Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejen,že Petr Fiala je lidskej parazit,ale i nestydatě lidem lže.Cožpak může někdo vyslovit,že výsledek hospodaření státu za rok 2016,lidem nic nepřinese.Vždyť skoro všem se zvyšuji mzdy a důchodcům poprve za 20 let i výrazněji důchody.Akorát poprve po 20-ti letech byl zamezen pravicovým politikům přístup ke státním penězům,
    z kterých se v minulosti obohacovali.Už jen tento názor Fialy jasně ukazuje,co je to
    za "charaktery".Rozhodně ODS stejně jako TOP09 do Sněmovny nepatří.
    • důchodcům se zvyšují důchody, *1* o tři stovky *1* a kolik se zvyšují ceny všeho kolem? *16*
  • Kluci pirátský, ten pan Tlustý je úplně něco jiného než Vy, proto si myslím, že je to zase nějaký blábol. Jděte do voleb sami za sebe a neblbněte.
  • Babiš každej rok navýší státní zaměstnance o 7500 na rok 2017 má v plánu zaměstnat dalších 7630 s prumernym platem 28855 to jest 220milinu mesicne jen na mzdovych nakladech pripoctete pronajem kancelari atd... No a pirati by chteli nepodmineny prijem provsechny a ty statni vyzirky propoustet... to se muze nelibit jen joudum co je opijes koblihou

    http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pocty-statnich-zamestnancu-trvale-rostou-jiz-nekolik-let/1405606
  • Jste zlý. Nechcete si hrát a není s vámi legvace,
    Jdu si vyčistit zoubky a spinkat. Ráno jdu totiž do školi.
    Zase jsem vás dostala. Heeeč. Tudle Nudle. Na malou Simču nemáte.
    Pa pa. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    narodila jsem sev roce 2003 a podle učytelki jsem švihlá *15* *15* *15*
    • ta snad nedovede vypustit z huby nic nez blabol .
  • Podmíněný příjem by ale musel být pro všechny stejný tedy i pro ty co pracují i nepracují.Pracujícím by se tak zvedl příjem o tuto částku.A muselo by se to udělat tak aby současné sociální výdaje se spojenými náklady(úředníci, kanceláře, které se tímto zabývají) byly prostě poděleny počtem lidí (Českých Moravských Slezských) trvale žijících a nejméně 5let pracujících na území Česka, samozřejmě všechny ostatní dávky sociální pomoci zrušit, možná bychom do budoucna ještě ušetřili. Ponechat pouze úřad důchodového zabezpečení.
    • Pane Karle. Ujmete se staré babky pusinky? *11*
      V domově důchodců je nuda. Dostala jsem pampersky a bryndák ale žádné hračky a žádný čtyřlísdtek na čtení. já chci čtyřlístek *11* *11*
      • uz je skoda morfia .
      • by pusinku urcite rad odhackoval .
  • Piráti mají rádi tlustý, nejsou vybíraví
  • On je tlustý tedy spokojený a nažraný a vy jste hubené socky,
    Proto závidíte a mínusujete. Tak to řekněte rovnou a nehrajte divadlo.
    Stará babka pusinka na to zase přišla. hi hi *15* *15*
  • vyhlášený arogant drzoun a neomalený fracek z ODS. To takhle jednou přijel služebním poslaneckým Audi na náměstí v Meziříčí. A parknul to nadaleko hlídky městské policie. Vehementně prošel okolo se slovy "klucíí znáte mně, néé?" . A toto neomalené modré prase, který si myslel že mu patří svět se hrne do spolupráce se zdravými Piráty?Kluci včas hoďte přes palubu. Je to spolehlivá brzda a potápěč všeho okolo sebe.Je to hnůj všech hnojů.
  • piráti jsou rozumní
    • Najdi si vlastní nick chudinko. Spratku zlodějskej nevychovanej. *11*
      • udelat radost zrudo ?! Skoc z okna , ale ne v prizemi .
  • Piráti je pouze krátkodobý projekt pár korytachtivých blbečků kterým se nechce poctivě pracovat s ještě větší blbečci - voliči, jim na to naletěli. A spojení s ODSáckým zlodějem je pouze účelové - aby měli nějakou známou tvář. Vrána k vráně sedá.
    • Vrána k vráně sedá. Vy jste starý dědek a já stará babka. Dáme to dohromady?
      Spojíme důchody a budeme mít ráj. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit