testovaci text

Diskuse pro Článek

Přístup ke kvótám nezměníme, říká Chovanec. Výhrůžek Bruselu se prý nebojí

18. 5. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Česká republika nezmění svůj odmítavý přístup přístup k přijímání migrantů z Itálie a Řecka ani poté, co Evropská komise pohrozila řízením, které může skončit až před unijním soudem. Novinářům to ve ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 12

napsat komentář

Stalingrad tiscali.cz

13 souhlasí, 0 nesouhlasí

Když jsem lezli do EU,nikdo se občanů neptal,Vašek kokta s komediantem Kocábem a další kašpaři tehdejšího režimu nás ujišťovali ,že již žádný cizí voják nesmí na naše území-a dnes se tu naši noví bratři prohání po dálnicích bez dál.známek jak divocí mustangové na Apačské prérii,když nás natlačili do NATO,také se občanů nikdo neptal....a dnes nám diktuje banda de- mentích šašků z Bruselu,že si pozvali kozomr, dy a ať je u nás živíme !!! Kde to jsme?? Ve zlodějstánu ?? Pod knutou EU-opět nám tu vládnou němčouři-kdejaký hnůj,odpad,separát,umělý mléko,máslo,sádlo,kunerol... do zlodějčekostánské kolonie a maso,mléko a kvalitní zboží do říše !!! Tak soused si nazval hosty a já je mám živit,zabezpečit jim zdravotní péči,ubytování a vlastní rodiče důchodce mám poslat chcípnout pod most ?? Mám okrást vlastní děti a cpát horm-dolem do přivandrovalců a těch dájtě davkýý ???!!! No to snad néé,to je nějaký to magnum......nebo kus pořádnýho lnu s mýdlem- pro poslance,vládu......
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

0 souhlasí, 8 nesouhlasí

Něuvažajemyj tovarišč, my jsme do EU nelezli, naše země je totiž už po staletí součástí Evropy a geograficky odjakživa. Jenom po téměř půlstoletí jsme se stali součástí východostepn říše a byly zde zaváděny zvyky stepních nájezdníků. A je dobře, že nás přijali do NATO, to je proto, aby těch východostepním nájezdníkům přešla chuť poskytnou nám opět "bratrskou pomoc". Komu se to nelíbí cítí se svou mentalitou blízký oněm východostepním nájezdníkům, nic mu nebrání, aby se k nim odstěhoval.
Pokud jde o ty přivandrovalce, v tom se v podstatě shodneme.
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

sobotkaDObohnic tiscali.cz

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pánko minister chuchvalec,nehoň si triko,dávno to sem lifrujete a kvóty jste dávno podepsaly!!!
Nekecat a makat!!!!!!
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

10 souhlasí, 1 nesouhlasí

Celý Brusel je banda zaprodaných blbečků!
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

1 souhlasí, 5 nesouhlasí

Krádež nicku je podlost.
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

0 souhlasí, 10 nesouhlasí

Copak výhrůžky Bruselu, horší jsou výhrůžky Mockby.
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

17 3/4 (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

18.5. (37 dnů)
vlákno reagovat

rosta.adam tiscali.cz

0 souhlasí, 6 nesouhlasí

Nešiřte fake-news.
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

rosta.adam tiscali.cz

0 souhlasí, 8 nesouhlasí

Chovanec absolutně nechápe fakta. Plot v Maďarsku situaci ve skutečnosti zhoršil, nezlepšil. Ploty prostě nic nevyřeší, teda pokud se člověk nechce zavřít sám mezi čtyřmi stěnami v místnosti, odkud jediným východem je smrt.
19.5. (36 dnů)
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

24 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ono jde o to, že nejsou všichni uprchlíci před válkou, ale převažují mezi "vtěrky", kteří hledají v Evropě osobní prospěch a nejspíš i mnoho z nich je vyslána jako "uprchlíci" do Evropy s cíle postupně ji islamizovat. Nechápu, proč se nevytvoří uprchlické tábory v okolních islámských zemích, kde válka nezuří a které na to jsou dost bohaté.
Když chce někdo žít v Evropě, měla by být podmínkou seznámení se evropskou kulturou, civilizacím respektování evropských hodnot a přizpůsobení se jim. Nikoli vnucovat v Evropě SVÉ zvyklosti. Číst Korán a mlátit hlavou zem si může doma, ale ne to vnucovat jiným.
18.5. (37 dnů)
vlákno reagovat

Ferda (inkognito)

25 souhlasí, 5 nesouhlasí

Nějak mu nevěřím. Nebýt blížících se voleb, tak tu vozí čmoudy oficiálně ve velkém a ne tajně po malých skupinkách skrz nevládní organizace. Zatím nás ti lumpové nechtějí dráždit aby nepřišli o ten zbytek naivních voličů.
18.5. (37 dnů)
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

16 souhlasí, 6 nesouhlasí

Plně s vámi souhlasím a také předpokládám že jméno Chovanec bude po volbách už jen minulost za ta vše pokrytectví a podrazy které už přerostly běžnou morální mez a Sobotka předpokládám také odkráčí.V podstatě celá ČSSD,která se opět projevila novými skandály a zlodějinami což pány nahoře nezajímá,darebáci.Vedení nemá nic jiného na práci než nahánět voliče a blábolit.Doufám,že voliči jejich demagogii už neuvěří.To co ted předváděl Sobotka by nesvedl ani Kalousek a to je nějaký mistr ohlupování voličů.
18.5. (37 dnů) upraveno v 18:08
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.