Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vzniká precedent, v Evropě se smí krást a znásilňovat.
  • anoo šlo o obohacení .... asi kulturní
  • Multi-kulti v praxi. A bude hůř.
  • Dávat "podmínky" ze něco, co se skutečně a hromadně dělo a stále i celoevropsky děje..není žádný trest, ale totální výsměch, drzost, provokace vůči poškozeným a hned na to výzva i jasný signál, že "menšiny" jsou "korektně" už tak okatě chránění, že se vlastně ani nemusí bát dělat cokoliv, komukoliv i kdekoliv.. s vědomím, že jim to v naprosté většině vždy "nějak" projde..
  • Takže, zapomeňte a jede se dál Černým močálem podél Bílých skal...
    • Jako Jardo dal jsem - i když vím,že jste to nemyslel zle!Ten můj první příspěvek byl taky ironický. Ale jde o to,že když zůstanem jen na netu nádávat tak i když jsem ateista tak
      "Pámbů s námi!!!"
      Já jsem už starý pardál a o mě dá se říct nejde ale kvuli dětem a vnoučatům stále se zůčastňuji demonstrací akcí kteréhokoliv spolku který slibuje ,že se zasadí proti muslimům!!!! /Já teda nemusím žádné náboženství ale islám je ZLO extra !!!!/
      Ostatní snad jinde i když mě jímá hrůza jak dnešní společnost převrací dějiny třeba co se týká osvobození naší republiky !?!?!?!?
      http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/2049-co-se-tajilo-a-o-cem-se-nehovori-konec-valky-1945-v-plzni
      https://gloria.tv/?media=110518&language=cmurv3vAUzX
      Lidi copak chcete takový arogantní nafoukaný zmetky !?!?!
      Ale i ti naši "PŘEDSTAVITEÉ Sobotka ,Babiš, nemá cenu jmenovat je to i Filip !!!!
  • Že by taky zhasli světla spravedlnosti jako u nás po roce 1989??? V tom případě jsme v pr..deli jako naše ekonomika kterou v rámci "demokracie" rozkradli. Ale tady budou následky horší, než krach jedné ekonomiky malého státu. Tady se jedná o útok na celou Evropu a její hodnoty. Jedna otázka: Kdo má zájem na krachu ekonomiky EU, pod kterou patříme? Kdo fandí těm silám, které to podporují? Stačí se jen zhruba informovat o finančních skupinách, které vždy na utrpení lidí profitovaly. Pro ně nejsou "lidé", "občané" jsou to jen články výrobního procesu sloužící ke zvýšení zisku. A cena? Lidský život ji nepředstavuje. A když.... nevezmete "uprchlíka"??? Zaplaťte 7 milionu. Za jak dlouho, a jestli, je schopný občan ČR, když pomineme Bakaly, Kelery, Schvacenbe..... ale nebudu se vykecávat, schopen si vydělat takovou částku za celý život.... Komu tedy tato, a to už musím dát do uvozovek "demokracie", nahrává??? Lide, neblbněte a braňte se. Stačí jen uvažovat a nedělat voly. Pevně věřím, že je nás většina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • JÁ SI FURT ŘÍKALA - JAK PODIVNĚ JE sOBOTKA POTICHU A HRDINA. Prdlajs... věděl co bude a tož z nás dělal blby. Nejsou peníze tak je musíme brát. PAMATUJME NA TO U KAŽDÝCH VOLEB .- TĚMI LETOŠNÍMI POČÍNAJE. A BĚŽME VOLIT... VŠICHNI -nebo dopadneme hůř než po mnichovu...
  • ukamenovat ty ženský že se nechali
  • To je ale komedie !!!
  • Je to ale "kruté" měli se mu omluvit a dát mu odškodné !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit