Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jenom ubohý odpad v čele s troskou, která tupě zneužívá portrét Havla, se zabývá Ruskem :)))
  • Z čeho jsi čerpal ? Z PRAVDY ! Tak to musí být pravda.
  • Vladimír Putin vyhrál volby, to se z toho havloidi pochčí, nožná i poserou
    http://www.imagehosting.cz/?v=havel7ysy.jpg
  • Opozice si může leda tak trhnout nohou. Putin drtivě zvítězil. A je to dobře.
  • Musím také pogratulvat presidentu Putinovi. Je to tak výrazné vítězství ve volbách které nelze v žádném případě zpochybnit.
    Ku mně se rovněž připojuje i Kerel Schwarzenberg a Dominik Feri.
    • Jen mu nelez tolik do análu!
      • Nezáviď a spokoj se s Kalouskovic hemeroidem.
  • Zeman vyhrál, Putin vyhrál, kavárníky z toho klepne. Zjišťují, že na ně každý serééé a že jsou slaboučcí jako čajíček, všem pro legraci..hi..hi..hi..
  • ObcanHavel
    jenom? čekal jsem alespoň 110%!
    • Havlovi nikdy matematika nešla, procenta byla nad jeho schopnosti.
  • Koukám jako blázen, tak brzy po ránu a už takový trololo geng beng! *14*
    Jeden trolda a jak mu to stále jde. *1*
    • Tak teď jsi mi trololo dal 4 hlasy mínus. To bych uměl taky. *1* A jsem rád, že jsem měl zase pravdu. *14*
  • Bolševická šaškárna jednoho z největších komoušských gengstrů planety KGB-skřeta putina dopadla přesně dle očekávání. Soudruh při účasti 99,9% voličů získal samozřejmě zcela oprávněně 101,1% hlasů.
    Jak vidět z diskuze že někteří zdejší pohrobci komoušských zrůdných včerejšků z toho mají orgasmus. No dobře vám tak.
    Na hradě už gelují uslintanou ovar tlamu komoušského konfidenta STB zemana aby mu lépe vklouzla až po ramena do rekta Kremelského bolševického "pámbíčka", až se mu bude patolízavě klanět nad "úspěchem" ve volbách.
    zemane ty dementně populisticky žvástající NIC, vyzvracej nám tady po ránu nějakou svoji moudrost proč i ty jsi neměl víc % , kdepak asi udělali tvoji sovětští poradci v přípravách chybu - ať se taky po ránu trochu zasmějeme. Není přece nad "humorný bonmot" z tvého rudého fekálu.
    • To je přesné. Děsivé však je, že se našlo tolik p.tomců, co si tu ožralou psychopatickou kreaturu na pražský hrad a zámek v Lánech zvolili. B.bost českého stáda je zřejmě nekonečná.
      • ... i ty jsi toho důkazem, balíku :)))
    • Zkus někdy něco napsat zastřízliva, s troškou vtipu, bez primitivních vulgarit. Třeba překvapíš sám sebe, Shakespeare. :-)
      • Víš, zastřízliva netrpím mozkovým průjmem, tak jsem raději nalit stále (ímrvére) a vodku, kterou požívám mám samozřejmě origo z Ruska.
  • Je dobré, že aspoň v jedné zemi na světě má ještě šanci Svoboda a zdravý rozum. Západ, až na jednotlivce, totiž, zdá se, kompletně zešílel. A jsem rád, že jako Moravan mám s Ruskem společné předky. A jestli to někomu vadí, je to jeho problém a mně je to lhostejné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit