Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně na to přišli! Článek totiž především dokazuje, že jogurt, müsli nebo zrní není pořádné jídlo. A já si to vždycky myslel *5*
  • "Britští vědci tvrdí, že na to přišli. ..."
    .
    Ti už toho ale objevili *1*

    Já bych pro ně byl asi oříšek. Po chlastu nedostávám hlad. Naopak, nemám na nic chuť. A když druhý den tělo uzná za vhodné, že by to něco chtělo, tak rozhodně nedostanu chuť na to smažené.. To spíš ten jogurt, pepsi a jiné sladké věci
  • Já budu muset přestat se dívat na Českou veřejnoprávní televizi. Doktor mi to zakazuje již delší čas, poté co ji také shlédl a viděl tam opilého Kalouska a to několikráte denně. Mám z ní nespavost, vysoký tlak,cukrovku a pokřivený pohled ( na
    vývoj ve světě).To budou v redakci ČT čumět,až jim Zdravotní pojištovna pošle účet.
  • a tim padem souloz , to je to prave co mi po poradne projete noci chybi. Tedy kdyz uz to posledni pekne prasacky neprobehlo . A to je malokdy .
  • Protože nám chybí sůl (NaCl) - toť vše. Proto také česnekačka, nebo držtková a pod. Doplnit vodui je též nezbytné.
  • To já, když měl kdysi dávno pořádnou kocovinu jsem si přál jenom jedno, být o dva dny starší *1* *1*
    • Nebo o dva dny mladší... :-)
      • O dva dny mladší ani ne, udělal bych opět tu samou chybu, kdy bych potom po ní chtěl být opravdu o dva dny starší *1* *1*
  • xmarek
    Tak to já jsem po jedné šílené noci začal psát: https://goo.gl/iKiiV3 a pak jsem po čase s hrůzou zjistil, že se ty věci začínají nějak plnit. Teroristi, Peníze atd. *1* Řešení? Přestat chlastat nebo se to vyplní všechno a lidi mě kopnou do .... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit