Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zejména aby mohla machrovat s velkým islámským bachorem. A následně vrhnout nové a nové parazity které, nemá stejně kdo živit. A tak to k nám posílají jako tzv. "kotvy".Malý smrad se vyšle do EU aby se tady zachytil a celá rozvětvená familie v rámci slučování rodiny se pak k němu jakože přestěhuje. Neuvěřitelná vychcanost tohoto etnika. Takže klidně se poskákejte napříč svojí rodiny. Vnuci klidně s babkama.....ale zejména u vás doma. A sami si ty degeny živte a vychovávejte.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/415700-v-galicii-vyhrali-lidovci-v-baskicku-nacionaliste.html
  • http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23650
  • Já si myslím že každému vlasteneckému Čechovi tj hrdému Čechu by mělo být dovoleno za odměnu mít alespoň dvě manželky. Je to přeci jen malinká odměna za to co přináší světu, kolik dobrého a mnohdy skvělého vykoná a jakým způsobem reprezentuje úžasný národ Čechů! Kdo neskáče není Čech hop hop hop!!!
  • A jak to je když jsme tyhle přijdou?
  • PROČ? PROČ? Jako vážně to se někdo musí ptát? Přeci proto že má hlavu až na dřeň VYDLABANOU koránem!!!!!
  • "Třiačtyřicetiletá Fauzíja čekala marně přes tři roky, že její muž, který odešel do Švédska, vyřeší formality pro celou rodinu."
    .
    A takových bude mnohem víc. Chlapi "utíkají" před válkou do Evropy a na své ženy a děti rychle zapomnou

    .
    Ale jinak dojemný článek. Kdoví jestli to stejně řešili ve II. sv. válce ženy v Rusku a po druhé v Německu. Asi byla podobná situace i Vjaponsku a jinde. Ale o mnohoženství jsem z těchto zemí nikdy nslyšel. Kdoví jak to tedy zvládaly ty ženy?
    • že jej ze Švédska vykopou. Vykopou ven.Přesněji vypráskají jako vlezlého psa, který se pokusil parazitovat v zemi kde mohamedán nemá co pohledávat. Drzé vyčuránky mající za cíl jen pobírat peníze, by měli práskat veřejně bičem napříč EU až tam odkud to sem nalezlo. Nikdy to nebude pracovat. Jen tady smrdět a modlit se a rozmnožovat se dělením jak tasemnice..
  • pusy?
  • Jsem stará babka. Narodila jsem se v roce 1936. Takže bych povinné zahalování žen uvítala.
    Když jsem byla mladá tak jsem bohaté muže snadno lapala. Ale dnes?
    Prsa už se jen líně povalují na pupku a ani v podprsence už nestojí v pozoru. *13*
    Pět hodin jsem se malovala ale je to kničemu? Starý trabant ( stará babka) se ani po tuně makeupu nezmění na krásný mercedes. *11*
    • Simčo a co ty tvoje sexy černé kalhotky? Na ty už se jenom smutně koukáš co.
      Jsi stará babka takže máš leda tak bombarďáky velké jak vrata od stodoly.
      Simča narozená v roce 1936, Tak o tvojí pusinku ani pussy už moc velkej zájem nebude
  • Bratranec nabídl ženě pomoci, a moc za to nechce, jenom š*kat s ní. Proč by nabídl rodině pomoc zadarmo, když očividně sestřenka bude fešanda a jak se říká, trochu toho "osvěžení v posteli" je občas třeba....
    Mno a ta nájemnice... nemá na placení nájemného, tak si to vybere v posteli... no jo ale to je v křesťanských zemích nevěra... nevadí, ¨s manželkou může Š*kat jak chce a první manželka top ani nemůže uvést jako nevěru nebo důvod k rozvodu :D

    mno mnohoženství je vlastně taková humanitární pomoc... najdete si mladou fešandu a pomůžete jí v těžké životní situaci :D
    • čtyři manželky a k tomu čtyři tchyně *12* *12* *12* *12*
      • Cože, oni se starají o tchyně? to je pro mě novinka... Povídejte. Navíc proč by ho názory tchyně zajímaly... Prostě má mlčet a hotovo.
    • Teď už rozumím tomu, proč musej nosit šátky ... ta předchozí manželka asi nebude takový terno jako ta který manžel pomohl nově ...
      no a aby se ti lidi v okolí neposmívali té staré staré, že se manželovi nediví, že radši s*ká s jinou... tak prostě šátek přes ksicht a šaty kde nejsou vidět ty plný trojky :D

      No a protože tam mají možnost mít až 4 manželky, tak to vychází na 1 novou nezajetou manželku každých deset let ... no neber to :D
      • Ten co dal mínus, doufám že někdy mluvil s muslimem z arabských zemí o tom proč mají až 4 manželky. Já to štěstí bavit se o takových věcech měl... prostě klasický šovinismus dotaženej do zákonné podoby.
        To myslím vážně... seberte se a jeďte do arabských zemí pracovně... né turisticky, kdy vidíte jenom plebs co obsluhuje turisty (nejčastěji jsou to indové co si vydělají si sotva na jednu manželku).... pochopíte proč se tam mužům islám líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit