Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme nikdy nezabili ani jednoho čecha!
  • Za to, že mi kriplkára neprošla technickou může ............. ano brexit!
    • KulihrachuBTW, ty jsi obyčejná zrůda, vysmívat se invalidům na invalidním vozíku. Abys neskočil sám na té "kriplkáře", zrůdo.
      • ... ty jsi Simone kolaborantská zrůda a idioot navrch :))) *2* *2* *2*
  • Já tady žádný ruský fašismus nešířím. Já jenom cituji našeho vůdce Putina!
  • Švarcmberg má zácpu, může za to brexit.
    • bubblebum má s.ačku, může za to ruská vodka.
  • z článku není jasné, kdo to udělal, k čemu je ten článek...
  • kolik dlouhých let jim, velkým myslitelům trvalo, než přišli na to, že zdejší hnědočeši k nim jezdí jen parazitovat. Kolik peněz a peněz tupci vyplatili pentlujícím vyžírkám. Co braly peníze tam i u nás od sociálky. A Britové pořád dokola platili. Jo nějaký čas tady nasadili na letišti filtry - ale krátce. Takže i v tyto měsíce tam zajíždějí romské rodiny jen i igelitkou a malým smradem v náručí. A taková to bývala Anglie! Trotland.
  • Prokázáno: Okupantem je jako vždy, Amík.
  • Prokázáno: vrah je původem Rus!
  • Těžko věřit tomu, že v tom nebyl a dál i vůči ostatním..není žádný podtext vůči přistěhovalcům..a že by stejně tak bylo prasácky jednáno se skutečným Britem, dle rasy a vzhledu..Jestli někomu připadá "korektně normální" udělat štvanici v přesile proti jednotlivci s cílem ho prokazatelně umlátit nakonec k smrti, jako zvěř při lovu na poli..a snažit se to zase kopnout do "politicko korektního kouta" s tím, že šlo jen o hádku, "výtržnost" a pouhé "zabití, nějakého, slovanského, levného šuntu na práci z "ostblkoku", tak to už je pak sakra velký problém ! Takhle totiž začíná pouliční fašismus a pogromy., pokud to takovým hajzlíkům projde, jako "běžné výtržnictví" !
    • O část naší mládeže si nedělám taky iluze. Už se začínají projevovat většinou verbálně a nebude dlouho trvat, když dojde k násilí. Máme sice dvě Policie a AČR, Policie má jiné úkoly a AČR je v Manganistanu, Kosovu a jinde...
  • Proč jenom mají ti neobolševici takovou radost z toho, kdo vraždil? Skoro to vypadá, že se z toho ty hyeny snaží vytřískat jakýsi politický zisk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit