Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já pracuji v kanceláři už 10 let jako obchodní zástupce a můžu říct, že za tu dobu se u nás hodně věcí změnilo, tak bych se ani nedivila, že tady budou všude za 20 let roboti. Už jen ty videokonferenční systémy, které nám tady za poslední dobu přibyly, pro mě byly před pár lety nepředstavitelné :-) .

  • mám firmu, která bude vyrábět robotní známky. *15*
  • Inteligentní kancelář, roboti a Simon Blbec!!!
    • roboti a uklízečka Simona. *3*
    • tak se chová tvůj Putin který napadá sousední státy a krade jim území
  • doufejmě, že i tehdy bude někdo pracovat a nejen všichni sedět v kanceláři, pomřeli bychom tak totiž hlady
  • Nějak jste pozapomněli na Aláha... Aby vám ty představy nezkorigoval ruku v ruce s imigranty z IS... *12*
  • bezregistrace
    Tomu říkám výhledy ....ještě chybí ti pečení holubi přímo do huby
  • *3* vzpomínám jak jsem před třiceti lety četl podobné prognózy, prý robotizace automatizace, lidé nebudou pracovat jen se bavit, budou vyléčené všechny nemoci vyřešené energetické a ekologické krize, války budou minulostí, do vesmíru budeme létat jako jezdit po Praze metrem...... *15* *15* *15* *15* *15* *15* teda ne žeby to nebylo možné technicky, ale lidstvo nato není duchovně zralé.....takže se obávám, že nás čeká ještě přesně opačný sešup ne směrem nahoru, nýbrž zatím stále směrem dolů, války ekonomický kolaps otročina režimu........trávení neůčinnými "léky" vydírání fosilními palivy než si uvědomíme že žijeme ve "špatném matrixu" A ROZHODNEME SE HO KONEČNĚ ZMĚNIT......
    • Přesně tak. I já si pamatuji, na "předpovědi, že v r. 2000 budeme běžně létat na Mars, v Sovětském svazu měli již téměř vymyšlené létající kombajny a další vyplody

      Jen jedinou věc nikdo nevymyslel dopředu a to jsou mobilní telefony. Komunikace na dálku končila u vysílaček
    • nojo no lidstvo vytvorilo materialni hodnoty ze by pohodlny zivot s dostatkem potravy byl pro kazdeho vcetne toho nejposlednejsiho kojence v africe, jenze veskere to bohatstvi vlastni jen 10000 nejbohatsich... A ne neni to proto ze jsou miliardkrat pracovitejsi nez ty zbyle 7,2 miliardy lidi
  • I CCCP je pokrokový. V roce 2040 už budou mít některé zemljanky na povrch kadibudku.
    • bezregistrace
      Pusinovič ty už tu kadibudku na vrcholu máš ...vono co jinýho do tý dutiny co máš na krku taky uložit, že .....
    • nicolles
      Ale jenom ty, ve kterých budou přežívat Putinovi nejbližší kágébáci.
      • bezregistrace
        BÍ až si vytáhneš kokosák ze zádele zjistíš že vyšlo slunce a je nutno jit ke konťasu za obživou
    • Tak už začala šichta Simone? Ještě si dej svých obvyklých 6 plusových bodíků a bude to dokonalé. Chápu, že peníze potřebuje dneska každý, ale nevadí ti, že tu před ostatními děláš každý den blba?
      • No vida, jak jsem se trefil. Ty 6 plusů, mně 6 mínusů. Takže je to jasné, zaměstnanec Tiscali.
        • taky si všímám těch rychlých šesti bodíků....
        • Pokud stále vidíš neexistující dvojku Simon Tečka tak vyhledej psychiatra Ivane.
          Nejsem nikým placená. Ty jen nesneseš jiný než Putinovský názor.

          Jinak jsi zase!!! reagoval na příspěvek který jsem nepsala.
          Pěkně jsi se zesměšnil. Gratulka *1* *1* *1* *1* *1*
          • Jessico už vás naučili týmoví psychologové vkládat smajlíky,to je pokrok.Nicméně skončíš
            jako všichni tobě podobní dle pravidla- po použití zahodit. *3*
  • No, pokud budeme udržovat současnou linii, tak za 25 let bude IS sahat od Středozemního moře po Balt a od kanálu LaManch po hranice s Ruskem, které jediné mu bude ještě odolávat. Zbytky Evropanů buď přijmou islám nebo budou otročit novým pánům. USA se rozpadnou v rasových a sociálních nepokojích a světovou velmocí se stane Čína následovaná Japonskem. Započne boj o vodu a zbytky surovin. Vzhledem k současné situaci a válkychtivosti světových lídrů, se mně tento scénář zdá mnohem pravděpodobnější.
  • víme prdlajz, jak bude svět vypadat v roce 2040... jsou to jen tlachy...já myslím, že se zase tak šíleně od dnešního lišit nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit