Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesouhlasit o půl noci může jeden či dva a ne během vteřiny 7 lidí. Trapnost nad trapnost. Vánoční svátky jsou křesťanské svátky ne politických stran a ne, že prezident bude na lidi v den sváteční hrozit levým ukazováčkem, ano prezident je levicově zaměřený, tak se není čemu divit. Neměl říkat, že je zde pro spodních dest milionů.
  • Vánoční svátky!!! Politická propaganda na den sváteční patří do propadliště dějin a ne na den narození Krista. Moc by mne zajímalo když přišly tři králové za Ježíšem zda mu tam taky politickou agitací různých politických stran zvěstovaly co se má stát a jak frčí ekonomika. Marie s Josefem by je musely vyhnat, toto je den narození Mesiáše vážený prezidente ne politická agitace.
    • teď tu o Rumcajsovi
      • přéééééésně

        také jsi čtverák






        YEAH !!!
  • A tohle prý byl projev kancléřky...krátký a s vizí!!!!!
    *1* *1* *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=pEpIdsjQ7Jw
    • sajmon, vize
  • Děkujeme za krásný projev, celým národem obdivovaný, Pane Prezidente Zemane!!!








    YEAH !!!
    • BTW Jaký hezký projev, co na tom bylo hezkého? Celým národem obdivovaný? Mne to nějak nenatchlo, nehledě, že to byl projev po prvním dnu Vánočním a taky tak měl být zaměřen a ne, že to bude politická agitace, pomlouvání atd.
      Já kdybych dělal projev, tak bych především lidem přál hezké svátky, lásky, pohody a pozval bych si lidi co potřebují pomoci, rozdělil bych miliony, určitě vánoční stromek a dětem bez rodičů bych udělal radost, ne politickou agitaci tu bych si nechal na projev na nový rok.
      Hlavně, že tobě a celému národu se to líbilo, já mam jiný náhled na život a jiné priority na den sváteční.
      • To určitě a kdo pak zaplatí koks a gay čubiny ?
        • Sajmon, on je gay kovaný
    • Kecáš,100% ho celý národ neobdivuje...

      Mnohým se z něho zvedá kufr...
      • 56% stačí *3*
        • 56% není celý národ... *4*
          • no ale stačí ke zvolení prezidenta znovu *2*
            • a já věřím že zase vyhraje aby té kavárně zase sklaplo *1* *1* *1*
            • To je sice pravda, ale normálně myslící člověk doufá - věří, že se tak nestane...
            • když půjde volit jen ta LEPŠÍ půlka národa, tak má ještě 6% fóra.
  • na Echu. Původně jsem tam šel za diskuzí na úrovni, protože havlisti jsou prý slušní, vzdělaní a nekonfliktní intelektuálové. No, musím říct, že podle Echa je tady na Tiscali docela slušná a věcná diskuze *15*
    • přéééééééésně


      vivat Lenin





      WROUM !!!
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vaclav-Havel-byl-nicka-Ohromene-budete-cist-zpoved-senatora-456408
    • Koukám, že toto pseudomédium je určitými individui o velmi nízké inteligenci velmi oblíbené. Ale stokrát opakovaná lež se pravdou nestane.
      • rádi ti to připomeneme až zase budeš psát ty svá howna *2*
        • Hm, ty jsi taky takový človíček s inteligencí limitně se blížící nule.
          • migranta, uleví se ti.
            • To Ultron:
              Jsi hodný, že nás chceš sám sebe zbavit. Alespoň tu bude víc místa pro inteligentní lidi, kteří chtějí žít v míru jakéhokoliv vyznání. Islamisti(tedy nikoliv lidi vyzvávající Islám) a fanatici jako ty dělají spoustu problémů.
            • je mě jedno ať islamisté do jednoho pojdou.a i s těma co jim pomáhají či chtějí pomáhat
            • To Ultron:
              Vzhledem k tomu, že je mezi nimi dost žen, tak i kdyby šlo o to, tak by člověk měl docela slušný výběr. Ale to samozřejmě nemyslím. Je vidět, na co antiislamisté myslí, pokud tedy vůbec na něco.
            • gay vztahy se nepočítají *3* *1*
            • To Ultron:
              Měl jsem s nimi opravdu blízká setkání, takže vím, o čem mluvím.
              • Reakce na příspěvek:

                se s nima chyť za ruce a padejte do Afriky pitomče
            • Vem si je domů rosťo a pak nám povíš

              http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=24120

              http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=24011
            • Tak ve skutečnosti jsou uprchlíci daleko integrovatelnější než pan M.Zeman a jeho příznivci.
          • A tvoje inteligence Simone je vysoká, protože máš dvě palice a jedno tělo, ty držko smradlavá.
            • krásně a pravdivě napsáno
    • ... nikdy by mi ani s 5 promile nenapadlo otevírat odkaz od zesraného ubožáka jako ty :)))
      • ... chci 100 hlasů, čuráčku, přideeeeeeeeeeeeej :)))
        • nás tvůj bezmocný vztek :)))
  • ... je mi to fuk, ale napadla mi paralela mezi blitím Zemana a blitím zdejšího "krále netu" :)))
    • ... potěšilo mě, že bezkonkurenční primitiv ihned zahlasoval, to hovádko fakt na víc nemá :)))
      • ... díky, dementní trosko, nikdy ti nedojde, že hlasy ubožáka jakoby nebyly, naopak :)))
  • Těžko říci, jestli by došlo i na obchodní války, ale může být urychlen proces deglobalizace, který už zřejmě po roce 2008 probíhá. Minimálně dynamika mezinárodního obchodu oslabuje, což ale může mít i ony výše uvedené technologické důvody. Proč vyrábět na třech kontinentech, když přejdu na automatizaci a můžu vše vyrobit doma – ovšem budu k tomu potřebovat jen zlomek pracovníků.
    • ... si debiil, dobře ti tak, trosko :)))
  • Trumpovi jde o „America First“, tj. o nastavení takového stavu, kdy Spojené státy budou profitovat ze světové ekonomiky. Přičemž se opomíná, že globalizace je víceméně americký projekt, ale jak se ukázalo s bumerangovým efektem závodu ke dnu pro běžné Američany. Trump bezesporu může odmítnout dohody typu TPP či renegociovat NAFTA (Severoamerická zóna volného obchodu), což jen tak mimochodem chtěl již Barack Obama. Ale nějak k tomu nedošlo a místo toho se pustil do vyjednávání dohody transpacifické a transatlantické. Tyto dohody zřejmě nebudou realizovány. USA jsou členy WTO, takže se prozatím budou snažit ukázat, že Čína manipuluje svou měnu – což je pravda jen částečně a navíc – k čemu jinému je takové kvantitativní uvolňování než k oslabení měny? Němci by o euru mohli vyprávět…
    • ... jsi primitiv, který rád pozná, co má udělat na semaforu, ale maluje si, o co jde Trumpovi :)))
    • chtěl byc se s tebou milovat Novorosijče *9*
    • přééééésně, vivat Trumph








      SPLASH !!!!
  • Současná vzájemná závislost se samozřejmě může začít zeslabovat: v takovém případě se dá očekávat posilování čínských struktur, jako je Asijská investiční a infrastrukturní banka, či rozvoj Hedvábné stezky a větší orientace na domácí poptávku z čínské strany – vše se již děje. Spojené státy měly prozatím politiku zadržování Číny, tj. vytváření nestability v čínském okolí, plus „obklíčení“ Číny členskými státy Transpacifické dohody – která ale zřejmě nebude realizována. A navíc se jim vymkly z rukou Filipíny… Oslabování vztahů s Čínou by mohlo dále posílit čínské aspirace směrem k Rusku a k projektu Hedvábné stezky.
    • přééééééésně, fenomenální








      WOW !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit