Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud si dáte kameru do ložnice aniž byste o tom řekli někomu jinému se dopustíte trestného činu /ikdyby to bylo ve vaší vlastní ložnici/
    stejný výsledek bude i při těhle matracích.
    bude lehce žalovatelné když mi někdo bude šmírovat jak spím
    • Nesmysl, pokud si jako majitel umístím do svého domu a v jeho okolí čidla a kamery proti zlodějům, které nebudou snímat veřejné prostranství, je to má věc. Nikomu o tom říkat nemusím.
  • nonstop tu?
  • Je stejně zajímavé, k čemu časem společnost dospěla. Podobně jako v případě, kdy vás někdo přepadne nebo okrade se bude daleko přísněji a podrobněji řešit, proč jste pachateli při obraně zlomily končetinu nebo čelist (nebo ho dokonce zabili), tak i v případě nevěry se bere více odsouzeníhodné to, jak jste na to přišli, než to, že k nevěře vůbec došlo. Nevěra se bere za celkem normální věc, ale běda, když při odhalování nevěrného partnera porušíte nějakým způsobem jeho osobní údaje (mobil, e-mail). Tak to by vás v tu chvíli mnozí odsoudili téměř k trestu smrti, protože to je přeci něco hnusného *1*
  • Narodila jsem se v roce 1936 a ve škole jsem měla přezdívku tlustoprdka.
  • Dalsi "chytra" aplikace??? uklizecka prijde prevlect a natrepat postel a rozvod je na ceste :D a pritom stacilo koupit skrytou kameru....
  • Jenom úplný blbec si vodí milenku domů, natož aby ji píchal v manželské posteli...
    • Nemůžete mluvit slušně mladý muži?
      • a proč, když to naprosto přesně vystihuje stav věci. Když š.....t, tak ne doma ve vlastní posteli.
        Ach jo, zase jeden článek, mající jediný účel - prodat něco, co je ve své podstatě naprosto zbytečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit