Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovehle odborniky bych poslal na praxi do skolky s 25 detma a dvema ucitelkami. Stacilo by aby z tech 25 bylo 10 dvouletych. A chtel bych je videt. Takovehle nesmysly nevymysleli ani v ve slavnem SSSR...
  • Proč sakra je každá webová stránka naplněna články takových tupců? Nebo spíše zaprodanců. Proč stále více ty články prosazují nařízení, vycházející z pitomých nařízení EU? Proč se znevažuje či je přímo urážen někdo (jako tady Václav Klaus ml) za úvahy, které by naopak školství zase posunulo někam, kde by mělo být? Copak ti redaktoří jsou tak tupí? Ne, oni potřebují finanční obživu a tu jim přinese jejich chlebodárce. Jinak to totiž není možné.
    Je zarážející, že tito redaktoři by nedávno řvali přímo zlostí, když by se něco muselo nařídit třeba státem někomu. Vždyť by to bylo popřením demokracie! A ejhle. Teď je to doporučení EU, tak to je svaté! Pryč s takovými novináři a pisálky! Copak se tato zem nechá neustále manévrovat někam do prde.e? Copak si neumíme říci: "Dost bylo EU a jejich nekompetentního až přímo zločinného zasahování do našich vnitřních záležitostí!" ?
    • EU, budoucí USE, to jsme my, je to naše širší vlast, do Evropy patříme od počátku dějin, jsme Evropané (tedy alespoň většina z nus), Jinak bychom mohli zase skončit jako součást východostepní říše a hrbit se pod jejich bičem.
      A novináři píší své názory. Pokud se v něčem mýlí, může jim kdokoli oponovat. Máme svobodu slova. Jsou tady ovšem pisatelé, kteří by se opět rádi stali členy různých ústředních a jiných výborů, které by určovaly co kdo smí říkat, psát a co si smí myslet
  • ... dementní Štefane, jsi dokonalým následníkem primitivních Fléglů, jsi naprostým blbečkem :)))
  • 0
  • 0
  • Děti mají doma vychovávat rodiče třeba do pěti let klidně brát mateřskou a ne ve dvou letech prsknout dítě do nějaké školky. Mohlo by se stát, že přijde někdo s nápadem hned od narození děti odebrat rodičům a vychovávat je ve víře politické propagandy, která je zrovna u moci jako to dělala komunistická strana vtloukáním do hlavy svou ideologii.
    Pokud stát vyplácí sociální dávky i dávky na bydlení desítky let Cikánům, tak určitě nebude problém státu vyplácet dávky i podporu na bydlení ženám samoživitelkám. Tím nám stoupne vlastní populace, kterou si musíme jinak dovážet z východních států.
    Ženám z měst s dítětem bych klidně platil i pobyt někde na horách kde je lepší ovzduší a pro děti prospěšnější.
    • Dobry den ja klidne se svymi detmy budu doma 5let ale kdo me bude zivit na to uz nikdo nekouka. Zena ktera porodi dite dostana 220 000,- coz pripada kdyz to bude na 4roky tak mi mesicne na ucet ude chodit 4583,- a ztoho mam uzivit dite a sebe? Takze ja momentalne od statu beru 8 500,- a jsem rada ze budu s dcerou doma dva a pul roku (ten pul rok byla materska) takze se ptam kde to zijem, kdyz se stat nebo skolky rozciluji ze nechtej dvoulete deti,ale aby tu matku stim ditke zabezpecili financne to ne. Jinak jsem z Karlovarskeho kraje kde jsou platy hodne nizko muj manzel je kuchar a na jeho obor mel dost nizky plat takze cokoliv jsme si chteli poridit do domacnosti nebo i samotnou domacnost tak to neslo jinak nez pujcky. Ted co zmenil zamestnani (stale kucharinu) tak uz pomalu jdem nahoru pujcek se zbavujem ale porad to neni natolik abych s dcerou mohla byt 4 roky doma to by jsme byli tam kde predtim... A jestli mate tolik penez ze byste platil zenam z mest pobyt na horach tak mi je klidne poslete
      • Není problém aby Tvůj manžel více pracoval a tím pádem více vydělal a potom není problém aby jsi byla doma. Já osobně platím základní privátní školu přítelkyni co má dvě děti, ona nechodí do práce protože ji v pohodě uživím. Chlap se musí starat a ne aby to byl bačkora. Důležité je nekouřit, nepít protože znám spousta lidí co bez problému vykouří rodina za měsíc 10 000 Kč a je jim to jedno, potom není ani na chleba. Půjčku nebrat!!!!
        Nechtěj na cizím muži zaplatit pobyt na horách protože by se mohlo stát, že už by jsi se ke svému muži nechtěla vrátit až by jsi poznala jiný život.
    • Jako dal jsem vám sice plus ale jen dodatek Víte s těma kikánama je problém už teď. U nás ve městě je kikánka 35 let devět dětí a už je i babičkou !!! Nebo víte co dělají? Nahlásí jako otce dědu nad hrobem, který zrovna zemřel no a kikánek je sirotet a bere sirotčí důchod !!!
      Radši končím protože tohle je na palici !!!
      • Neboj není nic na policii. U nás je jedna cikánka a má 13 dětí, ale je to rodina docela slušná. Manžel je zaměstnán a její tři starší děti taky pracují, ostatní děti chodí ještě do školy a dědečka již nemají. Nejhorší Cikáni jsou ty OLAŠSKÝ nic horšího jsem v životě nepotkal na ty si dávejte velký POZOR!!!! To jsou ti co nosí dlouhé sukně a jsou tlustý jako vepříci.
      • Stálo by za to danou situaci nahlásit na úřadě. A v případě nějakého problému by se k Vám určitě lidé rádi přidali
    • 0
  • 0
    • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit