Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident mi dnes ráno, když se v 10 hodin probudil soukromě řekl, že se těší na Vysočinu. Tak mu to dopřejme.
    • vanhorne
      "když se v 10 hodin probudil "
      Jak se mohl probudit v 10 rano, kdyz pred nedavnem prohlasil, ze pro normalni lidi, 7 hodin rano je hluboka noc.Rekl bych, ze se probudil tak mezi prvni a druhou odpoledni aby byl normalni.Co se mu hezkeho zdalo, to ti neprozradil?Takovy zvlastni clovek jako je on, muze mit zjimave sny.
    • No konečně! Je potřeba zabalit mu jeho ošacení a přibalit k tomu popelníček, krabici cigaret a láhev Hruškovice. A na cestu nějakou tu tlačenku. A hlavně nezapomenout na hůl, aby s ní mohl hrozit. A k tomu přání, ať si na Vysočině užívá spokojeného důchodu.
  • Cože, 3:0 prohráli? To nevadí, tak jako tak vyhráli Slované!
    • Slované... Bože můj, to je uvažování zamrzlé v 19.století.
      • vanhorne
        "Slované..."
        Ovladaji celou Vychodni Europe, od Labe az po Ural.☺
      • a ty jsi mugabe z Mozambiku ne??? Ty jsi Mongol .
    • Ano, i američani jedou domů, když to neumí, prohrají.
  • už aby si začla důchodcovská holota platit ve špitále to kilo denně jak jsem navrhoval, tolik jich nepřežije, akorát otravujou v 7,00 hodin u Hradu když je hluboká noc *10*
    • Ty jako invalidní důchodce budeš platit taky, mrzáčku?
      • Mám jen těžkou cukrovku a odumřelé nohy, ale chlastem to není, může za to Kalousek *10*
        • přééésně, bylo to zadánííí


          PCHE !!!
          • *15* *15* *15* *15* bingo
  • dneska jsem vstával v 10.00 ta lůza co vstává v 7,00 mě začíná pěkně srá... *10*
    • V ústavu vstáváte až v deset? To se nikdy nevyléčíš Sajmone!
      • já věděl, že začneš sajmonovat soudruhu BTW, ty jsi pacient *15* *15* *15* *15*
  • á klikáček čtveráček dorazil na šichtu *15* *15* *15*
  • Když byl presidentem V. Havel, tak říkali Američané "jaká to musí být nádherná země, když má takového presidenta."
    A dnes říkají "jaká to musí být země, když má takového presidenta."
    • a kteří Američané čapisrale? Ti co si pletou Česko a Čečnu? *7*
      • sodruhu BTW pokud ti Občan neodpoví začneš sajmonovat ? *15* *15* *15*
        • co myslíš, schizofreniku? *5* Mimochodem, už ses začal konečně léčit?
          • Da veliteli







            SPLASH !!
    • Ani bych se nedivil kdyby Zemanovo Čečensko chtěl zase někdo bombardovat. *13*
  • Pane prezident je biatlonista vy trapáci, neviděli jste jak letěl na Vysočině krajinou na běžkách, ani Land Rover nu nestačil *10*
    • přééésně, u nás na vsi ho přezdíváme Miloš Tomba








      PCHE !!!
  • Pan prezident zeman se zasloužil o mnoho dobrého pro Česko, proto je vzhledem k svému věku unavený ale přejme mu zasloužený odpočinek pro jeho zbytek života. I to si přece jako občan zaslouží *14*
    • zasloužil se tím že v žádném státě nepoblil symbol státu, nebo korunovační klenoty, u nás to sice bylo jen tak tak, ale i přesto klobouk dolů před panem Zemanem
    • absolutní pravda, nejvíce se zasloužil o naše dobré jméno v Abcházii, Jižní Osetii a Novorusku
    • přéééésně, takle dlouho dobré jméno ČR v Rusku a KLDR neměla, děkujem pane prezidente








      WOW !!
  • tlučhuba Zemiak zde ?
  • po sedmdesáti letech permanentního lhaní. Komunisti lhali i o vlhkosti vody. Kapitalisti popřeli i svit slunce a nažvanili báchorky o dvojčatech, chemických zbraních v Iráku. Jedna verbež horší než druhá. A teď přijde nějaký "nezdárný cestovatel a odbojný šlechtic" a všechno co se pracně těch víc jak půlstoletí tajilo a překrucovalo, vykecají. A TO JEŠTĚ NEJSME ANI NA ZAČÁTKU. Lidé neznají ani jedno procento SKUTEČNOSTI V NÍŽ ŽIJEME.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit