Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pátá kolona na Ukrajině chce zbraně, takže Bilakovci žádají zbraně nebo pomoc od Putina, to je tedy síla. Já bych vám tak nas@ral na hlavu.
  • Komu se na UK nelíbí, může svobodně odejít! *16* *16* *16* *16*
  • Rozhodně nemá Putin zájem na Ukrajině válčit.Ten bude bojovat uzavíráním produktovodů do celé EU a na Ukrajinu.Zdůvodní to nepřátelským chováním zemí EU a Ukrajiny vůči Rusku.Trvale se Rusko přeorientuje na spolupráci s Indií a komunistickou Čínou.
    • A mužici budou plyn nosit v kýblech přes Himaláj! *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *16*
  • Naložit do vagonů a poslat je domu do ruského samoderžavia. Evropa 21. století není nic pro stepní militaristické hordy.
  • Nechápu, proč místní komouši tak zatvrzele podporují rusáky kdykoliv se dopustí nějakého toho svinstva. Vždyť rusáci o ně vůbec nestojí a vždy, když okupovali nějakou zemi, tak místní komouše vždycky vystříleli nebo poslali na Sibiř. Přece nebudou projevovat vděčnost nějakým místním kolaborantům, nebo se s nimi dokonce dělit o moc a o kořist ! *2*
    • a přidej ještě modré komouše, ty mají za úkol se svým tunel dědkem zdiskreditovat demokracii a EU.
    • Normální člověk na komunistické bláboly nenaletí. Součást komunistické víry je uctívání ruských diktátorů.
  • píše velmi dobře, samá chvála, že?! A Not také! Mám z nich velkou radost!
    • Neruš, právě vyplňuji přihlášku do KSČM a nechci udělat nějakou hrubku, aby si nemysleli že se hlásí nějakej blbec, čest.
      • Poraďte mi, jaké "i" se píše ve větě "vždycki jsem byl levyčákem"? Také sháním nějakého deckera, aby smazal na Tiscali ty dřívější příspěvky, co tam napsal nějakej zloděj nicek, čest.
        • a soudružka Bobošíková je také pravičácká a nebo propiska co propustil na svobodu kovanou komunistku, co odsoudila p. Horákovou k trestu smrti? Běž do pr@dele s označením pravice nebo levice, nic takového neexistuje.
  • Rusové jim zvednou mandle, ti se budou divit, fašisté!! Ti co nepůjdou s Ruskem pochcípají hlady!! *15*
    • moc nevyhrožuj Váňo.
  • Už jedu, maladci! Vydržte, jedu na vozíku rovnou do první linie!! Smerť fašístom!!
    • a jého ródinu,
      músel tó Not výbojóvat,
      zahrát si na hrdinu."
  • Ukrajinci volaji po zasahu Ukrajinske POLICIE,ale NE VLADA se chova jak dle sveho -mlci
    a kouka co URVAT.Vladnou vsichni a nikdo.
  • Ať si to vyřeší ukrajinci sami mezi sebou bez zasahování USA a vlezprdelky EU.... *16*
    • jesti se ti v EU nelíbí, běž domů i s Klausem.
    • ..........a taky bez Putina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit