Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČP je ta nejhorší doručovací služba, která momentálně na trhu existuje. Nikdo jiný není tak nespolehlivý a pomalý a k tomu drahý. Bohužel nikde jinde nelze poslat dopisy nebo pohledy, na toto má prozatím ČP monopol, bohužel.
    • Co čekat od státního podniku?
  • Co je mi potom, že pošťáci jsou nespokojeni s platem. Ať dají výpověď a najdou si práci lépe placenou. Tím že stávkují je občan poškozen: služby se mu zhorší, ale zaplatí za ně stejně. tu jejich stávku bych spíš nazval vyděračstvím.
    Kdyby si tak za komunismu někdo troufl stávkovat...
  • Jako v každém jiném zaměstnání se snaží člověk s tím tzv. vydrbat. Pokud bude práce lukrativní ,tak si to každý rozmyslí jestli se mu vyplatí o tu prácí příjít. Pokud máte mzdu chabou a práce je hodně , takovou práci v podstatě seženete všude. Navíc Vás taková práce nebaví. Sledovat přitom managery jak si mastí kapsu za provize z prodeje všelijakých produkltů , to musí být opravdu velice motivující. Adekvátní mzda za výkon je dostatečně motivující pro každého.
  • jako státním zaměstnancům by měli přidat tolik, kolik si dají jiní státní zaměstnanci: 7.000,- Kč. *2*
    • A kolik dostanou přidáno důchodci, kteří celý život pracovali?
      • Ty nic čapisrale, ty nic... *15*
  • Asi záleží jak která pobočka a jak který vedoucí. Nedávno stojím u schránek a koukám na pošťačku jak mi hází do schránky výzvu na doporučený dopis aniž by sáhla na zvonek. Říkám jí ať mi ho dá. Po delším divadlu z ní vylezlo že ho u sebe nemá. A bohužel to se nestalo poprvé a jenom mě. S poštou nejsem spokojen. Jeden známý jezdil u pošty ve městě vzdáleném 10 km od jeho bydliště. Každý den ale byl doma na oběd. Takže 400 km měsíčně najeto zbytečně. Jak říkám, nejsem vůbec spokojen.
  • Objednal jsem si knížku. Balíček šel 3 dny z Liberce do Plzně, potom 2 dny do České Třebové, odtud do Žamberka a byl doručen šestý den, což byla sobota. Co se pamatuji, tak za starého sociku to chodilo nepřímější cestou a vozilo se to vlakem.
  • Wolfcastle
    A neprijdou o premie? Kdyz stavkuji neprodaji zadne losy ba ani pojisteni....
    • Přinejmenším přijdou o mzdu za prostávkovaný čas. A to před Vánoci. *1* *1* *16*
      Gottwald říkal ..."kdo nepracuje ať nejí" *2* *2* *2* *2* *2*
      • To není pravda, Gottwald říkal "ať se Simon posere, pemprsku novou nedostane" *1* *1* *1*
  • Posílal jsem doporučený dopis do města vzdáleného 30 km a poště to trvalo čtyři dny. A já bláhový jsem se domníval, že adresát bude mít doporučený dopis druhý den. Kdybych znal hlemýždí tempo pošty, tak jsem onen dopis odvezl a předal osobně.
  • vánoční pohledy. Balíky zásadně řešit jinde, je to levnější a podstatně spolehlivější.
  • Musím se České pošty zastat - zatím se mi nestalo že by něco z toho co jsem jejím prostřednictvím zaslal nebylo doručeno, a také vše co mělo být doručeno mě, tak přichází bez problémů. Přitom má pošta na otevřeném trhu dost náročnou pozici. Zkuste třeba poslat dopis (nebo balíček) z Kvildy do Hrčavy prostřednictvím kurýra, DHL, PPL, Fedexu nebo jiné "dokonalé" doručovací služby, a chtít za to zaplatit jen takovou částku, za kterou to musí umět udělat pošta. Vím, že pošta za to bere od státu nějaký peníz. Nechci ani tvrdit, že vše je u České pošty v dokonalém pořádku. Ale každopádně bych udělal minimálně to, že pokud dopravní služba nezaručí že je schopna dodávat odkudkoli kamkoli takové zásilky jako Česká pošta, tak by prostě nemohla dostat na provoz takové služby licenci.
    • Česká pošta balíček - 130 Kč PPL balíček 70 - 90 Kč A kurýr doručí do 24 hodin. Vlastní zkušenosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit