Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • by byl skoro úplný. Chybí tam Marek Benda za ODS. A měli bychom pohromadě aktuálně ten největší zdejší odpad, který se snaží pořád udržet u korýtka, být viděn a chce být volen. Těžko kdy zavadili o pořádnou práci. Nikdy nezajdou mezi lidi.Pozor krom Kalouska.Ten chytl jednu facku v průjezdu u sněmovny a jedna visela ve vzduchu při demonstraci, před jeho tehdejším ministerstvem.Diskutovat s těmito pacholky je naprosto zbytečné. V česku se prostě lískáme.....
    • A jako vždy se najdou hlupáci, kteří jim dají svůj hlas a prodlouží jejich setrvání v blahobytném nic nedělání za pěkné penízky. Jsou to většinou lidé, kteří mají radost, když mohou škodit těm , kteří za celoživotní práci živoří za důchod 10 000,- a jenom závidí nepřizpůsobivým a migrantům jejich peníze. Poctivost se zkrátka v našem státě nevyplácí. A tak dejte svůj hlas Kalouskovi, Bělobrádkovi, Gazdíkovi, Jurečkovi, Hermanovi, Fialovi s celou tou bandou ODS a všem ostatním, kteří vědí hlavně to, jak si zařídit svůj blahobytný život. Kázat vodu a pít víno dokáže každý. Udělat něco pro ostatní málo kdo. *16* *16* *16*
    • chtěl bych je vidět nahé jak se hádají o rozpočet
  • Dvě skutečné politické mrtvoly Kalousek a Bursík se před svým odchodem z politiky sešli,aby
    na smetiště dějin odešli společně.Nemaji si co vyčítat,oba napáchali těch škod víc než dost.
    Nelze je nazvat jinak,než politickými zločinci.
  • I tak se tam nedostanou.
  • LES a TOP 09 jsou nevolitelné politické subjekty.
    • můžeš volit koho chceš, tady nejsi v Doněcku kde jsi měl při volbách průhlednou urnu, nezakrytý hlasovací lístek s velikostí písma XXL a ruského vojáka s kalašnikovem za zády
    • nikdo tě nenutí je volit senilní bolševiku, máme demokracii
  • jdu náhodou kolem a těším se až prezident Zeman dokončí s panem Mynářem ten kšeft pro Azerbajdžán
    celá ČR z toho bude mít prospěch a také to podpoří fenomenální projekt BRICS







    PCHE !!!
    • nemohu nesouhlasit, fenomenální myšlenka *3*
  • JEN POČKEJTE AŽ NASMAŽÍM KOBLIHY. Pak můj pán Kalousek vyhraje s devadesáti procenty hlasů volby a NASTOLÍ TOTALITNÍ DEMOKRACII. Pověsí Komunisty a Babiše. Pak sníží státní dluh ze dvou bilionů na čtyři biliony a vám ch...tro rozešle složenky s třemisty tisíci. Už je tiskne. Já vám ukážu. UŽ VÁLÍM TĚSTO...!!!!
    • No teď mi to došlo!!!!! Děkuji Vám za Váš postřeh o státním dluhu!
      Tradiční strany nám vycházejí vstříc, jak jen mohou. A my nevděční jim nerozumíme.
      Stále křičíme že to číslo vyjadřující dluh má být menší, má byt nejmenší jak jen to jde. A oni, chudáčci nevinní to číslo ve svých podkladech mají zapsáno s mínusem a -2 je méně než -1. A to přesně dělali. Vždyť oni tak svědomitě plnili naše přání, oni se vždy tak snažili *1*
  • Koukám, jak Kalousek stále vyvolává u rudokožců děsivé sny. Takže už vím koho mám volit.
    • Musím souhlasit. Kalousek je náš nejpoctivější politik. Zatímco jiné se nechali zkorumpovat a přijímali úplatky, Kalousek nikdy od nikoho žádný úplatek nepřijal. Vše si poctivě ze státní kasy nakradl sám...... *6*
      • můžeš podat trestní oznámení, jestli ne tak drž kušnu *15*
        • proč bych podával trestní oznámení? Já si vážím toho že se nenechal uplatit a sám poctivě vlastníma rukama si všechno nakrad. Máme svobodu a demokracii, nebudeš mi zakazovat bolševiku co mám říkat.....s tím máš utrum soudruhu.... *8*
  • http://www.fragmenty.cz/archiv/iy099717.html

    O panu Kalouskovi a zdaleka ne všechno. Chápete voliče, kteří tohle můžou volit?
  • Kalousek se kamarádí s bezvýznamnými stranami, protože už je bezvýznamný politik
  • Jak dlouho proboha budu muset ještě snášet jméno Kalousek v souvislosti s politikou?Pokud by ta souvislost byla s našimi soudy a potažmo kriminálem,tento stav by mi nevadil a byl by zcela zasloužený.Bursíka nebudu vůbec komentovat,to je bezvýznamný člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit