Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tiscali novinky jste ubožáci,včera další výbuch na hudebním festivalu v německu,pořád ty muslimské zrůdy budete omlouvat a porovnávat s brejvikem? to se muslimové zatím rozkoukávají,časem zapomeneme na břídila brejvika,ten bude proti novým útokům muslimáků jen odvárek
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-nutne-vyhostit-miliony-imigrantu-a-stanne-pravo-Bud-zakroutime-krkem-my-jim-nebo-oni-nam-Blbi-a-blbejsi-A-zhovadilosti-z-NATO-a-EU-Doubrava-k-utoku-muslimu-na-obcany-445698
    • miluju tyhle ruský stránky, a ty fámy které o nich říkají, že je čtou jen vymatlané a vymyté ruské mozky nejsou pravda
      ještě doporučuji sputnik a aeronehet *3*

      jinak zdravím z Krymu *14*
      • ještě si ten článek přečíst a bude to komplet.bohužel na to tvůj mozek nestačí. *7*
        • kašlu na tebe, nebudu si kazit dovolenou na Krymu *9*
        • proč mi nadáváš, jsem na tvé straně, také jsem Novorosijec *13*
  • Tak mě napadá když Mašínové dostali metál tak vlastně i Breivik by ho mohl dostat záleží jací magoři se uhnízdí na vrcholu moci. *11*
  • přeji všem krásné stalinistické ráno..

    mám pro Vás NOVINKU, právě jsem dorazil na Krym, taková předčasná dovča, už jsem projel celý svět, ale teď jsem opravdu uchvácen, Monaco je proti Krymu chánovské sídliště, všude promenády plné zboží, usměvaví lidé, ceny zhruba 4 x menší ne čechostánu, nejraději bych zde zůstal

    p.s. možná se mi zadaří a uvidím samotného Putinu, prý se sem chystá na víkend *14*
  • Ale Breivik byl ojedinělý šílenec před pěti lety,Tady máme masakry lidí,MUSLIMSKÝMI teroristy v rozmezí několika týdnů ,je zřejmé že okamžitě musel zase vyjít článek,který ukáže ,že vina je vlastně na naší straně,ONI za nic nemohou ,to dělá ten náš rasismus a xenofobie,a samé další zvratky.
  • Dnes Mnichov. Že by pomsta za mnichovskou zradu? Zlatý Rusko, zlatí komunisti... *3*
    • souhlas hrdinný Iránec jim ukázal že by se měli nad mnichovem zamyslet
  • Převážná většina Čechů jsou ateisté.Lidé,kteří nevěří ani v Boha ani v Alláha či jinou vymyšlenou a pověstmi opředenou modlu.Lidé se k jakémukoliv náboženství přichylují jen v případě vlastní duševní slabosti.Nebo také jako náš astrofyzik Grygar,a jemu podobní,kteří si plně uvědomují problém s nekonečností Vesmíru.Žádná církev nic pozitivního lidem nepřináší.Názorně vidíme,jak se naše církve chovají v případech církevních restitucí.Církevní papaláši všeho druhu jen tyjí ze slabosti věřících lidí.Odjakživa zde byla snaha dostat od osamělých umírajících věřících jejich majetek.Hyenismus.Křesťanství má svoje období zločinů doufejme za sebou. Islám ty zločiny ve jménu Proroka a Alláha praktikuje v přímém přenosu.Proto nelze omlouvat vraha Breivika, ani představitele ortodoxního islámu, kteří se rozhodli dobývat současný "hříšný" svět.Obojí je zcestné.Většinou jakékoliv náboženství a z něj plynoucí ideologie těží z nedostatečné gramotnosti svých věřících.To co se daří imámům namluvit těmto negramotům,že existuje posmrtný život atd.je evidentně odsouzení hodné a proto je nutné odhodit politickou korektnost a tyto "verozvěsty" poslat tam kam patří.Ať si oblbují lidi v arabských zemích.
  • Ivane kde jsi! Za každý klik proti pravdě máš Rubl! Přece to víš!!!!
    Jinak budou - rubl!!!
  • Svět bude náš!
    • Tvůj jistě nebude Čapisrále. Tvůj začíná a končí na prahu tvé chýše. *15*
  • Tohoto ruského fašistu nutno nepodporovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit