Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stalingrad
    Když jsem lezli do EU,nikdo se občanů neptal,Vašek kokta s komediantem Kocábem a další kašpaři tehdejšího režimu nás ujišťovali ,že již žádný cizí voják nesmí na naše území-a dnes se tu naši noví bratři prohání po dálnicích bez dál.známek jak divocí mustangové na Apačské prérii,když nás natlačili do NATO,také se občanů nikdo neptal....a dnes nám diktuje banda de- mentích šašků z Bruselu,že si pozvali kozomr, dy a ať je u nás živíme !!! Kde to jsme?? Ve zlodějstánu ?? Pod knutou EU-opět nám tu vládnou němčouři-kdejaký hnůj,odpad,separát,umělý mléko,máslo,sádlo,kunerol... do zlodějčekostánské kolonie a maso,mléko a kvalitní zboží do říše !!! Tak soused si nazval hosty a já je mám živit,zabezpečit jim zdravotní péči,ubytování a vlastní rodiče důchodce mám poslat chcípnout pod most ?? Mám okrást vlastní děti a cpát horm-dolem do přivandrovalců a těch dájtě davkýý ???!!! No to snad néé,to je nějaký to magnum......nebo kus pořádnýho lnu s mýdlem- pro poslance,vládu......
    • Něuvažajemyj tovarišč, my jsme do EU nelezli, naše země je totiž už po staletí součástí Evropy a geograficky odjakživa. Jenom po téměř půlstoletí jsme se stali součástí východostepn říše a byly zde zaváděny zvyky stepních nájezdníků. A je dobře, že nás přijali do NATO, to je proto, aby těch východostepním nájezdníkům přešla chuť poskytnou nám opět "bratrskou pomoc". Komu se to nelíbí cítí se svou mentalitou blízký oněm východostepním nájezdníkům, nic mu nebrání, aby se k nim odstěhoval.
      Pokud jde o ty přivandrovalce, v tom se v podstatě shodneme.
  • Pánko minister chuchvalec,nehoň si triko,dávno to sem lifrujete a kvóty jste dávno podepsaly!!!
    Nekecat a makat!!!!!!
  • Celý Brusel je banda zaprodaných blbečků!
    • Krádež nicku je podlost.
  • Copak výhrůžky Bruselu, horší jsou výhrůžky Mockby.
  • http://www.nejvic-info.cz/azylanti-travi-volno-v-zemich-odkud-uprchli-pise-nemecky-tisk/

    *6*
    • Chovanec absolutně nechápe fakta. Plot v Maďarsku situaci ve skutečnosti zhoršil, nezlepšil. Ploty prostě nic nevyřeší, teda pokud se člověk nechce zavřít sám mezi čtyřmi stěnami v místnosti, odkud jediným východem je smrt.
    • Nešiřte fake-news.
  • Ono jde o to, že nejsou všichni uprchlíci před válkou, ale převažují mezi "vtěrky", kteří hledají v Evropě osobní prospěch a nejspíš i mnoho z nich je vyslána jako "uprchlíci" do Evropy s cíle postupně ji islamizovat. Nechápu, proč se nevytvoří uprchlické tábory v okolních islámských zemích, kde válka nezuří a které na to jsou dost bohaté.
    Když chce někdo žít v Evropě, měla by být podmínkou seznámení se evropskou kulturou, civilizacím respektování evropských hodnot a přizpůsobení se jim. Nikoli vnucovat v Evropě SVÉ zvyklosti. Číst Korán a mlátit hlavou zem si může doma, ale ne to vnucovat jiným.
  • Nějak mu nevěřím. Nebýt blížících se voleb, tak tu vozí čmoudy oficiálně ve velkém a ne tajně po malých skupinkách skrz nevládní organizace. Zatím nás ti lumpové nechtějí dráždit aby nepřišli o ten zbytek naivních voličů.
    • Plně s vámi souhlasím a také předpokládám že jméno Chovanec bude po volbách už jen minulost za ta vše pokrytectví a podrazy které už přerostly běžnou morální mez a Sobotka předpokládám také odkráčí.V podstatě celá ČSSD,která se opět projevila novými skandály a zlodějinami což pány nahoře nezajímá,darebáci.Vedení nemá nic jiného na práci než nahánět voliče a blábolit.Doufám,že voliči jejich demagogii už neuvěří.To co ted předváděl Sobotka by nesvedl ani Kalousek a to je nějaký mistr ohlupování voličů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit