Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já myslím, že to, jak vypadají skladové haly hmotných státních rezerv a celkově správa státního majetku, ukázala pandemie a distribuce všelijakých pomůcek. Však se podívejte, jak se tam táhla veškerá logistika. Jako bývalý dispečer bych po těchto rozhodnutích druhý den nemusel chodit do práce, anžto bych žádnou neměl. Takže asi tak. 

  • Komunisti a přátelé ruska kradou a plundrují stéle dádl a dál!
    • Takhle žvatlat, proč. Je potřeba říci kdo, co a kdy. Zkus alespoň opravit svoje PŘEKLEPY Rybenko.
    • Ne to nejvíce kradnů a plundrůja politické strany a sdružení, která vládnou. Ale většinu rozkradli ti před nimi ODS, KDÚ- ČSL, TOP 89 a Rybana.
  • přeji všem krásnou stalinistickou neděli *14*
  • Máme ještě v Německu naftu v soukromém skladu ? *11*
    • S touto velkozlodějinou by měla média seznámit voliče. Ale média se na rozkrádání taky podílela a podílí. Když říkají komunisti, že jde o existenci tohoto s prominutím státu tak mlčíte.
    • Když pominu ty nehorázný zlodějiny, který s tím dělaj a jak s tím obchodujou a soukromé firmičky na státním majetku se pěkně pakujou, tak vůbec nepobírám jak může česká státní rezerva být uložena mimo republiku? Navíc někde kde to ani nejde vyzvednout protože tam nejsou v pořádku koleje....Hlavně jak zakázku na uskladnění čehokoliv může dostat firma co NEMÁ SVŮJ VLASTNÍ SKLAD, ale jen si někde něco pronajme? Prostě předem VLÁDOU připravený NAPROSTO JASNÝ tunel! Každej kdo se na tom podílel měl dávno viset!
      • Sloupů veřejného osvětlení je dost.
  • Ferrari 599
    Náchodský rodák, bankéř a někdejší první polistopadový guvernér ČNB, v letech 1976 až 1989 však také člen KSČ Tošovský se v roce 2000 vydal do švýcarské Basileje coby šéf Institutu finanční stability právě ve zmiňované Bance pro mezinárodní vyrovnání plateb.

    Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/390009/expremiera-tosovskeho-obvinili-u-washingtonu-zpusobil-hromadnou-nehodu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
  • Největší zásoby mám já!
    • To se pleteš.
  • lrkfa
    Ve Správě státních rezerv dělá i generál Páleník jestli se dobře nepletu. To bude mít Nagyová zrní pro slepice. *14*
  • Docela by mě zajímalo, odkud má pan "redaktor" tyto informace. Patrně od Kalouska, jelikož se jako každý jiný pisálek otírá o Babiše. Čekám, kdy bude Babiš i zodpovědný za Iráckou,
    Syrskou a jiné krize. *16*
    • Ještě zatím za ty krize není zodpovědný.. Jisto jistě se podílí na katastrofálním stavu státních rezerv. A proto vedl protimafiánskou policii Šlachta. A proto je "kádrovou rezervou" na min. vnitra.
  • V devadesátých letech minulého století jsem krátce pracoval jako čistič nádrží na ropné produkty.
    Chytili jsme tehdy kšeft, státní rezervní sklady benzínu, jsou v každém okrese, asi v objemu veliké benzínové pumpy.

    To bylo vody, co jsme z nádrží vyčerpali...dneska to bude sotva lepší.

    Co je doma, to se počítá.

    Státní hmotné rezervy jsou vám v případě krize platné asi jako Indiánům Bílý Otec ve Washingtonu.
    Skladování čohokoliv je veliký problém - chlazení je sakra drahé, v mouce a zrní, pokud není pravidelně obměňováno, se rychle objeví moli a brouci.
    A věřte u nás někomu, že zásoby pravidelně obměńuje...
    • děkujeme za tvůj životopis a analýzu hmotných rezerv *3*
  • Komunismus v Severní Korei já moc dobře znám a můžu vám k tomu podat hodně a hodně informací. V redakci Tiscali máme dokumentů o Severní Korei velmi mnoho. Kdo chce, nechť se u mě přihlásí. Adresu dodám později
    • josef.servit.9
      Jasně, tam byli odveleni dobrovolně bratři Mašínové.Hrdě bojovali za mendelinkovou demokracii?Potom odletěli na měsíc a po návratu se účastnili řízené destrukce 11,září!
      To chce řád bílé mandelinky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit