Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady zlaté časy.A což teprve když dorazí si zařádit do Ostravy na Baník.Doma si šmejdi nedovolí.Tuhle jedu tady v PL v příhraničí vlakem.Tupci řvou ve vlaku řádí dělají kravál.Přijíždíme do stanice.U peronu stojí městská policie.V rukou má B r o k o v n i č k y s krátkou hlavní.Netváří se že nemají nabito.Z grázlíků se ihned stávají jen veselí kluci kteří nic naprosto nic ...... a to je ten rozdíl mezi zdejšími světy.
  • bezregistrace
    Nu což v neděli do kostela a je všechno vyžehlený
  • Te verbeži taky přeji udušení zvratkama !!
  • jezdi ted modne do Prahy chlastat , protoze je tam lacino a maji dojem ze naliji kazdemu. Predtim pry to jezdilo takhle delat bordel do Bulharska . Nez se tam jeden z te svoloce tak opil ze se udusil vlastnim zvratkama .
    Tak by nebylo na skodu kdyby se nejaky psonek v tom Tesine tema drogama predavkoval a posel z toho . Pak by je to preslo . Takovy priklad je lepsi nez nejake agitace , plakaty , letaky a co jeste . Lidi je beztak na svete uz moc .
  • jmenovat Slezský Těšín?
    • Nemělo.
      • aha, jen Těšín......tak proč je tam to nesmyslné "český"?
        • Asi by to měl být Cieszyn, nie? *2*
  • Já zase ráda dělám nájezdy na modní obchody. Kdyby mě Babiš znárodnil šatník
    tak má pokrytý rozpočet na deset let dopředu. *1* *1* *1*
    • co dneska bezdomovec v popelnici nenajde. I kdyz ty si asi moc nevybiras. Zrovna nedavno jsem jednoho videl zajeteho v kontejneru ze mu koukaly jen nejaky rozsmachtany paboty . Kazda jina . Nebyl jsi to ty ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit