořádek, hojnost, klid a mír. Typuji, že první uprchlíci z Gambie připlují na italské pobřeží tak počátkem března.
  • jeden černej negramotnej tyran vystřídá jiného černého negramota.. nic se nemění...
  • homoušádský styk není lidský, to je nelidský
    • omyl, není to tak jak si myslíš *3*
      • přééééésně








        YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit