Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo si počká, ten se dočká. Takže nemá cenu věštit z křišťálové koule a dělat ze sebe potencionálního blba. Pokud by měl vyhrát Eman, je jasné, že lůza prosadila svého koně.
    Stejně by to nebylo na dlouho. Pak si ho můžou nabalzamovat a postavit mu mauzoleum.
    • 2rybka
      proč jsem podle Vás lůza????To proto že nevolím Váš idol???Jak nízké!!!!!!!!!!!!Hlavně že píšete jako anonym *10*
      • To máš tak... s tím už se člověk narodí........
    • sprosté, lidsky ubohé a současně nadřazené názory chytráků mě utvrzují k volbě Zemana.
  • Jestliže i taková osobnost, jakou je Karel Gott, podporuje Miloše Zemana je jasná zpráva. Volím Miloše Zemana. A nezmění se to ani tím, že prolhaný Karel Gott tohle popírá.
    • Škoda, že o tom, podle svých slov, Karel Gott neví.
    • Občané volí akademika.
      Lůza volí ožralého dlaždiče.
      Každý volí podle své úrovně.
      • Jsem zvědav, koho budou volit umělci, jejichž díla oplývají "kosodélníky s čárkou", undami, k.ko.ty, ču..ky, jestliže jsou zhnuseni jedním vyjádřením presidenta ohledně sovětské dívčí tanečně-orchestrálně-sexuální skupině Nezbedná "kočička", "Povstání v kočce"
        Já jsem byl rozčarován oním AKTEM v chrámu a "vpašováním" kuřete do pochvy! No, jak to vidíte vy, ostatní?
        Asi mám špatnou úroveň. Za celý život jsem toho přečetl spousty, domluvím se několika jazyky, ale AKADEMIKA, kterého mi servíruje bulvár, vyskakuje mi neustále do okna v počítači, a který se náhle vynořil z akademických kruhů-VOLIT NEBUDU.
        Intuice mi napovídá, že to není ten pravý. Stačí i jeho "Body language", je to prostě poznat, kdy mluví nepravdu a kdy lže, pardon, mluví.
        Ale těším se na Debatu, kde nás a Zemana ukamenuje svými vědeckými argumenty a jazykovými znalostmi. Myslím, že se 13 měsíčků-poradců dostatečně snažilo a doporučilo panu Drahošovi neříkat "Nevím" "Poradím se s manželkou" a podobné "výhovorky"- ako povedal Gustáv Husák.
  • " Vypjatá atmosféra mezi prvním a druhým kolem tak může vést k tomu, že část voličů nově zvoleného prezidenta nepřijme za svého." - ále houby, k tomu, že "voliči nepřijmou presidenta" vede především to, když je pro část lidí NEPŘIJATELNÝ. Buď proto, že je hadrová loutka bez vlastního názoru, snažící se lavírovat tak, aby se zalíbila všem (jeden), nebo křivák, hulvát, lhář a zkrátka vší všivárny futrál (druhý). Takoví lidé vůbec nemají co kandidovat.
  • "Pro voliče a příznivce prezidenta Zemana tak může být jeho zvolení (roz. Drahošovo) velkou tragédií, se kterou se budou obtížně smiřovat.
    .
    Vždyť je to přesně naopak. Já tedy k volbám nejdu, ale jsem si téměř jist, že pokud bude zvolen Drahoš, tak Zemanovi voliči to přijmou a jistě nebudou svolávat žádné demonstrace na vyjádření nesouhlasu s výsledkem voleb apod. Tím samým si ovšem vůbec nejsem jist v případě výhry Zemana. Očekávám mnohem víc nenávistných s prostých příspěvků, které můžeme ve zvýšené míře vidět již dnes na různých diskuzích. paradoxní je, že sami voliči Drahoše se pokládají za ty rozumnější, vzdělanější, s větším přehledem, než ta "lůza", která volí Zemana. Ovšem podle slovního projevu je to právě naopak. :-(((
    • Jirko, je to na rozhodnutí každého občana. Ale svéprávný, soudný a zodpovědný Občan jde volit a vybere si to MENŠÍ ZLO. Vyklidit pole je velice nezodpovědné. P. Drahoš nemusí každému vyhovovat, ale nechal lůzu zvolit si toho ožralého dlaždiče vydíraného Moskvou, to je opravdu nezodpovědné.
    • škoda, že nejdeš volit, vidím, že jsi to pochopil dobře
  • drahoše do koše
    • tohle sy vimimislel sam ? ubožacké vogo
      • Drahoše na Hrad!
    • a Zemana do BUM.
  • Kaldy Kaliče TOP chemický kandidát a kavárenský kontejnerový koš pro "demo" VITAČE !
    o co mu vlastně jde :
    https://stanislavjahoda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643574 *7* *1*
    • A vyhovoval by ti vítač nájezdníků z východostepního chanátu?
  • Nebýt přímé volby prezidenta, nebyla by žádná šance na změnu a Zeman by na základě politických hrádek vesele pokračovat v ignorování demokracie, obvyklé ve vyspělém světě - vláda, kterou parlament neschválí, ale vesele si dělá personální čistky, přijímá rozhodnutí ... premiér státu v trestním oznámení, kterého argumenty jsou zpochybňování nezávislosti justice (po období mimista spravedlnosti za ANO) a to po libovolnou dobu.
    Veškeré přísprostlé Zemanovo chování je pouze folklór pro voliče. To hlavní je, že přezident MÁ vliv na úroveň demokracie a svobody v ČR a podle toho by jsme měli volit.
    K autorovi článku - je smutné, když novinář píše podobné pesimisticko - cynické vyznění článku - už od názvu. To je na objednánku? Aby si lid řekl, že stejně je jedno kdo vládne, nebo tak osobně autorovi vadí, že lidé mohu a měli by víc o svém státě rozhodovat?
  • Včera jsem se díval na Novu, debatu s p. Zemanem. Troufám si říct, i když mám proti Zemanovi výhrady, že kdyby tam byl p. Drahoš, tak by na většinu odborných otázek
    nedokázal reagovat. Včera Zeman palec nahoru. *1*
    • taky sem koukal,ale asi na jiný kanál NOvi nechybělo tam ponižování radaktora, jakýsi samolibý sammomluv chytal redaktotora za slovo jako že kandiduje přeci on , jo a chyběla mi tam rekLáma vogo nevim co si mam zejtra koupit ztrata času vogo
  • Nevolte Drahoše! https://www.novinky.cz/domaci/461136-drahos-jsme-silna-zeme-pro-zvladnuti-migrace-ale-rozhodovat-musime-sami.html
    • Svůj k svému. Ožralá lůza volí ožralého dlaždiče Zemana.
      • nebreč, tomu se říká demokracie. A vyhrává ten, kdo UMÍ přesvědčit víc voličů. :-)))
        Nadávky a urážky voličů pana Zemana nikoho asi nepřesvědčí.....
    • Volím Drahoše - Nevolte Zemana
      • Nevolím nikoho, ale ať si každý volí, koho chce.

        Vnímáte ten rozdíl?
        • Já jsem u voleb nebyl po roce 1989 před rokem 1989 jsem musel povinně.
          Ať si každý dá do urny co chce, já tam hodím po 30 letech Drahoše. Je možné, že to bude i jeho pohřeb, ale kdo chce tam pomozte mu tam.
  • Prosím,než půjdete k volbám,podívejte se pořádně na ucelený životopis p.Drahoše a jeho prohlášení i zpětně několik měsíců až let.Pochopíte jaký je to demagog a pokrytec.A to nejsou z mé strany žádné populistické slovíčka.A pokud chcete mít na svém dvorku uprchlíky a tím ohrozit svou rodinu,hlasujte pro Drahoše ale potom si neztěžujte.Nemáte vůbec ponětí,jaká je Drahoš persona a jaké kontakty a tedy i společné myšlenky a představy chce aplikovat nebo být nápomocen v jejich realizaci v naší zemi.Je to na vás jaká bude budoucnost našich dětí a vnoučat.Z mého pohledu raději pragmatického Zemana,který má na tuto otázku dlouhodobě pořád stejný názor a postoj.
    • doktore, na to, že jsi intelektuál, by ses mohl doučit pravopis... *1*
    • Zato o Zemanovi toho víme až dost, že? Jestli vy věříte, že zrovna Zeman je tím udatným rytířem, který zabránil uprchlíkům ve vstupu a že Drahoš je sem pozve, tak se chováte jako stádní ovce, která věří všemu, co šéf řekne. Prezident o takových věcech vůbec nerozhoduje a Drahoš migranty jdoucí za snadným živobytím taky nechce. jiná věc je, proč bychom o své vůli, nemohli přijmout pár tisíc skutečných utečenců před válkou - místa v našich uprchlických zařízeních zejí prázdnotou. Naši lidé mnohokrát utíkali a byli přijímáni a i k nám přišlo hodně válečných uprchlíků, naposled z "jugoslávie". A většina se vrátila, tak o co jde? A byli mezi nimi i muslimové *15*
      • Naši lidé utíkali, to je pravda, ale víte za jakých podmínek žili třeba v Traiskirchenu? Zeptejte se třeba Lenky Holas-Kořínkové, zda dostávala speciální jídelníček, 20 tisíc šilinků kapesného, kredit na telefonní hovory do ciziny, zda by měla z kapesného na nějaký "Smát Foun", jestli ji po izolaci umožnili práci herečky...
      • Čechu,s člověk který je mentálně nezámožný se o těchto věcech vůbec bavit nebudu,pleteš hrušky s jabkama,jsi -stultus-koukni na google co to znamená.
      • Čechu,s člověk který je mentálně nezámožný se o těchto věcech vůbec bavit nebudu,pleteš hrušky s jabkama,jsi -stultus-koukni na google co to znamená.
      • Ano, naši lidé mnohokrát utíkali (před násilnou katolizací, před fašisty, před komunisty, a taky za prací), ale nikdy nevjížděli do davu jinověrců náklaďáky, nenechávali bomby na nástupištích a náměstích, nenalítávali ukradenými letadly do výškových budov atdatd., takže byli v seriozních zemích dobře přijímáni. Proti slušným migrantům, doma politicky stíhaným, nikdo v této zemi nic nemá. Proti těm ostatním je nutné tvrdě bojovat a vracet je tam, kde jejich chování nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit