Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3d tiskárny jsou podle mě naprosto skvělé! Například já, abych nevyčníval jsem si jednu domů z webu https://eshop.sharplayers.cz/3d-tiskarny pořídil, ale nemohu si vynachválit. Za mě je to určitě budoucnost. Nemyslím si teda, že je to blízko, ale budoucnost to určitě je. Jen za poslední léta, jak se 3d tisk posunul. Jsem ohromen a potěšen.

  • papeženci !
  • Nenechme se ale zmást ceremoniálními zbraněmi, jako jsou halapartny, meče a šavle: garda má i moderní palné zbraně a v případě potřeby by jistě uměla pořádně kousnout. A klidně i v plastových helmách.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Naše hračkářství nabízí kvalitní moderní plastové palné zbraně, samopaly a pistole všech typů po poutích. Zvukově a vzhledově k nerozeznání od originálu. Nabízíme i pistole na vodu. K dodání IHNED.....
  • Plech nepatří do starého železa a na plasty lidstvo vymře.
  • Povídal Ovčák, že až Becheroviče odvezou na psychiatrii nebo ho dají do penálu tak si nechají udělat plastovýho. *1* *1* *1*
  • Naco potřebuje Papež Gardu ,když žije jako Ježíš a naco s evozí Beran z Vatykánu,když jeto jevyší pocta ležet navěky mezi Papeži co odešli k věčnosti ,kdfe náhrobek Beran vidí miliony cizinců ,nikoliv hejna asijatůzvědavců.
    KDo hradí náklady na takové divadlo v Praze když církev vybírá při všech a za všech okolností ,takové Beran bude stát více nežli Sbírka o Velikonocích tragačovaní ,jedině žeby někdo z Hradu chtěl vidět jak to zorganizovat pro politiky
    • ale co nás stojí Becherovka pro pražský hrad. *6* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit