Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja na tom prodelam----musim si koupit prasky na spani...
  • Letní čas zavedli v roce 1979 komunisti, tak je to dobrá věc!!!
  • Myslím,že nastane normální čas.Žádný zimní u nás neznám.
  • babička Boženy Němcové říkávala "ranní ptáče dál doskáče"kdo neskáče není čech *3*
    • Ranní ptáče, dál doskáče, ale taky dřív chcípne!!!
  • Konečně letos skončí tato nesmyslná, zlomyslná buzerace všech lidí, kteří musejí brzo vstávat.
    Je to vždy velká úleva.
    Já vstávám často i v 2:45, a to je v létě radost, když mi ještě po 21. hodině večer pálí slunce do ložnice a na dvoře všichni žijí, malí spratkové vřeští, psi štěkají atd...
    Úspory, jimiž býval LČ zdůvodňován, jsou podle názorů mnoha odborníků neměřitelné až zanedbatelné.
    Už není komunismus, kdy všichni klusali ráno v šest do fabriky.
    Významný je nárůst nemocnosti obyvatelstva, dopravních nehod a ostatních katastrof.
    Psychologický význam je ale značný - otravovat lidi, ukázat jim, jakou nad nimi mají vládcové moc. Ráno zbytečně o hodinu déle tma jako v ranci - děti nemůžete dostat z postele do školky a školy. Otravujou s tím, jenom aby otravovali, a sami lezou z pelechů když hodně brzy, tak v osm, ksindl.
    • Tomuto článku nelze nic vytknout, až na to, že je málo agresivní. Já bych jim za tu bazeraci "pedel" roztrh... *16*
    • aby ses nepodělal paranoiku *15*
  • ostapkotab
    brněnské ne ! *3*
  • Kdy úředníkům z Bruselu už konečně docvakne, že střídání normálního a "letního času" je přežitek, který v dnešní době ztratil svůj význam. Způsobuje lidem pouze problémy.
    • ostapkotab
      prosimte a kdy mel vyznam ? -----------------------------doslechl jsem se,ze ho vymyslel hitler ?!
    • I pomlouvaný Putin posouvání času dvakrát za rok - zrušil. Úředníci EU musí nejprve požádat Obamu a Kneset o povolení.....
      • Ano souhlasím. Navrhuji zrušít zimní čas a ponechat na celý rok - čas letní - jako v Rusku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit