Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • průhledná provokace nediální gejloby že jim zatrhl parádu na krasnoj ploščadi,hlupáčci si neuvědomují že jim tím zachránil život,kolik z nich by takový průvod přežilo vez zdraví,v bělehradě geje chránilo 8 ! policejních kordonů které měly příkaz při prolomení pátého střílet ostrými.....
  • Vždyť to je dnes celosvětová móda, mladé dívčiny si najdou dědka tak kolem sedmdesátky, když to jde, nechají si uplést dítě(dědek věří, že je jeho) a počkají pár let, až zaklepe bačkorama a je za vodou. Stačí se jen rozhlédnout u nás mezi politiky a umělci. *15* *15* *15*
  • To musí být ale zrůda, když se nechá muchlovat fašistou!
  • Kdyby se u náš každá která si zašu.á s někým z vlády měla vzdát mandátu tak nemáme v parlamentu ani jednu babu.. *1* *1* *1*
  • Můj fašounek Vladimir je fakt lepší než Hitler!
  • NA TO VAŠE " ÚDAJNÁ" vám s.re Bílý tesák...... to je podobné,jako by někdo tvrdil, že Ohamba, Babrák Hnusnej,je "údajně" slušný člověk...... no uznejte, že?blbost! *3*
    • že kdejaký-á VIP má přítele-kyni, ale Putin má milenku *10* *10* *10* to je hulvátství bulváru *12* *12* *12*
  • ten fašista z kremlu by si měl vzít nějakou matu hari z kgb *1*
    • zajímalo, zda jsi skutečně tak hloupý, jak tady na netu předvádíš nebo to prostě jen děláš slepě pro peníze. Co si například myslet o člověku, se kterým stojíš u potoka, vidíš že voda teče z kopce a on ti stejně bude popírat evidentní fakta a do očí tvrdit, že "voda teče do kopce"?
  • Byvala olympijska vitezka v moderni gymnastice se bude venovat sportu zejmena bude delat roznozky Putimovi a to ji vynese daleko vetsi prachy nez se nudit v poslanecke snemovne.
    • Když jsem já šel tou Putimskou branou...
  • Žumpa zvaná Tiscali........
  • Kubec je drbna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit