Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kapitalizmus už mele z posledního a kope kolem sebe, to mu ale nepomůže, nastal jeho soumrak tak jako pro fašistické Německo a Japonsko za druhé světové války.
    • Mám své pochyby o kapitalistické demokracii ale kupodivu je tady mnoho let a zatím se drží,všechny ostatní systémy dříve či později padly takže co z toho plyne?Zatím nikdo nic lepšího nevymyslel,to je holý fakt a můžeme si o tom myslet cokoliv.
      • do detailu! Jedině komunismus je budoucností lidstva na naší planetě! Mám na mysli komunismus bez přehmatú a horlivosti. Jinak pújdeme všichni "do kytek" i s těmi, co si myslí cokoliv. Kapitalismus je tu sice dlouho, ale udržovaný útlakem peněz, strachem a válkami.
        • *1* *1* *1*
          komunismus - nacismus - islamismus... to je ta budoucnost Země bez parazita člověka. *1* *1* *1*
  • Pokud brání zemi před loupeživým kapitalizmem, má svaté právo se těchto oslav účastnit, určitě i jejich vojáci pokládali své životy proti loupeživým japonským hordám.!
    • Alenko,já s vámi souhlasím ale v případě že se zúčastní s KIMEM i lidé kteří byli přímými účastníky těchto bojů,vždyt on je spratek s megalomanskými sklony a pasuje se ve své zemi do role poloboha.Byl tak vychován tak není divu.
    • Je to správné, oslav se mají zůčastnit všechny státy které se zůčastnily bojů proti fašistické OSE.
      • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
        Tak ještě jednou:
        Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
        Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
        před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
        • Nejhorší je když komunistické přiblblo krade cizí nick. Pomatenče, požádej o hospitalisaci na pschiatrické klinice dřív než bude pozdě.
        • Alespoň jednou za rok tečko přiznáš pravdu, máš bod!! *3*
  • Oprava - Zeman *1*
  • ještě by měl být pozván Zemen, bylo by to úplné...
  • Vrána k vráně sedá.Vedle KIMA si bude Putin připadat aspon jako chlap/nemyslím fyzicky/,prcek vymatlaný.
  • Ten severokorejský vyžranec se hodí opravdu jen do Moskvy.
  • Svůj k svému.
    • si bereš Nota za manžela Čapisrale?
      • K sožoleniju něponimaju. Bojusj čto tovarišč sošol s uma.
  • Faktem je že Kim rodina k porážce Japonska nijak nepřispěla. Byla v Moskvě a poté bala
    k moci dosazena a bodácích postupujících Sovětských vojsk.

    Kim hrozí trestem za to že se někdo v zahraničí směje jeho účesu. Nyní zase hrozí
    pomstou za film. Už to ukazuje že je to nemocný megaloman přesvědčený o svém
    Božím původu. Despota který věří že ostatní se mu mají klanět.

    Ani ta dobře vykrmená postava moc neukazuje na strádajícího bojovníka proletariátu.
    Když se Che Guevara vzdal funkcí na Kubě a šel do světa šířit revoluci zaznamenala
    StB povzdech jedné paní - nikdo z našich papalášů ani Brežněv by se k tomu neodhodlal.
    • CHe Guevara byl idealista tělem i duší a to je mu alespoň ke cti ale ten vyžraný prasečí ksicht se sám považuje za boha a to je smutné.Na něj je i sliny škoda na ježuru ježatého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit