Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem chodil už na 7 hodin
  • a práce?
  • nejak dost zaspali , mam ten dojem. V Cechach napriklad , je urcite etnikum ktere razi nazor ze skola vubec neprospiva detske ciste dusi a tak je do te skoly neposila . Vyuku zajistuje dospela cast te populace a pomerne uspesne . Predmety ktere tito rodinni ucitele vyucuji si kazdy tak nejak domysli.
  • V republice máme daleko horší problémy a tady se někdo dobře placený (určitě z peněz daňových polatníků) zabývá takovými hloupostmi. Připadá mi to, že by chtěli ať škola začne v 10:00 hod. -skončí ve 14:00 hod. a za 2 roky dostali všichni tituly. Pak by z nás byl vzdělaný...hloupý národ.
  • Ono to není ani tak o pozdějším posunutí hodin do školy, jako spíše o pochopení principu v tom jít prostě o něco dříve spát..Dělá se z toho akorát zbytečně velká "věda" za velké peníze..Co však, kdo může chtít od "národa", kde je funkční negramotnost již už u každého pátého až šestého "Američana" ve věku 16-65let, čtvrtina ani nedokončí celou šk.docházku, kde hodně školáků má sice zkušenost se zbraní, drogami a pod.. avšak neumí ani vyplnit základní dotazník v nemocnici či porovnat dvě související informace a atd ..Tohle už není jen o nějakém spánku tohoto "vyjímečného národa", to už je spíše, pomalý a "něčí" degenerační záměr s tím, že ohlouplému plebsu se prostě lépe vládne a těm co vládnou to samozřejmě vyhovuje..Asiaté kupodivu běžně spí obecně málo a patří spíše ve světě mezi ty pracovitější a poslední dobou i příkladně vzdělanější, kde VŠ tam má stále více lidí..
    • To je ideální možnost infiltrovat Evropu islamisty. A pak na signál nám začnou podřezávat krky.
      • No tak to je pak ještě větší "přínosná sranda"..Téměř každý třetí obyvatel arabského světa nedokáže číst ani psát. Negramotností trpí především ženy - u nich jde téměř o polovinu..Přibližně tři čtvrtiny ze sta miliónů negramotných ve dvou desítkách zemí arabského světa jsou lidé ve věku 15 až 45 let, což je právě ideální věk akorát na tu musulmanskou armádu ke zničení celé Evropy či totální dovysátí důchodových a sociálních fondů i všech jiných hodnot od zdejších lidí až do sucha, ale právě s minimem "přidané hodnoty" co se týká práce a vzdělání..Nepracovat, semenit se, vyřvávat své parazitní požadavky vůči většině a spát to jim jde úplně nejlépe, to už se v tomto začlenili v rámci USA vývozu "demokracie a svobody" až příliš dobře a rychle, ale to už je zas jiný příběh a téma....
  • Podám žalobu na stát, že jsem byl nucen stávat tak brzo a tím mně podlomili zdraví
    • Když může ženská dostat odškodné zato že jí mikrovlnka zabila kočku když ji tam strčila :D, tak věřím že by i toto mohlo projít :D
  • Kdopa si dneska může dovolit ten luxus spát víc jak 8 hodin denně :D
  • to je zase blábol. věty jako "nehodovost" a pod... ? mluvíme tady o dětech do 18 ti let takže jak by mohli řídit auto ??
    a dospělému nevadí vstávat v pět ráno do práce? *10*
    • Když hodiny ukazují pět, tak jsou teprve čtyři. *3*
    • samozřejmě že vadí, tak to nedělejte. Zničíte si zdraví... Jinak nezapomínejte na to, že např. v USA mohou řídit auto "děti" od 15 let... ono jak se tam také jinak dopravovat, že ano. To není jako u nás, kde se 200km z Prahy do Brna považuje za "hroznou dálku", leckterý američan takhle jezdí každý den do práce, do školy...
  • A hlavně by se měl zrušit ten debilní tzv. letní čas. To je čas posunutý o celou hodinu proti přírodním cyklům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit