Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo uvaha hodna katolika a řezníka
    • Já bych neurážel řezníky, stačí "zloděje katolíka"
  • americká dobrora očima američana!


    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Znamy-americky-novinar-se-vysmal-tvrzeni-ze-USA-chtely-Rusku-pomoci-Padlo-i-slovo-genocida-373919
    • Aááá ... copak je nového na Kremelských parlamentních listech ?? Nemůžu je otevřít. Ne že by je blokovali ale bojím se abych se nezblil. *1* *1* *1*
      • Klidně se zblij, vždyť to opakuješ po každé když přijdeš z " kavárny".
      • vanhorne
        "na Kremelských parlamentních listech"
        To nevim ale podle Seznam.cz,nekde nekdo prinasi krasne a cenne darecky.
        http://zpravy.idnes.cz/rusti-komuniste-obdarovavani-velvyslancu-f23-/zahranicni.aspx?c=A150506_064118_zahranicni_wlk
  • Ten má kydy jak holič v sobotu. *1* *1*
  • Ukrajina musí podstoupit kompletní rekonstrukci, skoncovat s bující korupcí, omezit byrokracii, provést strukturální ekonomické reformy, prosadit vládu práva a spravedlnosti, jak shrnul český vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek Čechystán podstupuje tuto rekonstrukci již 26 let a pořád není nikde vidět nějaký pokrok. Než budeme radit někomu co a jak by měl udělat bylo by dobré zamést si před vlastním prahem, připadá mi to dost zvrácené někomu radit jak si doma udělat pořádek a přitom mít na**áno v chodbě
  • Pomni, durak, russkaja legia tisjači ljeta... *14*
    • Neznalost, nebo pitomost? To jsou slova jedné ruské písně. *1*
      • V daném případe spíše stařecká senilita. *1* *1* *1*
  • Hmm, dlouho se o Bělobrádkovi nehovořilo, nepsalo a tak se musel nějak, i blbě, připomenout...
  • druhořadého agenta CIA s krycím jménem "holobrádek" ?
  • Je to naprosto logické!

    Když jsem byla malá holčička a zlobila jsem dostala jsem na zadní část těla.
    Pak jsem v pokojíčku plakala.

    Ruská strana na Ukrajině opakovaně porušila Minskou dohodu a musí být potrestána.
    Také bude plakat až sankce změní jejich ekonomiku v Titanic.
    • Simčo, dědku, jdi už k tomu sexuologovi, tak se rozparádíš, že ještě začneš malé holčičky obtěžovat a skončíš v base
      • Jsem mladá holka. řekněte rovnou že závidíte. *5*
    • A jooo, seš starej dědek. Kdybys byl holka dvacet let, tak bys nikdy neřekl, žes dostal na zadek, protože děti je dnes zakázáno bacat, ty starej plesnivče! *1* *1*
      • Jsem holka takže byla a neřekla. Doplň si nejdříve vzdělání než začneš remcat.

        Děti je zakázáno bacat? Když děti zlobí dostanou pár facek nebo na zadní část
        těla. Tak to funguje dodnes. Alespoň na zemi. Kde žijete vy to je záhada. *15* *15*
        • Jak už jsem psal, zkus jednu vrazit děcku na ulici, v tramvaji nebo v obchoďáku, kde je hodně lidí a uvidíš, co se stane. To budeš mít potom měšťákům co vysvětlovat, dědku plesnivá. Ty budeš jasnej. Budou tě mít za úchyla a ani nebudou daleko od pravdy. *1* *1*
          • Jsem normální mladá holka. Pokud ti to vadí je to tvůj problém.
            • Jsi dědek plesnivej, uslintanej a užvaněnej a děláš to s kozou. *1*
            • To těžko rudý snílku. ....pej může být jedině ten tedy kluk.
              Já jsem holka tedy ta. Doplň si vzdělání. *5*
            • Mně je to fuk. Tvůj problém je ten, že jsi hloupej. *1*
    • Ty jsi holt furt jako "malá holčička", dědku. Nějak se mi nikdo nevybavuje, kdo by Ivanovi vyprášil kožich. Každý, kdo kdo na Rus přišel s mečem, dostal na budku... *6*
      • Jsem mladá holka. Ty jsi tu pečený vařený smažený dědečku tiradore. *2* *2*
        • A co plechové kalhotky nezrezivěly ti dvířka? Neoprýskal ti na nich haknkrajc?
        • U dědečka důchodce to není nic proti ničemu, ale u "mladý holky"? Apropos, s jakými dalšími nicky tady dneska máš plnit své úkoly? *1* *1* *1*
          • Souhlasím. Je to plesnivej dědek, teď se podřekl. *1*
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
            • Chcete jen urážet a pomlouvat. Tak se bavte sám.

              Simona
            • Tak to chodí dodnes? Zkus na ulici plácnout děcko přes zadek a uvidíš, co se stane. Hloupej dědku. *1*
            • Ty nejsi normální. *8*

              Když jsem byla malá a zlobila jsem dostala jsem na zadní část těla.
              Tak to běžně chodí dodnes. Pokud to popíráš tak jen prozrazuješ že nejsi rodič.
          • Včera jsem pracovala. . Nikdy jsem tu celý den nebyla.
            Pokud za každým keřem vidíš agentku CIA a za každým Nickem Simču navštiv doktora.

            jinak pro tebe slečna nebo princezna Simonka ju. *3*
  • Z toho fláterníka láska k bližnímu úplně tryská !
    No mají v panu kardinálovi Dukovi vzorný příklad tolerance a lásky !
    • Ten používá bibli pouze na podkládání noh stolu. Dřív jezdil pro příkazy do USA. Nyní to má jednodušší, jeho šéf Šapitoo je tady.
  • Za koho, za co a pro koho vůbec tento již vazalský a protektorátní "politik kope" ? Za Evropu a za Česko již už vůbec.. nekope tímto ani omylem ! Vždyť on normálně a otevřeně, tzv. na plnou hubu už lobbuje za cizí zbrojaře a vliv nadnárodních společností z cizácké a naprosto neevropské mocnosti USA přímo v Evropě !!!..a vlastně tím mezi řádky říká.., že když by nastal konflikt na totálně prodlužené a vytunelované Ukrajině, kterou Rusové rozhodně Ukrajincům za víc než 20 let jejich "samostatnosti" nevytunelovali ani neprokorumpovali tzv.napříč politickým a občanským spektrem.., tak vzhledem k našemu "spojenectví" k NATO se dá logicky očekávat, že se ho nějakým způsobem zúčastní proti Rusku i naše země, včetně dalších evropských v zájmu, zisk i obecný prospěch zcela neevropské USA co je hezky za mořem a konflikty vyvolává vždy jinde a hlavně na úkor jiných.. jako "velký Řím a jeho legie "!..Ví co tímto mezi řádky vůbec naznačil ? Takoví mají být voleni občany a zastupovat ještě tuto zemi ?! Tohle není snad ani věřící člověk, tohle je už normální "pánbičkář" co se spíše řídí heslem,...tady pomoct, tady zas škodit, to se jednou může vždy hodit..!
    • Tak finance na to má, že... nakradli si těmi restitucemi dost. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit