Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si jako myslí že tady budou rozhodovat jak se
    bude jezdit po Praze? Pěkně TV Prima ukázala jak pohotově a v době spravedlivého protestu dokáží okrast zákazníka. Kopat kopat tuhle verbež do hlavy. A ne s tím jednat! Je to balastem společnosti.
  • Jsem rád , že slovo průs...r je zakázáno ale nazývat kohokoli VULGARISMEM je košér. HRŮZA!!! *16*
  • Odmítám platiT za doravu zlodějskému monopolu nenažraných flákačů a veksláků. Jeden průšvih za druhým.Je demokracie a kapitalismus , proto si vyprošuji aby mi někdo diktoval čím pojedu a za kolik. Byly doby , kdy droškař byl vhodně oblečen a měl repre vystupování. Na stoupit do auto které řídí jedinec v teplákovce a žabkách s cenou , která je daleko od doložitelných nákladů, tudíž lichva, ODMÍTÁM.Legaliztace okrádání a monopolu je v demokracii nemyslitelná.Kdyby šlo o živobití tak se převážná většina přihlásí do konkurence a vše jede dál .Jenže to by nemohli tak silně okrádat!!! *8*
  • Připadá mi to, jako vtip. Tak taxikáři si budou vyhrazovat dominantní právo na přepravu osob po Praze. Proč bych já, který má řidičák, nemohl odvézt za úplatu někoho po Praze, pokud to buď řádně zdaním nebo za rok nepřesáhne určitou min.sumu ke zdanění? Jako by si ve městě stěžovala jedna cestovní kancelář, že zde po čase začala fungovat další cestovní kancelář
  • oni škodí nám, my škodíme jim.Vymysleli jsme na Žižkově hru na zrcátka. Ukopnuté zrcátko dělá divy. Takže kluci až budete kupovat ta nová, pamatujte. Když vy normálním lidem kterým do vás nic není - tak lidi vám. Za odměnu a pro pobavení.
    • od kdy tady taxikářské špíny rozdávají karty? Od kdy vyhlášení zloději a okrádači lidí mají nějaká práva? Od kdy mají nárok brzdit dopravu. Jo až jich pár dostane na cestách za svým chlebem pár facek, to zas budou skučet a naříkat.A tehdy musí vzpomínat na svoje hrdinské nynější "kousky".
  • Většina taxikářů jsou zloději a jejich nároky mluví za vše.
  • -Ťok taxikáře překvapil...-
    Mne by překvapil, kdyby ustanovil "pravidla" cestování pro veřejnost jako mají ministři popř. poslanci( i s cestovními náhradami.) *3*
  • zloděj křičí , chytte zloděje
  • Vláda jim zlegalizuje 1000 metrů za 1000,-Kč ? Nebo ještě více ?
  • V roce 1990 jsem k večeru přijel vlakem do Vídně od Salzburku na západní vlakové nádraží s velkým zpožděním. Věděl jsem, že i kdyby na krásně jela přímá tramvaj na Sudbahnhof, tak nestihnu poslední noční vlak do CZ a další by jel až ráno. Poprosil jsem prvního místního taxikáře před nádražní budovou v té době rukama nohama s minimum jazykové výbavy jsem mu řekl o co mi jde, ale hlavně, že mám poslední papírovou bankovku 100 Schillingů ( v přepočtu 180,-Kč ). Od první chvíle jsem 100% věděl, že mi opravdu taxikář nejen rozumí ale i pomůže. Jel jsem poprvé taxíkem v cizině a takovým tempem, že jsem ještě 20 minut čekal do odjezdu vlaku směrem do CZ. Nevěřím ani jednomu Pražskému taxikáři, že by tohle podobně udělal jakémukoliv cizinci. Vím, že to Pražské svinstvo je řízené podsvětím a nikdo z ouřadů si nechce zašpinit ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit