Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení přátelé diskutující. Mám ten pocit než se vždy dopracujete k nějakému názorovému konci tak uplyne víc než jeden lidský život. Hlavně pak Vy študovaní a certifikovaní ve všemožných školách...a chloubou svého IQ nevyjímaje*1* Pak musíte čekat než se zase narodíte... a víte opět z.b.l.a. *6*
    • problém je v tom, že už u nás nefunguje VUML. Tam se absolventi dověděli "pravdu" ně věčné časy a nikdy jinak" jak ji vyslovili genitálové Marx, Lenin, Stalin, Gottwald... Starý Grebeníček. *1*
  • Dobrý článek, s většinou se nedá nic než souhlasit... Chybí mi tam ale kapitola o tom, kdo a proč takhle přes média formuje diváky (masy). Ono se TO totiž neděje samo, ale za vším stojí nějací "loutkáři", sledující nějaké zájmy *12*
  • Abychom byli objektivně a pravdivě informováni o domácím a zahraničním dění.

    Semjon
  • ..současná informační záplava ideální pro potenciálního diktátora. Aby oslabil schopnost většiny lidí uchopit politickou realitu, stačilo by podle něj ovládnout média.

    Ano, toto kupodivu funguje a korporátní diktatura se skvěle drží přes různé Bohuše u moci. Jeden německý výzkum ukázal že když krmíte ovce tunami nesmyslů - typu s kým zas chrápe Prachařová a Brožová, tak to ovcím zahlcuje myšlení a jsou ovladatelné.
  • Zprávy sleduji,abych se dověděl jaké svinstvo proti Zemanovi vymyslela USA v šapitu .Jsem hrdý na to,že mám chytrého konečně presidenta a ne loutku veškrnu patolízala ,který nemá v našich dobách sobě rovného.USA nedostane Temelín,ani Babiš nebude president pro to udělá zbytek národa maximum.JE na světě umí Rusko,Francie a ne rozhodně USA viz katastrofa v Japonsku.
    • Twl to je výplod z nějakýho ruskýho google překladače? Hrdý na Zemana fakt může být jen nějaký stroj z východu *12*
    • Kritiku, bolševické Rusko alias CCCP uvedlo do praxe komunismus, který byl vzorem německému nacismu. Pak spojilo s německou 3.říší a společně vyvolali WW2 (Pakt Molotov-Ribbentrop).
      • Kdo vyvolal 1.s.v.,když CCCP v té době neexistoval?Jinak já svůj názor napsal jako studovaný občan v této problematice a to 43 let.Obchod je jedna věc a politika druhá tj.,že politika v obchodu nemá své místo.Nebyl to Ford a další US firmy,které podporovaly Německo?
        • Kritiku, to bychom mohli postupovat do minulosti a ptát se např. kdo zničil Babylon nebo Akkadsku říši. Já jsem studoval na universitě, ale stačilo mi na to 6 let, nikoli 43 let. *3*

          Chceme-li řešit kdo koho podporoval, tak nezapomínejme, že Hitlerovi poskytl "know-how" Leninův a Stalinův CCCP.
          • Vystudoval jsi h.vno. Kdyby skutečně ano, pak bys věděl, že vzdělávat se ve svém oboru musíš celý život, jinak zaostaneš za vývojem a budeš k ničemu, ty hydrouši. *7* *15* *15*
            • Jistě, už dávno neplatí, že by člověk vystačil po celý život s tím co se naučil ve škole. Dokonce i řemeslníci si musí neustále doplňovat znalosti nových materiálů a nových technologií. Jenom absolventi VUMLu stále věří těm marx-lenincko-putinovským blábolům, ale to je spíš věcí psychiatrie.

              P. S. Lituji, ale nejsem Jiřík Hydrouš Kubíků
              http://searchatlas.centrum.cz/?t=a&utf=y&q=hydrou%C5%A1&utm_source=atlasHP&utm_medium=searchbox&utm_content=internet&channel_id=hpa-top-box&kibitz=0&kibitz-db=
              *2* *2* *2*
  • Zprávy sleduji, věděl jaký podraz se na nás zase chystá.
  • Moc hezká fotka taková multikulti,:-))) co se nám to zase snaží nabulíkovat,zprávy v korporativních médiích jsou určeny pouze k matení a manipulaci tak je to...
    • Když je někdo "bulík" (prosím, nebrat to osobně) tak se nechá bulíkovat. Kriticky uvažující člověk si opatří zprávy z různých zdrojů, porovná je, vyhodnotí a udělá si vlastní názor.
  • Proč sledujeme zprávy?

    Abychom byli naštvaní, když je jiným podaří něco dobrého a abychom byli spokojení, když se jiným stane něco špatného. Podvědomě čekáme na katastrofy a jiné špatné zprávy, které se stanou ale jiným. Tak nás média vychovávala a vychovávají. Špatgné zprávy jsou ty nejsledovanější.
  • Jéžiš, to jsou zase sr.čky při čtvrtku. Já vaše zprávy nesleduju. Poblil bych se. Sledujte si je sami, modlete se s Hegelem a neotravujte s tím. *7* *11* *11*
    • pro tupounky sr.ačky, pro někoho popis reality.. Tak si zapni zprávy na Nově a pak třeba Ordinaci, ať se cítíš líp *12*
  • Konečně zajímavý článek - za mne palec nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit