Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je zajímavé, jak ty státy, které mají máslo na hlavě, které ničili Jugoslávii a zejména Srbsko, zničili na několik generací celou severní Sfriku, pokoušejí se o násilí kdekoliv je k tomu příležitost, například amíci a frantíci v subsaharské Africe, si dovolí kritizovat prosazování oprávněných zájmů Ruska. podle vás asi mělo položit hlavu na špalek, je je k tomu vedl Jelcin, ale i naše hlava by s tou jejich padla, nebyl by nikdo, kdo by se postavil zlodějským světovlády chtivým násilným prackám USA,
    jen doufám, že Rusko vše ustojí a válce zabrání.
  • Já jsem agent sí aj ej,
    jsem nebezpečnej a jsem zlej.
    Kulomet mám v nosní dírce,
    a samopal v sirce..
    • vanhorne
      "a samopal v sirce.. "
      Kde mas patrony,ty mas nacpane v hlave?
  • A Paroubek poštval proti Putinovi dokonce i Marťany.
  • Západní demokracie? Co je to? Neustálé zabíjení civilistů? Nebo je vynikající, že americký kluk shlédne do 18 let 40 000 vražd? Co z něj roste? Jasně, otrlý zabiják babiček, starců, žen a dětí! Děkuji nechci a proto držím palce Putinovi!
    • Lépe 40 000 vražd v telce než 4 miliony v Gulagu.... Není liž pravda.
      Taky Putinovi držím palce aby se mu ty gulagy podařilo zase rozjed. A taky ať to přejmenuje na CCCP a učiní tě hlavním dozorcem někde v tajdze bez signálu a připojení.
      • tebe ta tvoje nenávist zahubí, ty a jakoanonym už máte pomalu srdce v pytli, pořád se vztekat dusit se záští a pořád tak marně, protože Rusko nezastavíte. *15* *15* *15*
        • Jo jo blboučká pusinka, zajímalo by mne, jestli je alespoň trochu hezká *1* *1* *1* Ne, že bych jí chtěl, na komunistku bych nesáhl ani šestimetrovou tyčí, ale schválně. *2*
          • vanhorne
            "na komunistku bych nesáhl"
            Takovou komsomolku pusinku-Zoyu ziskas kdyz pro ni prijedes s pasovym tractorem.Zaspivas ji pisen Tractoristy,posadis ji na palivovou nadrz a odvezes do kulturniho strediska kolchozu Krasnaya Zvezda na politicke skoleni.Az po skoleni na ni muzes sahat.
          • já zvracím už když čtu ty tvoje ubožácké texty - takže nemáš nárok, hledej místo známostí argumenty, *15* *15* *15* *15*
        • On tady chtěl někdo zastavovat Rusko ??? Ono se někam stěhuje ???
          Pak li že ano tak odkud a kam ??? *1* *1* *1* *1*
          • asi těžko chápeš, no je to celkem poznat, Rusko jedéééé *14* *14* *14* *14*
            • vanhorne
              "Rusko jedéééé"
              To vi kazdy ze jede kdyz ho kociruje ujety pindour.
  • Sankce zjevně působí a u Putina se projevuje paranoia. Možná už dostal ultimatum od členů svého fašistického gangu, kteří sankcemi trpí a také by chtěli podíl na moci. A zdejší rusofilové z toho také mají depresivní myšlenky, vodka nepomáhá a tak si namlouvají, že všechno je jinak, že širokaja strana rodnaja pod rukovodstvom vělikogo vožďa cara Vladimira, jasnogo solnyška, iďot vperjod v ščastlivoje jasnoje buduščeje i čto Rossija samoja bolšaja i rozvitaja i svobodnaja strana mira.
    • zase vidiny? doufám, že nemáš pilotní průkaz *15* *15* *15* *15*
    • Jsi hlupák bez rozhledu po světě. Př. Neprokázaná a g r e s e Ruska na Ukrajině s tím, že se tvrdí, že tam bojovalo 6000 Rusů, jo, nedivím se, že si nenechávají zabíjet příbuzné! A SAUDI ARABI - to je jen vojenská operace se 150 000 vojáky, letadly, děly a tanky - to není agrese, ale jen vojenská operace v cizím státě!!!
      Hlupáci, šmejdi a blbci, někteří s VŠ diplomy v kapse, což je neuvěřitelné, jsou pro svoji jadernou smrt! Tomu se nedá normálně uvěřit! Připomínaji německého kopilota - tak jednají - jen nejsou zaklapnuty dveře pojistkou, aby nikdo neutek! Narodili jsme se všichni znova dne 16.března 2015!!! Volové! "Vrcholná americká velitelka zatčena, protože odmítla vypustit jaderné střely na Rusko!" Na koho by hodili jaderný útok, který chtěly provést USA a Velká Británie? No na Rusko, přece, že volové! Jednu raketu bychom dostali jako dárek od Ameriky a druhou jako odvetu z Ruska! http://www.stripes.com/news/us/navy-strategic-air-wing-commander-fired-1.335139 - "...V pondělí 16. března, jak uvádí zpráva, dostala kapitánka Coleová z Pentagonu rozkaz oprávňující k vypuštění „omezeného“ jaderného úderu na Federaci, který měla předat, ale z důvodu kritické poruchy na zařízení zvaném Linka povolující akci (PAL) nebylo možné ho předat, což způsobilo, že zastavila plánovaný útok...." Děkujeme kapitánce Coleové a Hagelovi za své životy! Pitomci a volovéa uvědomte si, že podporujete zločince v USA, EU a NATO!!! Pravdu má Obrtel. Coleová byla v úterý 17. března zatčena, zbavena velení a umístěna pod ozbrojený dozor na leteckou základnu amerického námořnictva Miramar (NAS) v San Diegu, Kalifornie, kde zůstává v izolaci http://www.navytimes.com/story/military/2015/03/17/navy-tacamo-co-cole-fired-investigation-cultural/24915989/ . Nějaká kurevská americká špína chtěla zneužít kódy pro odpal!!!
      • Použiju tvoji větu jen vynechám Americká. Mi je to proti srsti ťukat tohle na klávesy.
        Nějaká kurevská špína chtěla zneužít
        Něčí nevědomosti a podepsala se slovy:
        Not A U.S. Government PublicationA Military Times Group & Gannett Government Media Site

        Miluju Ruské servry v Angličtině. A ty táhni dopekel válečníku. Zlaté Kremelské parlamentní listy. To je aspoň solidní propaganda.
        • čeština nepíše přídavná jména jako je americká, ruská, česká s velkými písmeny, to děláš jen ty a pussy -. čím to?
          • Perhaps so much happened. Bei Dieser große Anzahl is paar Fehler geht verloren. U begrijpt minstens één zin? Desde luego, no es propiamente. *1* *1* *1* *1*
      • Jestli neumíš nic jiného než v první větě nadávat tak jsi opravdu kvalifikovaný příznivec Putina.
        Toho Putina který vyznamenával ruské neoznačené vojáky v Kremlu za aneksi Krymu.

        Neprokázaný chytrolíne
        • primo: nauč se pravopis, žádám tě o to opakovaně
          secundo: když o ničem nic nevíš . jak můžeš mít nějaké závěry? a nečti už ty pohádky z dílny CIA, vysiluje to tvůj, ö tak nevýkonný mozek
          *15* *15* *15* *15*
          • vanhorne
            "nauč se pravopis"
            Kdyby psal podle tvoji stranicke linie tak by ti vubec nevadilo jestli je prispevek psany pravopisem nebo levopisem.
          • K čemu ta pěna u úst ?? Trápí tě že propaganda nezabírá a nebo snad pravopisné chyby ???
            Nemohla by jsi začít u sebe ???
            Já jen - Nějak tomu přehláskovanému ö nerozumín : ö tak nevýkonný mozek *1* *1* *1*
            • by jsi - co více od tebe čekat? kolik tříd ZŠ jsi absolvoval, hrdino? bude kratší, když se svěříš s tím, čemu rozumíš, bude to o hodně kratší výčet, rusofobe, Stando. *15* *15* *15*
  • Jak hodnotí Ruskou zem a Ruské občany ex prezident Medveděv.

    Sužuje nás obří korupce. Zastaralá primitivní ekonomika.
    Máme líné nesamostatné občany a alkoholismus dosahuje hrůzných rozměrů.
    Jsme rozvojová země která se bez moderních technologií z USA/EU neobejde.

    A co řekl Ruský patriarcha Kirill
    Místní orgány děsí občany. Každý musí mít právo říct svůj názor i nesouhlasný s vládou.
    • nazdar. tak už nejsi STANLEY? *15* *15* *15* *15* *15*
      • Neslučuj nicky. Je to zcela jiný přispěvatel.

        Já jsem přispěvatelka Simona
        • Špióóón sem špióón tam .... všude kam se podívám *1* *1* *1*

          Přeju ti hodně štěstí - bránil jsem demokracii až do teď co mi síly stačily. Nenechávej se zatáhnout do osobních urážek a nadávek a tlač je aby se vyjadřovali k článku. Pak jsou v kélu a začnou plivat a prskat jako když varanovi šlápneš na ocas.

          Já to balím jedu na oslavu. Už jsem se bál že jim to tady nechám napospas *1* *1* *1*
  • Zamindrákovaný Putin mlátil taky svoji manželku.
    • A NAFACKOVAL oBAMOVI, ALE TEN SE TO BÁL ŘÍCT DOMA.... *15* *15* *15* *15* *15*
  • USA a Evropa se bez Ruska neobejde. Proto dělají vše pro to, aby se ho zmocnily a všechno bohatství ukradly pro sebe. Je to přesně jako v pohádce J. Wolkera - O milionáři, který ukradl Slunce. Tím Sluncem veliké a slavné Rusko. Vše už totiž buržoazie a imperialisté ukradly a z lidí nadělali otroky. Dokud Slunce svítí - nazahynem a uškvaří se buržousti sami..
    Proletáři spojme se !!!! Svět patří nám a ne několika nenažraným buržoazním a církevním hyenám.
    • Jasně - k vůli tobě půjdem válčit abychom se měli hůř neměli co žhrát a mohl nám kdokoli postřílet rodinu.
      Dobojééé - Za báťušku Putina a jeho rodinu.......... To víš že jo.

      Vrať se do hrobu mag.....
      • abys nebyl v případě války překvapen *15* *15* *15* *15*
        • V případě války bych agresory trávil jako potkany..... Naco po někom střílet. Dobře nastražený demižón metylu vykoná svou práci také a není na něj třeba zbroják. *1* *1* *1*
      • Války vyvolávají jenom imperialisté v čele s USA.
        • Sez nepochlubil že jsi čelo.
          • On není čelo, on je... ehm *1*
  • neznám ubožejší a zbabělejší armádu než je USARMY
    • Další Putinovec na plech. Co má co US army ze špiony v Rusku???
      Unikaj mi vaše opilecké myšlenkové pochody *1* *1* *1*
      • nebude to tím, že tvůj mozek nezná myšlenkové pochody, jen opakování blábolů?
    • Poper se s nějakým vojákem US army a pak už takovou hloupost nenapíšeš. *15* *15*
      • oni dostávají na budku vždy a jako celek....
  • USA a spol. potřebuje v Kremlu vožralýho Jelcina, se který by vorali, jak se dá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit