Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhodí patnáct procent? A co ti ostatní? Obávám se, že je chce otrávit. Plynem.
  • Prazska plynarenska potrebuje hlavne vyhodit do luftu. Nazdar, terorista z dalneho vychodu, z Brutalu. P.S. To bude pomsta za Slavnikovce jako vzdy a nikdy jinak!!! *1* *1* *1*
  • Pro mě je důležité, aby nebyla přerušena dodávka plynu.
    • Souhlas. Biftek je lepší na plynu!
      • O Biftek nejde. Ale co sauna? Tu mám na plyn!
  • Do ulic, do ulic, do ulic.....už je to tady.......
  • Na co nam zamestnancov! My potřebujeme managery a moc. Platite holt málo. Je plyn třeba zdrazit:-)
  • No jen jestli, sice nepropustí zaměstnance v rámci "šetření", ale zároveň nenajmou bez výběrového řázení nějakou firmu "KAMARÁDA" ZA VELKÉ PENÍZE, jen aby se zvýšiiy náklady a snížil daňový základ.... Uvidíte, nebylo by to poprvé.... Jo pražáci na tohleto jsou machři.. ...
    • Propuští jako všude, čtyřicátníky, padesátníky, to nejsou důchodci !!!!
      A to není konečná cifra ! Magistrát si do vedení nasadil své lidi. Po volbách půjdou od válu a pak se uvidí, zda si za krátkou dobu nakoupili a nahrabali do svých kapes.
    • To je fakt, ti Moraváci co přišli do Práglu hledat prácu sem zavlekli tyhle manýry z moravského dálného východu.
  • Pochopitelně, když nebudou mít na podzim co distribuovat, tak proč by si drželi zaměstnance. Těch 15% je jen začátek.
    • KIMCID
      tak že bude o 15% víc lidi u dřevorubců *1* *1*
      • "Tak že bude o 15% víc lidi u dřevorubců." To jsem zvědav pražskej Pepan a sekyru, to je velmi nebezpečné, jak pro něj tak i pro okolí a pražské lazarety a špitály jsou přeplněny.
  • KIMCID
    to se nám zase čisla nezaměstnanosti zhorší *9*
    • Ale furt na tom budeme líp než třeba Burkina faso nebo jiné státy na žebříčku nezaměstnanosti. Že? *1* By řekl Kalusek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit